Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (132)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Buna seara si de la noi,

Roxana lasa ca-l iei tu si examenul asta, nu-ti scapa...

Sim, sa folositi sanatosi canapeaua.

Sabina ce ''copil rau'' erai, nu ca acum ai fi altfel, ai timp sa slabesti....Sofia frumoasa, mi-a placut mult poza in care esti cu ea in brate.

Felicitam

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Noi suntem bine, ne rasfata bunica, tati e plecat iar vreo 3 zile........afara a plouat asa ca nu am mai facut curatenie....poate maine!!!!!!!
Am iesit si noi afara pe seara vreo ora si am papat tare bine, un iaurtel cu 3 lingurite de cereale, sper sa doarma mai bine, ca iar s-a trezit la jumatate de ora azi noapte....

Noapte buna

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

buna seara CECILIA ti-am admirat micutul camuflat ,e tare dulcic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Marunzica, n-am apucat sa zic saru-mana pentru explicatiile despre supa. Te anunt cum iese.
Nu te necaji, please !
Eu am votat cu maxim de puncte in primul rand fiindca poza-i de mare exceptie, in al doilea rand sunt foarte bucuroasa ca esti 'colega de clasa' cu mine si nu in ultimul rand sunt foarte incantata ca te-am cunoscut, esti un om minunat !
Te asteptam in continuare sa ne incanti privirile cu printesa ta si sufletele cu mesajele tale optimiste.


Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )


Reeditez sa te felicit fiindca dupa nr. voturi esti pe primul loc, eu deja imi pregatesc versurile ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

MARUNZIKA tinem pumnii ,mult succes !
sa treaca supararea .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Maria, am glumit cu covorul, am retinut ca era la et 8.
Cum ai scapat de burtica, eu sunt mai slaba ca inainte de bebe insa mai am ceva burtel

Fetelor, eu ma imbrac prin casa cu bluzele din sarcina, asa o mare placere imi face sa le port ! Am 2 sexoase, decoltate, preferatele mele.

Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Carpatina, esti cam tacuta azi, numai pe Tomasa ai pupat-o, noi iti suntem indiferente ? Un banc, ceva....
Ce mai face pretiosul trandafiras ? Cu lingurita sau tot cu morcovel ?


Vero, tu nu mai zici nimic ? Nici o activitate seismica prin zona ?

Doamna Teo ?



Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Marunzika, imi pare tare rau pt supararea ta. As vrea sa nu ramai cu impresia ca toata lumea crede ca voi, fetele care ati trimis poze la concurs, ne-ati cerut voturile, iar noi v-am acordat din prietenie si spirit de solidaritate punctele respective. Ar fi pacat sa crezi asta.
In primul rand ca nu voi ati cerut voturi, ci noi v-am rugat sa ne puneti link catre pozele voastre.
In al doilea rand, nimeni nu avea nici cea mai mica obligatie sa voteze, daca a avut curiozitatea sa se uite s-a uitat, daca i-a placut si a dorit sa voteze a votat.
Indiferent ce loc vor ocupa pozele voastre in final, sa stiti ca noi am dat voturi pt ca ne-au placut si am considerat ca sunt printre cele mai frumoase din concurs. Si da, suntem mandre ca sunteti colegele noastre de odisee si de scutece


Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

papanash nu am facut nimic special ,cred ca este dupa constructia fiecareia ,eu tot ce am in plus se pune la spate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

quote:
Originally posted by Pinacolada

salutam fetele!!!
ne laudam si noi cu un colt de iepuras.......
deci nu mai suntem la faza" da-mi dintii din pahar, sa te musc, sa fiu barbarrrr!!!"))))))


Pinacolada
mama de Luca 18.10.2005 si Rares 06.09.2007
http://community.webshots.com/user/rpetrescu2002






am numai un dintzisor, de te musc o fac usor.....

Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )

Mergi la inceput