crema REJENE

crema REJENE | Autor: andruka

Link direct la acest mesaj

Tocmai am vazut o reclama la TV, e vorba despre o crema, Rejene se numeste, care ajuta pielea abdomenului sa-si revina dupa sarcina, chiar daca au trecut ani buni. Eu am slabit repede dupa ce am nascut dar pielea de pe abdomen nu mai e la fel, e moale si un pic lasata.

A folosit cineva asa ceva, chiar face minuni ca in reclama ?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Solutia problemei:Abdomene la greu sau chirurgie plastica

Anca, mami de Bianca si Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelinabv spune:

Buna,as vrea si eu sa stiu daca a folosit cineva crema aia miraculoasa, Rejene, careia ii face reclama la tv ptr vergeturi, si daca are efect pentru ca as fi foarte suparata daca as da iar banii si nu ar functiona.
Am niste vergeturi pe solduri care se intind pana pe fese si vreau sa scap de ele. Precizez ca am 20 de ani si 49 de kg si niciodata nu am avut mai mult de 52 kg, asa ca nu stiu de unde mi-au aparut.
Am cumparat crena de la VICHY- Action Integrale Anti Vergetures dar nu functioneaza-a costat 100 ron (poate ca vergeturile sunt albe si de aceea??? dar niciodata nu au fost alta culoare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cony2 spune:

Fetelor eu folosesc crema REJENE de o sapt. si am deja rezultate uimitoare!!!. Am doua tuburi comandate si pana le gat sunt convinsa ca nu mai am vergeturi. aveam o burta fleasca si acum am o piele intinsa de nu-mi vine sa cred si din vergeturi sau diminuat dupa doar o sapt. CUMPARATI CU INCREDERE REJEN.Eu am noua ani de cand am nascut. Facetiva o poza inainte si dupa cinci zile alta poza si o sa vedeti diferenta. succes!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

cit costa acea crema miraculoasa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Christel spune:

Uite aici pretul si alte detalii:

http://www.top-shop.ro/index.asp?tn=productview&pid=60990

Mergi la inceput