Miresele anului 2006 (97)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

quote:
Originally posted by kitzy

Ralule si de la mine ti-o iei daca nu-i ziua lui Alina ca si eu dupa tine m-am luat


i-auzi, dom'le... tot eu sunt vinovata?

--------------------------------------------------------------------------------
www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711" target="_blank">Flori de mai
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008



D-apoi cine?
Sper ca te-ai informat bine si nu rade Alina pe sub mustata de noi

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

bai, daca d-na jurnalist are 3 surse, atunci e sigur. nu vorbeste ea prostii.

La noi e o vreme superba, asa ca am stat 2 ore in parc.
acum trec la bucatarit, caci azi nu am avut chef sa fac nimic. N-am incotro, mancare musai trebuie sa fac.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ce mortale sunteti voi, fetelor, m-ati facut sa rad.
Ei bine, da, e ziua mea, schimb prefixul, adica din 2 se face.. 1 . Mersi mult de urari si ca nu m-ati uitat. La spartul targului vin si eu cu un si (dar cred ca se accepta si acum, nu?).

Silvi la munca am venit, sa nu crezi ca nu, dimineata la 7 si 15 plec din fata hotelului ca sa ajung la 8 la munca (biroul e la 30 de km) si inapoi acasa ajung la 6 pm. Cu chiu cu vai ma mai tarasc si prin magazine/alte parti, dar adevarul e ca n-am chef sa stau la tv pur si simplu, ca ma apuca amocul de dor de casa. Si e pacat sa nu profit ca la sala/piscina am gratis.

Gio la piscina merg de drag, ca sunt innebunita dupa balaceala si apa, e lumea mea. E si relaxare si nu-mi prinde rau nici putina miscare, ca nu ajunge sa fii slab, trebuie si sa fii in forma, si cu atata stat pe scaun si mers cu masina tot timpul sunt cam sedentara. Fain ca mergeti in IT in concediu. Si eu abia astept concediul din vara asta, desi nu mergem decat la mare, dar mie imi place marea teribil, asa ca mai bine de atat nu se poate.

Am o gramada de rezolvat azi, ca maine dimi la 7 'decolam' spre NY. Mai luam un coleg cu noi (trainerul nostru, care e un tip de 24 de ani, super cool), asa ca o sa am sofer de schimb si o sa avem un barbat cu noi pe-acolo sa ne pazeasca.

Va pe toate, va doresc un weekend fain si ne auzim pe marti!




Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

[size=3][font=Book Antiqua] Ce mortale sunteti voi, fetelor, m-ati facut sa rad.
Ei bine, da, e ziua mea, schimb prefixul, adica din 2 se face.. 1 . Mersi mult de urari si ca nu m-ati uitat. La spartul targului vin si eu cu un si (dar cred ca se accepta si acum, nu?).



Beyyyyyyyy!!!!!!!!!
Ati vazut ca am stiut bine????
Pai cum sa nu stiu tocmai eu? Imi scapa mie ceva?

Aly, mai bine mai tarziu decat niciodata pentru party
La multi ani inca o data, acum, pe final de ziua ta (in Ro)...

--------------------------------------------------------------------------------
www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711" target="_blank">Flori de mai
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Alynutza


Am o gramada de rezolvat azi, ca maine dimi la 7 'decolam' spre NY. Mai luam un coleg cu noi (trainerul nostru, care e un tip de 24 de ani, super cool), asa ca o sa am sofer de schimb si o sa avem un barbat cu noi pe-acolo sa ne pazeasca.



Foarte interesant suna...
Sunteti o familie moderna... husbundul tau cu coana tete-a-tete, tu cu tinerelu' de 24... Va respectati, nu gluma

--------------------------------------------------------------------------------
www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711" target="_blank">Flori de mai
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

ciao fetelor
Multumim de aprecieri si complimente

Gio,gresie avem in tot apartamentul si a fost greu pt Delia cu mersul singurica,la inceput.
Dar in perioada aceea am mers pt 3 sapt in ro unde avem covoare,si a inceput sa mearga singura.
Cand cadea nu se lovea asa tare,ca si pe gresie.

Pozele din albume sunt de la Lago di Garda si Lago D"Iseo.

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!!!

Aly, drum bun la NY. distractie placuta!

gio, felicitari pentru concediu din italia!

botic, bine le mai stii tu pe toate...si sa stii ca si eu la baza sunt tot jurnalist, si inca cu acte in regula, am terminat jurnalism limbi straine si am si profesat un timp. ce mai, la voi in grup gasesc numai fete cu care chiar am ceva in comun!

o zi minunata va doresc!

si m-am intors ca uitai, ralule cum ce stil ai ma? stilul tau inconfundabil

silvi
http://community.webshots.com/user/flovivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Kreliutz va saluta si va pupa pe toate!!!!
Azi dimineata se pregatea de plecare, imi spunea ca abia asteapta sa vina acasa, o cred...
O sa ne mai scrie ea de acasa.
Din pacate n-am putut ajunge sa ma vad cu ea, dar o sa mai vina ea la Cluj si pe atunci mai creste si Diana si poate ajungem sa ne vedem pe viu.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata mai spre amiaza!



S-a mai dus un an din viata mea, asa ca va invit la party


--------------------------------------------------------------------------------
www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711" target="_blank">Flori de mai
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralule LA MULTI ANI!!!!!!!! SA-TI DEA DD TOT CEEA CE-TI DORESTI SI LA CAT MAI MULTI ANI INAINTE!!!!!!!

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157604728702923/" target="_blank">Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii

de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput