Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (132)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Da, si noi stam aiurea la capitolul papica. Dar daca voi ziceti ca o sa fie mai bine cu timpul si cu multa rabdareee ... Va cred pe cuvant .

Am uitat sa spun ca noi n-avem inca nici un dintzisor si nici nu e vre-unul la orizont ...


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=39" target="_blank">Siguranta.jpg

de papanasha Eliza (06.09.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Ce frumusica e micuta ta Erina! spune-mi, folositi chestia aia la baie? se pune in cadita sau in cada mare?

Marunzescu, mai frumos ca Luy nu se poate spune, nu carecumva sa nu mai treci p-aici.
Pe mami cea tanara si frumoasa Ricea am mai vazut-o pe forum, poate ne mai spune una alta despre puii ei.


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Nu va faceti probleme cu mancatul, fetelor. Important e de fapt sa faca acuma cunostinta cu gusturile noi, nu sa ii indopam, ca nu-s curcani :)))


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

va spun si eu NOAPTE BUNA tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Buna seara!
Eu simt nevoia sa fac o precizare, spiritul meu de dreptate si corectitudine nu-mi da pace: eu sunt cea care a cerut fetelor sa puna linkuri ca se le pot vota, ca-mi era lene sa caut eu singura. Asa ca daca vreti sa certati pe cineva, go ahead, numai directionati toate reclamatiile aici.

Si ca tot veni vorba de poze, ia votati-ne si pe noi aici!



Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

ptiu ptiu ptiu ce frumusel!
si ce cuminte mananca! si ce curat e la voi acasa


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Sabina, erai slaba moarta la 51 de kg. Cred ca vei fi numai buna la 55 .
Bikmaria, hai mai ca te descurci tu foarte bine si fara sfaturile mele, ca doar esti mami de 2 pui.


mama bradutzului Tudor (9 ian. 2005)
si a papanashei Maria (25 sept. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Yaia, si eu am cerut link.

mama bradutzului Tudor (9 ian. 2005)
si a papanashei Maria (25 sept. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Sunt o dulceatza bruneta
Frumoasa si foarte cocheta
Pe unde trec fac furori
Am multi admiratori !

Astept insa o urare
Nu de la mare departare:
(Pan’ la Ploiesti nu e mult)
Vladi, de ce stai ascuns ?

Nu-mi trebuie papica
(Se necajeste mamica)
Dar dor imi e de el
Vladi, micutul sofer…

Hai mami aniast, lasa-l pe Vladi s-o felicite pe frumoasa Rebeca !!! A implinit 7 luni !!!
Si mai spunem La multi ani ! si celor doua dulcetzele ce poarta acelasi nume:
dragutza Ami de anghelada
ochioasa vesela si vorbareata Amalia de crisintibun
precum si papanasului voinic
Raul de micki13

Sa cresteti mari, sa fiti sanatosi, sa aveti noroc si sa fiti fericiti alaturi de parintii care va iubesc atat de mult !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Annisio, acuma chiar datorezi niste scuze Marunzikai.
N-ai fost prea atenta la citit tura asta, ntz ntz ntz

Tomaso, crede-ma ca nu eram, slaba moarta. Am oase super usoare si restu e....carnita:)))
insa nu mai am vreun scop in viata sa ma mandrecs cu lookul, dupa doi copii, asa ca 55 e numa bine.
dar ...mai e drum luuuuuung pana acolo!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput