nasa de logodna

nasa de logodna | Autor: jesia

Link direct la acest mesaj

Dragele mele ajutor.....

La sfarsitul lui august fratele meu face logodna, iar eu am sa-i fiu nasa. Doar ca nu stiu ce trebuie sa fac, ce sa cumpar etc...Ma ajuta cineva cu un sfat....

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kid spune:

La noi nasii au luat lumanarile, au platit biserica si ne-au luat verighetele. Acum depinde si ce anume vor ei.


Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

La fel si la noi: au luat niste lumanari micute si dragute , verighetele le-am luat noi, am fost la Manastirea Suzana, care e superba, pe urma ne-am imbracat campeneste si am facut un gratar la iarba verde dupa ce ne-a plouat nitel

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enachescug spune:

Noi am fost nasi de logodna acum 4 ani.
Am luat doua lumanari scurte (dintr-acelea care se fac pentru botez), am platit biserica si le-am luat un cadou.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

quote:
Originally posted by enachescug

Noi am fost nasi de logodna acum 4 ani.
Am luat doua lumanari scurte (dintr-acelea care se fac pentru botez), am platit biserica si le-am luat un cadou.



Mai stii cumva cat ai dat? Sau de fapt cam cat o costa biserica? Cred ca pana in 500 ron nu?

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

quote:
Originally posted by enachescug

Noi am fost nasi de logodna acum 4 ani.
Am luat doua lumanari scurte (dintr-acelea care se fac pentru botez), am platit biserica si le-am luat un cadou.


Ce cadou le a-ti luat?

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput