tricicleta?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

eu am luat-o pe aceasta de la baby expo si sunt foarte multumita de ea :
http://www.miniblu.ro/produs.php?cod_categorie=45&cod_produs=858

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Buna, am comandat si eu tricicleta Hauck de la Quelle , inca n-am primit-o, pe site nu scrie exact daca directia se poate controla de catre parinte de la manerul din spate. Voi ce stiti?

Multumesc frumos!


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xaba spune:

Noi am ales un Minimotor, este din plastic, foarte usor are cca 1 kg, se impinge cu piciorul, si am cumparat la un pret ce nici nu merita sa fie amintit, il folosim zilnic, iar cea mai buna parte este ca nu are tot feluri de prostii care sa se strice fata de alte modele.
Am avut si tricicleta cu pedale, dar se incurca cu pedale, si am folosit numai de 2 ori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Vreau si eu o tricicleta pentru baietelul meu. Avand in vedere ca e inca mic, vreau sa aiba tavita pentru picioare sau suport si bara de siguranta sau centuri in 5 puncte. Aveti asa ceva? Si cu roti de cauciuc, bineinteles!! Va rog, recomandati-mi ceva bun!

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Bucur Obor...pe partea cu parcarea mare...este un magazin de biciclete, triciclete...eu i-am luat in vara fetei..tot 11 luni avea...si ne intelegm bine cu ea...are si copertina si cosulet in fata si muzicute...e ok..150 ron...oricum, nu-ti face iluzii...toate sunt chinezesti, toata ajung sa scartiie si sa maraie...si nu merita sa dai prea multi bani pe ele ca nu stii daca agreaza ideea sau nu...dupa aia, daca vezi ca "iubeste" respectiva tricicleta sau macar ideea...te poti incumeta sa-i iei ceva mai scump...oricum, la 11 luni, din experienta iti spun, va fi interesanta muzica si cosurile si ideea in sine...

Oana siCati mica (1 an si 5 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI SI UNCHII,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Nu, nu ma intereseaza sa fie cu muzicute sau cu cine stie ce jucarii, eu vreau sa fie safe si rezistenta, sa-l pot plimba cu ea. Avem acasa un calut de plastic de la Little Tikes si toata ziua ar sta pe el. Se tine f bine de manerele alea si ii place mult sa fie plimbat, nici nu se misca...

Nu vreau info de genul "magazinul Bucur Obor", pt ca nu sunt din Buc si nu ajung des acolo. Ma intereseaza in primul rand modelul, poza, daca se poate si daca se gaseste pe net sau in hipermarketuri...

Multumesc Oana, pt intentie

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddeiutzz spune:

Ce parere aveti despre tricicletele cu codul: 09, 10, 11 de aici: www.magazinuldemasinute.ro/TRICICLETE.php" target="_blank">http://www.magazinuldemasinute.ro/TRICICLETE.php ?
Care vi se par mai bune? Eu parca as zice ca cea cu codul 11 este mai buna...

Mergi la inceput