Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (132)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

quote:
Originally posted by Piciulika
Pai mey, suflete patriotice, nu s-a aricit nimeni ca in a 4 poza de pasaport fecioru meu e cu crucea helveta pe pept?!


Ba io am vazut! Poate de-aia a mers asa repede cu certif si pasaportul romanesc, de teama sa nu ceara cetatenie elvetiana daca nu va servesc la timp !

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=39" target="_blank">Siguranta.jpg

de papanasha Eliza (06.09.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Andrei, felicitari pentru vointa de fier si pupici mamicii tale pentru rabdare si putere!!!!
Nana, baiatul tau vorbeste mai bine decat mine... Hihihihhi... Ca sa nu mai vorbim despre sport, aici m-a luat cu mult!!!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Mai, voi stiti ca mie imi ovuleaza mintea zilnic si pe la 2-3 zile imi mai si fata cate un pui...
Ma gandeam cum ar fi sa facem intalnirea de luna asta, daca vremea va tine cu noi, la un picnic??? Sa ne intalnim intr-un loc unde sa putem sta pe o paturica si sa savuram cate un suc si o prajiturica. Sucul si-l aduce fiecare, iar la prajituri ne inscriem cu cate ceva (facut sau cumparat)... Eu aduc eclerele si parol ca nu pun soricioaica-n ele!!! Hihihihhi...
Numai sa facem listoaca, sa vedem cu cate bucati sa ne prezentam la locul faptei....


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Nana, Maria nu se rostogoleste asa. Felicitari din suflet pt. progrese. Ai un baiat foarte bine dezvoltat din toate punctele de vedere si este atat de frumos!!!

mama bradutzului Tudor (9 ian. 2005)
si a papanashei Maria (25 sept. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Roxana, cum sa fac sa-ti treaca supararea ? niste poze din mini-concediu n-ajuta ? cum ai facut cu bona pana la urma, ai activat candid-camera ? Alex ? Andrei ?



Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

nu v-am zis ceva important: ieri a papat, cum v-am spus, piure din legume cu carnita pui, blenduite. A dormit azi-noapte de la 21 la 4.30...... ma intreb daca nu cumva fiindca i-am bagat carnita mai tarziu ( pe la 15 parca). Incerc si azi tot asa , sa vedem daca repeta figura, nu mi-e de mine, dar daca se tot trezeste din 3 in 3 ore nici el nu e prea odihnit, micutul.
Acum plecam afara, pa !



Mama de papanash Andreiutz ( 2.10.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Sant in urma cu un capitol ,dar am vazut ca Tomasa a revenit asa ca

Rox ptr o mamica picata.

Ali , Sonia 22.10.07 si Enrico 8ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Ptiu ptiu ce bub superb de Nanuta am vazut!
No vezi ca ne prinzi din urma...acusica il prinzi de-a buselea...stai numa' sa vezi distractie!!!



Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Nana,pupam fluturasul scump si jucaus.Felicitari!Si Antonia ii trimite un pupic special, ca vad ca au aceleasi gusturi la salteluta de joaca.Si noi avem una exact la fel.

Sabina, eu folosesc pentru Antonia un suport de cada asemanator cu al Erinei. Eu o pun in el de o luna in cada mare, pun apa pana la nivelul burticii si este super incantata.Am poze la semnatura cu gaza in cada.

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Rodica, tare dragut leaganul lui darius. De unde l-ati cumparat? ca vrea si tati a ii monteze unul Antoniei.Si felicitari pentru tortul pentru mamica a ta,arata superb.

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput