Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (25)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

bun, am venit de la gym, si vreau sa urez la multe lunisoare si la multi ani pt Biencuta de lala20 pt cele 4 lunisoare, lui serban de monicadoc, si lui sara de stoisor pt cele 2 lunisoare!!sa va traiasca clopoteii, sa creasca mari si sanatosi!


MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isidora spune:

Multumesc TINA!! a FACUT TOTI BANII sa nasc la Cernavoda din punctul asta de vedere si nu numai...Eu habar n-am avut ca o sa mi-l puna pe piept....s-a intrecut pe sine si cu asta dr.

Cat despre poze n-am reusit inca sa fac cateva care sa-mi placa ...,in care sa iasa bine si I SI SI ioan si eu...iar cele de pe mail cred ca nu merg puse in album ca le-ar fi pus Ereena deja...

O sa mai fac si trimit... Ce atenta esti...

Adina
Mami de(Isidora-4ani) si Ioan ( 7 saptamani)
www.kodakgallery.eu.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=4516866000233.5781386000233.1203523802941&&localeid=en_GB_EURO&&localeid=en_GB_EURO&UV=128845807824_9450568900233" target="_blank"> Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by ramonab

Am pus 4 poze noi, o sa vedeti in ce pozitie l-am alaptat o data pe Razvi cand facea figuri,dar numai cateva minute ca nu era comod pt mine si cred ca nici pt el, dar a mancat vreo 5 min asa

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008
http://good-times.webshots.com/photo/2385969230102497651DvpATi



vazut pozele, tare frumoase!!si eu l-am alaptat asa, chiar si inbtinsa pe spate, iar lui robert ii place...si imi ragaie foarte repede
am un baiat razgaiat, va las, citesc mai tarziu

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaatudor spune:

La multi ani Serbanel, Biencutza si Sara...sa fiti sanatosi, iubirici mici pitici!


Poze cu ingerasul

Fetze de ingeras


Ingerasul creste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gugushtiuc spune:

zuzici, carabushul meu mic a inceput sa-i 'cante' lui mami cu tzitzi in gura atunci cand se satura. e o gangureala dulceeeeeee care aduce cu niste vocalize.e talentat bebiliciu' meu. il trimite mami la megastar.
cum fac sa postez si eu niste filmulete?

GUGU de LUCA 19.12.2007

www.flickr.com/photos/12054829@N04/?saved=1" target="_blank">poze LUCA, alias "FOMILA"


POZE BOTEZ-PETRECERE 19.01.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Jelimoni, de jumate de ora incerc sa intru pe mess da nush ce are ca nu ma logheaza, sper sa reusesc intr-un final sa iti pot trimite programul ala.

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008
http://good-times.webshots.com/photo/2385969230102497651DvpATi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Stancutza merci pt raspuns,de zagariat se zgarie mereu dar niciodata nu a fost asa rau,unghiutele i le tai la 3-4 zile aproape din carne,sa speram ca trecem si de etapa asta.
toate fetele.

Madalina de Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Jelimoni, am reusit pana la urma sa intru pe mess, daca esti pe aici intra sa iti trimit programul, eu mai stau pana pe la 9.

Mami de Razvan-Matei,09.01.2008
http://good-times.webshots.com/photo/2385969230102497651DvpATi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaLa_20 spune:

Multumim de urari zuzici...multumim in special tie Tinna...
Uram si noi "La multi ani!"clpoteilor care se sarbatoresc azi...si la multi ani si pt puiul tau Tinna ...cu intarziere...

Cea mai optimista mamica!
Laura de Bianca Mihaela(15.12.2007)
Povestea nasterii
Printesa mea NEW
Bibi se face mare


In viata toti oamenii sunt trecatori,dar nu toti trecatorii sunt oameni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns witchy_witch spune:

Buna ziua proaspetelor mamici. Eu sunt mamica de august 2007, asa ca piticotul meu e un pic mai maricel, si va pot asigura ca totul devine din ce in ce mai frumos alaturi de el. Sper sa fie toti bebeii vostri sanatosi si sa va bucurati de ei.

Am intrat aici pentru ca stiu ce dificil e sa gasesti local liber pentru botez, atat din proprie experienta cat si de la cumnata mea care e in odiseea de aprilie 2008, iar azi am aflat de la o colega de un restaurant nou. De fapt 2 saloane de bal, care se vor deschide pe 10 mai si care sunt libere inca pe anul acesta pentru botezuri si nunti, de abia au inceput sa le ocupe. Nu vreau sa le fac reclama, nu lucrez acolo, nu e al meu.... as fi vrut eu . Doar ca respectivii au rugat-o pe colega sa spuna la cat mai multi prieteni despre el, pentru nunti. Si eu m-am gandit sa va anunt pe voi, pentru botezuri. Tacamul este extrem de ieftin pentru nivelul actual, ceea ce m-a socat. Este in zona de Nord a orasului, pe langa Hotel Caro. Daca va intereseaza detalii va rog sa imi scrieti pe privat. As pune si aici linkul dar tare imi e sa nu fie considerata reclama, oricum incerc. Pe Ghidul Miresei (scris intr-un cuvant si apoi cu .ro la coada) la Restaurante de Nunta il gasiti, se numeste Rina Style.

Pupicei, sper sa va ajute pe cele care cautati local.


Mergi la inceput