Ati folosit aparatul de fitness Leg Magic?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Il avem si noi de vreo 4 luni.
L-am comandat telefonic dupa reclama la TV.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

Citat:
citat din mesajul lui vio_dia



Am si eu o intrebare:In afara de febra musculara, ati simtit cumva si dureri de genunchi sau glezne dupa ce l-ati folosit?

As vrea sa-mi iau si eu Leg Magic, ar fi pefect pentru zona unde am mare nevoie de exercitii( coapse si fese), insa am probleme cu articulatiile, cu genunchii in special si mie teama sa nu ii fortez prea tare cu aparatul asta, ca nu prea imi dau seama cum functioneaza.

Ma tenteaza tare mult si as avea nevoie de o cura de "subtiere" a aripioarelor, ca m-am saturat de ele, insa nu vreau sa fac vreao prostie si sa ma trezesc cu genunchii umflati




Din <experienta> mea cu Leg Magic, as zice ca solicita genunchii destul de mult...Eu una am resimtit dureri, in conditiile in care am ceva sensibilitate la unul dintre genunchi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Citat:
citat din mesajul lui antosit

Cred ca .... vreau si eu!!Se achizitioneaza doar prin comanda sau se poate cumpara direct din magazin?




Eu am mers si l-am luat ( e langa Mag. Unirea)..asta dupa ce am citit pe diverse forumuri ca asepti pana te plictisesti sa ti-l trimita ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vio_dia spune:

Edessa, multumesc. Ai continuat sa mai folosesti aparatul dupa ce te-au durut genunchii sau nu ? Si daca l-ai mai folosit, te-au durut in continuare? Intreb fiindca vreau sa-mi dau seama daca e ceva temporar, pana te obisnuiesti cu efortul sau e ceva permanent.

Uff, ma tenteaza asa tare si cum la sala nu prea ajung din lipsa de timp (sau chef.Asa, cu aparatul in casa, 5 minute tot gaseam eu sa fac ceva miscare....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Citat:
citat din mesajul lui mama_lui_alex

Citat:
citat din mesajul lui antosit

Cred ca .... vreau si eu!!Se achizitioneaza doar prin comanda sau se poate cumpara direct din magazin?




Eu am mers si l-am luat ( e langa Mag. Unirea)..asta dupa ce am citit pe diverse forumuri ca asepti pana te plictisesti sa ti-l trimita ei.




Mutumesc, cred ca am sa procedez la fel!

Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

"Toata lumea stie ca adevaratul punct G este in finalul cuvantului shopping!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

si eu m-am hotarit sa il cumpar, dar mai intii vreu sa dau o bicicleta de camera....ca sa fac noului aparat!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

ieri am fost in Auchan si am incercat aparatul....nu am putut sa stau nici juma de minut pe el si dupa ce m-am dat jos ma dureau coapsele, fundul si cel mai rau abdomenul.....
l-a incercat si fiica-mea si i-a placut si ei....
so, in weekend ma duc in Real sa-l achizitionez!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

mama lia, deci este si in Real? Mai ieftin? Ma bucur ca esti incantata. Trebuie sa-l iau si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

am inteles ca e la oferta in Real, la 2 milioane...
ma duc cu fiica-mea in weekend sa ne uitam...si sa luam...:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Aha, pai la Auchan e 199 lei. Am crezut ca e mai ieftin la Real.

Mergi la inceput