Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (133)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:




Luati de va distrati......

http://www.youtube.com/watch?v=omEId6abR3U



Mamica fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

off,ma scuzati ,mi-am descarcat naduful la voi
am citit din urma si am vazut ca astazi este ziua frumoasei DARIA
LA MULTI ANI frumoasa fata !
PICULE iti urez tot binele din lume si multa fericire alaturi de cei dragi .
GABITZ ti-am admirat micutul dansator ,ai sa vezi ca peste un an ,doi v-or dansa mult mai bine ,l-am avut si eu pe Alex la dansuri pana in clasa a patra .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Maria, nu te necaji, asa-s copiii, nu=l certa f rau, ci explica-i calm de ce consideri tu ca e gresit ceea ce a facut (si profa sa nu-si mai puna mini.....e egal vinovata, eu stiu ca exista elevi absolut imposibili, dar si profesorul are partea lui maricica de vina, ca nu stie sa se faca respectat macar asa, un picut. Si aveti in verede ca su t si eu profesoara si=am avurt parte si eu de un show doua )


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by melaniatud




Luati de va distrati......

http://www.youtube.com/watch?v=omEId6abR3U



Mamica fericita



multumesc mult ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Am tot incercat aseara sa intru pe forum dar imi dadea eroare asa ca am renuntat.

Annisia da intr-adevar cred ca ai vorbit cu altcineva, stai linistita eu nu sunt asa de rusinoasa, daca recunosc pe cineva il bag in seama. Eu stau la Piata Resita.
Apropo de Rnico nici ea nu sta in Pantelimon, sta in Rahova de aceea am si venit impreuna.

RNICO, RNICO, yuuuuuuuuuuuuuuuuhhhuuuuuuuuuuuu!
CE MAI FACE ALESIA?


Bai la cat de frumos a fost azi as fi stat numai afara daca pitica mea nu ar fi asa de maraita. Mai nou vrea in brate, asa ca stau cu ea in brate si imping si la carucior. Si aseara a fost mai agitata ca de obicei a adormit foarte greu si numai leganata, asa ca am adormit si eu pe la 2.
Citeam de programul de somn a lui Yannis si cam asa suntem si noi, ne culcam pe la 12 noaptea si ne trezim definitiv si cu chef de joaca pe la 10 cand papam fructele.

Sabina multumesc pt raspunsul cu alaptatul, din pacate pitica mea nu mai vrea tzitzi, tot incerc dar incepe sa planga cand o pun la san, imi pare asa de rau. Mai nasol e ca decand nu mai alaptez am inceput sa bag la greu dulciuri, parca vad ca nu ma mai incap blugii cei noi. Pur si simplu nu ma pot abtine.

Am vazut si eu poze frumoase cu Daria, o dulceata de fetita tare frumusica. Sa-ti traiasca mami! Si mai multi pt ea, ca de .... e o zi mai speciala.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Da Melania, tare rau filmuletul, cel mai tare m-a amuzat tipa in hamac si seria de cactusi. Tare inventivi romanii astia!

Fetele capitol nou? Care se baga?

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

quote:
Originally posted by greyeras

Da Melania, tare rau filmuletul, cel mai tare m-a amuzat tipa in hamac si seria de cactusi. Tare inventivi romanii astia!

Fetele capitol nou? Care se baga?

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)



Nu spune nimic de cactusi ca ma cearta Sabinelu...ai vazut unde erau asezati???


Mamica fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Tocmai am vazut la stirile Protv ca cerealele pt bb si borcanelele contin e-uri responsabile pt cancer si alte boli si arata poze cu cereale Humana...nici nu stii ce sa mai crezi.

De ex ce fructe sanatoase poti oferi la ora asta copilului...mar romanesc ioc sau f rar para din export si tot asa.

Mamica fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

melania, am ras toata familia dupa care ne-am mirat ca nu stiam ce marca de pian e ala
greyerasule....eu zuc sa mai insisti. Nu ii mai dai bibe si gata, o sa reapuce sanu, de ce nu? o prinzi la dragaleala, giugiuleala...sau noaptea.
Nu moare 2 zile fara lapte din bibe.
eu cred ca merita sa incerci.




www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Sotului meu i-a placut faza cu Skoda care depaseste Ferrari sau ce o fi ala...specific romanesc

El are o masina puternica (pasionat de tunning si automobilism de) si se enerveaza cand se propteste o Dacie din 78 pe banda 2 si nu se da neam de acolo parca si-a luat strada!!!!
Si uite de aceea vrea el sa ne mutam in Germania!!!

Mamica fericita

Mergi la inceput