Bucurii de sept-oct 2006 (120)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

quote:
Originally posted by beatrix


Flori pentru voi!
Vaaaai ce draguta esti ca ne-ai impartasit si noua din bucuria ta!



Itzy, Lullabay si Mamilili vb de gradinile astea si m-au molipsit si pe mine.





_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
15.5kg lost 7.5kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Desteptarea. E gata ceaiul verde.

Lili Cosmi papa singurica nu chiar asa frumos ca cei din reportaj dar se descurca. Mai nimereste si pe linga. Cind e ceva mai zemos nu prea o las eu sa pape singura sa nu se faca ca o purcica.


Cristinaaaa ce face Daria??

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimi, spun prezent la ceai.
Ruxa si Cosmi, felicitari pentru ca papati singurele!
Sandra, cand vii la Suceava (oricand in afara de perioada 3-5 mai!!, eu lipsesc atunci si mi-ar parea rau sa nu cunoastem), poate se molipseste si Narcisa cu papatul singurica.
Itzy, valabil si pentru tine, perioada 3-5 mai nu e buna pentru deplasari in Bucovina
Cristina, spune, o cunoastem azi pe Daria?


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Neatza, am vazut c-a dat Monique un ceai verde si-am aparut repede.

am citit din urma, am vazut florile pozate de Beatrix, foarte frumoase!

ii raspund lui Lili, normal ca in colectivitate mananca singurei, socializeaza mult mai bine. Io ma uit ca se ia mult cu frate'su si-l imita. In privinta asta e mult mai inaintat decat era Iustin la aceeasi varsta.
Si nu, nu mananca singurel. Are timp sa invete, nu-i nicio pierdere.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii,

multumim,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

Neata fetele!

Nu prea m-am odihnit azi noapte, probabil de grija. Va scriu inainte sa plec iar la spital. Nu stiu cum zic altii ca s-au simtit bine a doua zi dupa operatia de deviatie sept, ca am vb cu sotul dim si ii curgea sange din nas si il durea rau capul si urechile si nu dormise toata noaptea. vom vedea.

Lexi, sorry, nu te-am confundat, doar ca, nu stiu de ce, intotdeauna am crezut ca stai prin titan. eram sigura, asa ca nu m-am mai uitat niciodata la profilul tau. sper sa nu te superi c-am gresit.

daria se face ca un porcusor cand o las sa manance singura, plus ca mai mult se joaca cu mancarea in loc sa manance intr-adevar. ma bazez pe cresa ca o va invata mai bine ca mine.

pup

Roxana & cocutzel Daria (06.09.06) + Burti- bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Roxana, tinem pumnii la medic, sper sa fie bine.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii,

multumim,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Neatza. Imediat ma duc la spital la control. Si, sper eu, ca daca e colul pregatit de nastere, sa-mi induca nasterea. Dar vedem acolo, ce zice dr. Va pup si dau sms daca raman la spital. Daca nu dau sms,inseamna ca nu am ramas acolo, dar nu-mi merge netul

Mami 40+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

quote:
Originally posted by lilina

'seara

off topic: am probleme cu adresa de e-mail de pe yahoo si mess !!! aveti si voi probleme ???

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe


Am patit si eu asa cu cateva adrese de pe yahoo, nu le mai pot accesa deloc, din cauza mass-urilor trimise care-ti sparg parola si id-ul.

*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Eu voiam sa citesc nasterile voastre ca a mea o am. Pai mai trebuie sa le treaca acolo cine n-a trecut si sa punem link pe prima pagina, nu?

Cristina bafta la dr si poate, poate...


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

neatza
vad ca de la serviciu pot intra pe adresa de e-mail si mess
am mai avut probleme cand mi-am selectat interfata ca de outlook dar mi-a reselectat fata clasica si s-a reparat
acum imi zicea ca id si parola inexistente, la fel si sotului pe adresa lui, dar adresa lui Vladissimo mergea

Cristina, bafta la control. Hai tu DARIAAAA

mephala, mainile in aer. TOATA LUMEA MAINILE IN AER, sa o incurajam pe DARIA sa vina

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput