Prima pagina ... intrebare

Prima pagina ... intrebare | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Draga comunitate,

Prima pagina a site-ului desprecopii.com este realizata intr-un mod destul de complex si este special realizata prntru browserul Internet Explorer versiunea 5 sau superioara.

Totusi as vrea sa imi raspundeti la urmatoarele intrebari:

1. Cam ce probleme grafice (aliniere proasta, suprapuneri de texte etc.) intampinati?
2. Ce browser folositi si ce versiune a acestuia (Se poate vedea alegand optiuinea Help->About?

ATENTIE:
1. As dori raspuns numai de la aceea care au probleme si nu si de la cei care vad pagina corect.
2. Va rugam sa nu respundeti cu propuneri ca de exemplu partea alba din partea stanga este prea lata etc. Numai probleme!




Pentru parinti... despre copii!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Singura problema e ca nu vad deloc eroul saptamanii; pur si simplu nu apare nimic in coltul ala!Insa cum eu n-am PC ci web tv..nu prea conteaza.Nu stiu ce browser foloseste masinaria asta,dar am trimis e-mail la ei si cind imi raspund va spun...daca va ajuta cu ceva!

Smile! It's free therapy...www.wtv-zone.com/PageBreak/MSNTV/flashbf.gif" border="0">
Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Rectific:nu vad eroul saptaminii si nici coloana de sub fotografie...Se pare ca numai eu am probleme...Oricum,daca va ajuta cu ceva va citez mai jos ce-am primit de la MSN:
"Your receiver supports Internet Explorer version 4.0.  
Your MSN TV browser is designed to access most Internet Web sites and utilizes most of the features found in versions of Internet Explorer and Netscape, including 128 bit encryption.
Your MSN TV Internet receiver does not have an extensive internal memory, therefore it is not possible to download another browser.
The MSN TV browser can view nearly all of the Web pages that Navigator 4.0 and Explorer 4.0 can".



Smile! It's free therapy...www.wtv-zone.com/PageBreak/MSNTV/flashbf.gif" border="0">
Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Draga admin,
eu cu internet explorer nu pot citi forumul. Literele sunt ingrozitor de mici.Culmea cu netscape-ul totul este perfect!!!! La chat este invers.
oana

Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteazä ce-ai câstigat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Tot eo:(( Cu explorer-ul nu se mai aliniaza la prima pagina, in dreapta sus imediat dupa "cauta".
päpä

Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteazä ce-ai câstigat!

Mergi la inceput