Nou stil de viatza (203)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Va las,ma duc sa ma imbaiez,sa testez peelingul care l-am cumparat ieri.
Noapte buna!

Anca,mami de doi nazdravani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Salutare. Acum ne-am intors a fost super, ne-am simtit tare bine. Copii au fost in extaz au alergat prin curte si apoi cand a venit ploaia prin casa de 800 de mp (!!!) iar gazdele intelegatoare i-au lasat sa-si faca de cap.

Claudia, am venit in Arad de nevoie, noi suntem timisoreni, sotul nascut acolo, eu de la 7 ani acolo. Dar am venit in Arad unde a prins sotul post... Acum nu m-as mai intoarce in Timisoara, aavem o gramada de prieteni aici in Arad. Da de la codrina e tortul! Din Timisoara ati plecat voi?

Carmen pupici lui Iustin. A racit?

Anky, sa-ti priasca peelingul.

Merg sa ma spal, sa intind rufele din masina ca am uitat de ele...

S-a reluat votarea de la zero... Va plac? Merita un vot?
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=16" target="_blank">Doi pitici intr-un lighean si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">A venit primavara1 (Vlad alergand)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

neatza.

La multi ani tuturor celor care poarta nume de floare!

Diana, ii curg mucii de vreo saptamana, dar aseara mi-a facut febra. A gemut toata noaptea. I-am dat nurofen si in doua ceasuri avea din nou febra, asa ca i-am bagat un novocalmin si s-a mai linistit.
...
felicitari pentru locul 2 din concurs! noi ne-am dus pe 3 , acum la final...

hit me with stars!www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

La multi ani, Violeta!

La multi ani, bebe Gheo! (Patriarhia a hotarat ca Sf. Gheorghe sa se sarbatoreasca azi, caci saptamana viitoare e sapt. patimilor)

hit me with stars!www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Carmen, se voteza inca. Mai e o zi. Plus votul moderatorilor... Se mai schmba el clasamentul...

S-a reluat votarea de la zero... Va plac? Merita un vot?
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=16" target="_blank">Doi pitici intr-un lighean si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">A venit primavara1 (Vlad alergand)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

LA MULTI ANI! Violeta si tuturor celor ce poarta nume de flori.
Sa aveti o zi splendida cu soare si voie buna , cu familia aproape si prietenii in floare(nah, ca altceva nu mi-a iesit)
Va ofer o cafea, un ceai, un pahar cu apa sau ce mai doriti voi.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Buna dimineata! La multi ani Violeta si tuturor care poarta nume de floare!

Eu nu ma simt bine deloc, am racit, ma doare ingrozitor gatul si ca sa puna capac ma mai doare si o masea. Ieri am zacut toata ziua, n-am fost in stare de nimik. Dany este si el mucos, sper sa-i treaca repede si sa nu se agraveze.
Carmen, Claudia sanatate la puiuti.

Merg sa-mi fac un ceai si ma mai bag in pat un pic. Ce rau este, de mult nu am mai fost asa.
Va salut pe toate si va doresc o zi cat mai buna



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Diana, mersi, ma gandeam ca deja s-a incheiat votarea.

Criscosty, sanatate, tie si lui Dany!

Tumpi, multumesc, io aleg ceaiul.

hit me with stars!www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

La multi ani celor care se sarbatoresc astazi de Florii si Sfantul Gheorghe!

Sa aveti o zi minunata!

S-a reluat votarea de la zero... Va plac? Merita un vot?
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=16" target="_blank">Doi pitici intr-un lighean si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">A venit primavara1 (Vlad alergand)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata!

La multi ani, Violeta!
la multi ani tuturor celor ce poarta nume de flori!

Tzuni, cam cit trebuie sa mai astepti ca se poti merge mai departe cu adoptia? S-a dat un termen?

Multa sanatate puilor bolnaviori.

Ieri am vazut filmul "Fool's Gold", a fost chiar simpatic.

Va pup.





www.wrongspelling.com/album/" target="_blank">Pozele mele * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput