Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (132)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

RODICA ai poza la concurs?
NANA voi cum sunteti?
ANIAST VLADI ce mai face ?tu? hai mai spune si tu o vorba
MADALINA bine ai revenit ,ce baiat frumos are mama si ce de dintisori are micutul smecheras
BEBEKA felicitari pt kg pierdute ,felicit toate mamicile care au ambitie sa tine cura de slabire ,eu ma chinui de vreo 6 luni cu 4-5 kg ,dar nu reusesc sa ma despart de ele ,partea buna e ca nu mai am burtica ,toate cele 5 kg sunt puse la ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

http://community.webshots.com/album/211926078JDbvOp
sunt multe poze, le-am facut publice


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Vaai Sabina, Da' ce seamana Sofia cu Gheo !!! (sau mai bine zis, invers ...)
Si tu ce pustoaica slaba eraiii .... (zice invidia din mine ..

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=39" target="_blank">Siguranta.jpg

de papanasha Eliza (06.09.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

wow sabina - ce dulce e sofia micutza la pian!iar de tine, nu mai zic nimik!

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by Sabina

http://community.webshots.com/album/211926078JDbvOp
sunt multe poze, le-am facut publice


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.



erai prea slabuta mai micuto!!!!!!!!!
iar micuta Sofia e tare dragalasa
iti urez succes ,sa-ti ajute DD sa slabesti cat vrei tu ,dar totusi 51 cred ca este prea putin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

multumim, multumim! da sunt micuta, am 161 m, acuma daca ajung la 55 zic merci


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Roxana, lasa ca-s lucruri mult mai importante. Important e sa stim sa stabilim prioritatile. Sunt convinsa ca dupa ce ti-ai pupacit dragalasii in seara asta ai uitat de examen.



Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

sunteti minunate Nici nu as vrea sa fiu android, numai ca 2 copii si job nu e scuza pentru neinvatare in conditiile in care mai am inca 5 examene. Sper la acelea sa ma descurc mai bine. Oricum starea era asa in general. Dar imi revin eu, nu va faceti griji.

Da, cred ca din pricina ca s-a reluat votarea nu imi mai gaseam voturile. Eram nelamurita ca la poza Ramonei apaream. Nici la pozele Sabinei nu votasem. Of, m-au ametit de tot astia. Ma apuc acum sa votez ce votasem initial.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Sim, inteleg nerabdarea de a proba ceva nou, dar totusi....unde esti ?

Sabina, dulceata aia mica sigur e a ta ? Si tu sigur nu erai minora ?

Maria, l-o fi tras cineva dupa sarma sa se apere de ploaie .



Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

PAPANASH nu l-a tras nimeni ca eu stau la et 8 ,imi e ciuda ca m-am chinuit sa-l spal

Mergi la inceput