Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (48)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

Doamneeeeeeee ce fata toanta aaaaaaaam!!!
Si-a supt manuta la incheietura si si-a facut vanataie!
Stiti, ca alea de pe gatul nostru din tinerete..

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate
Copacul De Hartie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

AOLEU! nu mai spune asa ceva despre fata niciodata!

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

Pentru sarbatoritii de azi:
Eva si
Ilana
si
Joshua Raphael
Andrei

Cristina si Radu Nicolae (3.12.2007)
Poze Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

avem si noi o intrewbare pt fetele care au iesit cu bb din tara. ce trebuie facut???

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

quote:
Originally posted by ellis

AOLEU! nu mai spune asa ceva despre fata niciodata!

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

POVESTEA NASTERII



In gluma am zis tu...
Fata mea e cea mai desteapta! Ce, ai vostri au reusit asa ceva?

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate
Copacul De Hartie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Buna!
Multumesc pentru urarile de La multi ani!, un pupic special pentru Raducu, ce baiat atent:)
Urez si eu La multi ani Ilanei (mami da un pm cu mailul tau sa-ti trimit pozele, nu sun sa nu scol printesa cu ochi albastri), si flacailor Joshua, Andrei si Alex.
In legatura cu votarea pozelor, imi cer scuze ca nu am dat cate 5 puncte, cum meritau, dar m-am prins tarziu ca am puncte limitat, dupa ce data trecuta am crezut ca nu am voie sa dau cate 5 la fiecare. Nu am votat-o pe Aralia, nu am timp sa caut poza, imi dati si mie link?
Intrebare: (stiu ca se mai interesa cineva)Aveti vreun sfat pentru scaun de masina, marca sau dupa ce chestii sa ma uit special? Nu vreau sa fac o tampenie, cum am facut la carucior, de am luat unul prea greu si prea mare, nici in portbagaj nu intra.

Inimioara mea
adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by mihuta

Noi ne-am mai reglat cu somnul de cand a aparut al doilea dintisor, dar am inceput o noua faza - nu mai sta in carut. Asa ca o plimb in brate si mai imping si carutul....De-abia astept sa stea singura in fundulet, poate atunci o sa stea in carut ! Acum am incercat sa sa ridic carutul un pic, dar era prea sus asa cum il vroia Sophia, asa ca am renuntat...

mami de Sophia





noi ne plimbam doar in pozitia ridicata, adik in fundulet, altfel nu cred ca ar sta nici ea.

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

anca super pozeee. asta mi-a placut multtt:http://good-times.webshots.com/photo/2380236900101626593ysimIV

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

quote:
Originally posted by adra_bell

Buna!
Multumesc pentru urarile de La multi ani!, un pupic special pentru Raducu, ce baiat atent:)
Urez si eu La multi ani Ilanei (mami da un pm cu mailul tau sa-ti trimit pozele, nu sun sa nu scol printesa cu ochi albastri), si flacailor Joshua, Andrei si Alex.
In legatura cu votarea pozelor, imi cer scuze ca nu am dat cate 5 puncte, cum meritau, dar m-am prins tarziu ca am puncte limitat, dupa ce data trecuta am crezut ca nu am voie sa dau cate 5 la fiecare. Nu am votat-o pe Aralia, nu am timp sa caut poza, imi dati si mie link?
Intrebare: (stiu ca se mai interesa cineva)Aveti vreun sfat pentru scaun de masina, marca sau dupa ce chestii sa ma uit special? Nu vreau sa fac o tampenie, cum am facut la carucior, de am luat unul prea greu si prea mare, nici in portbagaj nu intra.

Inimioara mea
adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)



link uite aici: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1 poza noastra este 2prietene! Multumim anticipat!

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate
Copacul De Hartie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

bb - stiu sa-ti spun ce iti trebuie ca sa intri cu un bb in tara, nu ca sa iesi . Daca te intereseaza ... dar presupun ca certificatul de nastere e de-ajuns. Sau, daca vreti sa ii faceti pasaport ...

Abia m-am trezit din somn ... si ma doare capul de nu mai pot.

Aaaaa si o noutate ... plouaaaaaaaaaaa !!!!!!!

*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput