Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (45)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by creem

Miha...parca tu ai dus o proba de kk...au iesit analizele bine?



Abia maine dimineata avem programare la laborator...Si facem analize din sange...

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by adinag
Miha, e tare haioasa Amira! Si Robert e si el un frumusel!



Multumim!

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by uberbax

Am pus si eu ceva poze noi....daca vreti sa ne vedeti!



Pupam nasucul carn!

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by adinag
Mos Craciun cu plieti dalbi a sosit de prin nametz
iel aduci daruri multi la fititzi si baietz
Mooooooooooooos etc.



Varianta lui Robert e :
Mos Claciun cu plete dalbe a sosit de plin namenti
El aduce daluli multe la copii si la baieti.

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by uberbax
eu ma prea pricep dar eu zic ca asa cum sta in ala sport sta si a mea acum in scoica si e mai mica asa ca eu nu cred ca e vro problema!
Si apropo ce tare sta in cadita!



Asa este! Plus ca de-acum trebuie invatati putin cate putin sa stea in fundulet.

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by pet.cost2005
miha - ce mamica tanara esti!!!! Ai o fata de copil ... si o fetita superba!!!!



Multumesc Petro,dar in pozele de ieri nu eram eu,e fetita unei prietene.Eheheee...as vrea eu sa mai fiu asa tinerica.
Eu is aici sau aici impreuna cu prietenele mele de pe DC.

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by slimatei
dar simt ca nu mai pot..nustiu daca ma intelegeti...



Eu te inteleg,dar numai tu iti stii limitele.
Eu una n-as renunta la alaptat,dar na...nu fiecare gandeste ca mine...As incerca mai degraba sa schimb ceva in programul de papa,sa nu mai fie chiar la cerere,ci dupa un anumit interval de timp pe care-l negociezi cu broscuta. Macar pana iti revii un pic cu sanii.Si...in momentul cand incepe sa traga de san ca de guma,ii spui clar si raspicat NU! si ii scoti sanul din gurita (bagi degetul aratator in coltul gurii pentru a "devida" gurita si pentru a scoate sanul cu usurinta).Fii sigura ca dupa alte cateva incercari va intelege.
De unde stii ca e mastita? Poate e doar un "preaplin" in sani si de asta sunt durerosi.Nu ai pompa sa scoti surplusul?

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nov-Dec2007 spune:


Dragi mamici, continuam AICI

Miha
,te rog sa copiezi ultimul mesaj- util- in cap. urmator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by mbontos

V-ati confruntat careva cu rana pe colul uterin? Mie mi-a descoperit-o medicul la nastere. Am facut un citologic care a iesit ok. Ginecologul meu spune ca trebuie cauterizata, eu insa am auzit parari si pro si contra cauterizarii. Se poate incerca si prin tratament? Voi ce stiti sau cum ati procedat cele care v-ati confruntat cu problema asta?



In tineretile mele am avut si eu rana pe col,pe care am rezolvat-o prin cauterizare.Destul de neplacut procedeul,dar s-a rezolvat problema.
Sanatate multa!
Si la cat mai multe lunite inainte la pui mic!

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

miha - aha, am inteles ... credeam ca esti tu in poze. Da' lasa ca nici tu nu arati rau ...tot tinerica pari, acum am vazut fotografiile indicate..

*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput