Bucurii de sept-oct 2006 (120)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Sandra, superbe pozele cu gargarita in natura!
Mi-a placut si mie bascuta lui Matti.

Nici noi nu jucam la loto, n-am jucat niciodata.

Cristina ???

Eloise, ce mare e Vladut, nu-l vazusem demult in poze. Parca-i fetita tuns asa.




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
N-am mai apucat sa intru zilele astea pentru ca am fost extrem de ocupata.
Am vazut poze foarte frumoase cu Vladut, care zici ca e fetita, mai ales in pozele cu basmaluta si in cea cu codita! E dulce tare!!!
Ieri ne-am luat masinuta acasa si bineinteles ne-am tot invartit in jurul ei aseara si am admirat-o. Inca nu-mi vine sa cred ca e a noastra! In week-end planuim deja prima excursie! Sper sa tina si vremea cu noi.
Merg sa citesc din urma si sa vad si celelalte poze despre care vorbesc fetele!
Cristina, nasti azi? Eu asa sper!


de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Lexi, sa stapaniti sanatosi masina si sa n-aveti parte de niciun incident.
Ce masina ziceai ca e?



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Am citit pe fuga din urma. Am vazut o frumusete mica langa un cires in floare (Narci), o alta in verde in iarba (Cosmi...ce cuminte e ca-si tine baticutul pe cap, a mea nici sa nu auda de asa ceva), o gargarita mica si dulce foc in Herastrau si la munte si un mic parizian smecher foc!
Alina, multumim de felicitari! Mercedes

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Dragelor, ieri a fost ziua de nastere a unei mamici de bucurii (acum am aflat):
Sibylle, La multi ani cu sanatate si fericire.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii,
(multumim celor care ne apreciaza poza din concurs)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Neata!

Chiar, ce face Cristina oare?

Mirabelac, la varsat de vant apar cica in palmute bubite si de la ceafa in jos. La rubeola iti spun din experienta proprie, apar pete pe fata, spre frunte si mai proeminente pe pielea capului.
Si la mine mai curgea cate o picatura daca strangeam sanul, dar am citit la fete sa nu mai storc si n-a mai iesit nimic.

Sandra, bine ai revenit de pe drumuri. Iti sta bine cu ginerica in brate, iar Gargarita este o scumpa printre floricele.

Revin.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Sybille!

Lexi, super masina!



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Andra bine ai revenit, sper sa mai ramai pe aici, l-am vazut pe Vladut, ce fain ii sta cu parul lung, super!

Am mai vizionat ceva poze cu Ruxa, Matti, Teodora, foarte frumoase!


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

eloise sper sa nu mai dispari si multumim pentru pozele cu smecherasul si alpinistul tau! Ai un acrobat nu gluma
xandrutza multa sanatate! imi pare aru ca ai colectat si tu ceva virus.
lexi si eu vreau sa vad masinaaaa! Sa o stapaniti sanatosi, la cati mai multi km cu ea si fara peripetii!

La multi ani Sybille Mult noroc, fericire si impliniri si acomodare rapida si frumoasa in casa noua!

Mira Sper sa descoperiti repede ce sunt bubitele si sa nu fie nimic grav.






***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Lexi, asteptam poze cu masinuta!
Mira, sanatate lui David!
Cristinaaaa, iar nu ai net? Sau pregatesti surprize? Vezi ca eu am zis ca nasti maine

" target="_blank">La multi ani Sibylle!


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput