Bucurii de sept-oct 2006 (118)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

xandruta, noi suntem bine, multumim de intrebare
eu la serviciu si Vladone cu bunicile

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Lilina, ma bucur ca si voi sunteti bine. Sanatate multa bunicilor! Ce bine ca stau cu Vladone, asa te poti duce si tu linistita la serviciu.

Lexi, Sandra, am trimis reteta.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Xandrutza - BB -lina e bb din burtik....inca nu am fost la dr, de abia pe urma anunt oficial

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Iuhuuuuuuuuuuu!Ce veste frumoasa!Alexutza mi-ai inseninat ziua! Felicitari!(neoficiale....pt cele oficiale astept si anuntul ...oficial)

Xandrutza si eu vreau reteta de brocoli de la Andra!Pleaseeeee!

Lexi super poezioara!De Maria nu ne mai zici nimic???

Gonghy imi pare rau ca nu te simti bine in grupul bucuriilor...!Sanatate multa Mayei!

pe toate!


www.doctorbun.ro/" target="_blank">Voteaza medicii romani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Pufy - multumesc mult pt mesaj - chiar imi trebuie asa reactii... - cum mai sunt pufysorii???

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Salutare feteleee,

alexutza tu vorbesti seriosss sau ne faci o farsa ca inca suntem in luna aprilici??? wow, FELICITARI si multi -ici de la noi! Deci asa tu ne lucrezi pe la spate; taci si faci?!
gonghy si mie imi pare nespus de rau ca vrei sa ne parasesti, poate totusi te razgandesti si ne mai spui si ne-o arati pe frumusetea ta cu parul lung! Multa sanatate Maei.
lexi mi-a palcut mult poezia

pup you all!










***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Alexutza de ce ziceai ca (,) chiar ai nevoie de asa reactii?Tu nu te bucuri?Sau tati de grasan nu se bucura?Crede-ma ca nimic nu e mai frumos decat 2 frati jucandu-se impreuna...!
Piticii fac bine....inca-s nehotarati dk sa mai ramana la faza de kkciosi ori ba...(adik merg spre bine).



www.doctorbun.ro/" target="_blank">Voteaza medicii romani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Alexutza, pana la anuntul oficial eu te felicit sincer si iti doresc o sarcina usoara!! BB-lina. Ai si un DPN provizoriu? Eu cand am ramas insarcinata am intrat pe nu stiu cate site-uri care calculau dpn-ul.
Pufy, trimit imediat reteta.
Ramo, pupici si de la noi.
Si mie mi-a placut poezioara lui Lexi.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Pufy - noi suntem in culmea bucuriei, mai ales sotul care sigur vede numai fetite in fata ochilor, desi nu ne-am propus, asa s-a intamplat, nicio secunda nu ne-am gandit sa renuntam la bb, dar reactiile parintilor mei m-au si ne-au lasat cu gura cascata....si oarecum in sufletul meu sunt descumpanita, desi clar imi doresc atat de mult al doilea copil.Stiu ca 2 copii inseamna si greutati, si renuntari-dar eu fiind un copil singur la parinti, toata viata mea am tanjit dupa un frate cu care sa impart totul...

Xandrutza - DPN -ul ar fi pe 12 dec 2008, dar sa vedem la dr ce zice....

Multumesc mult fetelor

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Alexutza eu zic sa va vedeti de bucuria voastra si comentariile rautacioase, nelalocul lor sa le dati deoparte!
Sa vezi tu peste vreun an ce o sa te bucuri cand o sa-i vezi jucandu-se impreuna....si sunt convinsa ca atunci parintii tai vor fi uitat deja ce au spus acum....
Si da, nu e usor sa ai 2 copii(ce sa mai zic de mai multi....), dar e atat de frumos!Nimic nu e mai frumos decat ei 2 jucandu-se impreuna, iubindu-se....si-apoi iubindu-te...dublu!



www.doctorbun.ro/" target="_blank">Voteaza medicii romani!

Mergi la inceput