Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (133)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Erik-Andreas spune:

Acum am reusit sa intru, imi e tare greu sa gasesc unde am scris si cine mi-a raspuns .....dar ma voi obisnui cu timpul.
Bine v-am gasit si multumim ptr ca ne acceptati si pe noi in clubul vostru.Poze nu am reusit inca sa adaug dar mai incercam ...
Pai sa incep cu inceputul,am aflat de voi de la Mandarinuta pe care am acosta-to in parcul 23 August.
Asa am ajuns aici si sper sa cunosc mai multe mamici si pitici
Va pupam si o seara buna(incerc sa atasez poze acum)

Un pupic dulce de la Erik ptr Antonia careia ai multumeste ptr plimbarea de azi din parc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Maria, super tare faza cu telefonul, pai eu m-as fi distrat cand mi-a povestit, auzi domnule ce baiat ai, sa-ti traiasca! ce cauta aia cu fusta scurta la scoala ? Acu nu zic sa-l feliciti, dar nici sa nu faci mare caz, cred ca si io faceam asa ceva daca eram in locul lor, sunt distractii de copilasi . Sabinelu, nu ne pozestesti din pataniile tale, tragem si noi invataminte....

Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

avem aici Capitol Nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by papanash

Maria, super tare faza cu telefonul, pai eu m-as fi distrat cand mi-a povestit, auzi domnule ce baiat ai, sa-ti traiasca! ce cauta aia cu fusta scurta la scoala ? Acu nu zic sa-l feliciti, dar nici sa nu faci mare caz, cred ca si io faceam asa ceva daca eram in locul lor, sunt distractii de copilasi . Sabinelu, nu ne pozestesti din pataniile tale, tragem si noi invataminte....

Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )



offf, si eu m-as fi distrat daca imi povestea el ,dar cand m-am vazut incoltita de profa de muzica ,mi-a trecut tot chefu de distractie ,asta e ,oricum mi-a trecut toti nervii,noroc cu filmuletul MELANIEI ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Salut. Azi zi super plina, ceva oftici de birou, dar per total sunt fericita ca am facut bine la examen. Va povestesc si despre gradi daca mai apuc, mi s-a parut o initiativa super.

Deocamdata:

Yaia, Carrefour Feeria este aproape de aeroport dar nu am mai vazut la ei catelul vorbitor, de fapt nu l-am prea mai vazut pe nicaieri. Poate gasesti sa il comanzi pe net. Ultima data vazusem la Selgros, nu e departe de aeroport dar e super aglomerat si nu stiu daca mai au. Scuze ca am pierdut discutiile, cand vii?



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Papanash, fu bine la examen.

Pentru ca nu stiu cat timp ai maine sa intru, am si o conferinta, si copiii pe cap si trebuie sa invat pentru luni, ca sa nu zic ca am de facut un proiect urgent:

Betty sa fii iubita si fericita, sa fii sanatoasa si sa ai numai bucurii si realizari!

Sabina, nu s-a mai repetat figura cu mersul. Sunt safe.

Piciulika, petrecere frumoasa la aniversare si surpriza cat mai frumoasa! Si ani ani multi fericiti sa aveti.







Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Gata, va spun repede de gradi ca mi-a placut mult. In afara venirii iepurasului, a fost activitate comuna parinti-copii, am pictat si am lipit, am facut un fel de taboul frumos, am facut un cosulet, iepurasi, etc. O minunatie. Alex a fost foarte cooperanta si fericita, mai putin a agreat serbarea in aer liber. Dar era haioasa asa pictata iepuras si cum topaia peste tot.

Mi-a placut mult initiativa lor de a ajuta copiii din centrele de plasament sau cum s-or numi. Au facut expozitie cu lucrarile copiilor si lucrari facute de educatoare si le-au "vandut" parintilor. Adica fiecare a dat cat a vrut. Am contribuit si eu si am cumparat o felicitare superba facuta de Alex si un fel de tablouas de lemn . O sa pun si pozici, nu mai am timp acum.

Pupici si weekend placut.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput