Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (44)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

BB multa sanatate pentru puiut! Totusi zic eu ca ar trebui sa o vada un doctor, daca zici ca are buba...

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate
Copacul De Hartie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Felicitari sarbatoritilor de azi ,sa cresteti mari si sa va bucurati parintii.
Am intrat dim la pozele din concurs si am vazut ca Miha a fost descalificata.Ce s-a intamplat?
Citesc si revin

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by bb_yasmi

sunt asa de suparata.... am avut o zi de rahat (scuzati cuvantul!!). de ce mi-a fost frica nu am scapat.......astazi a picat iasmi din pat!! saracuta are nasucul julit si cucui in frunte,.... toata ziua mi-a urlat ( si plans si tipat) de tare ce sa speriat!!! si acuma e agitata, ea care de la ora 20.30 facea nani!!! offf numai din cauza neatentiei mele

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007



imi pare fffff rau ,eram sigura ca nebunatica asta mica o sa faca o prostie pana la urma,.
pupam nasucul julit

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Noi continuam greva
Azi noapte l-am indopat in somn 100 ml la 12.00 si 100 ml la 5.00 iar acum la 9.00 - 10.00 a mancat doar 60 ml
Am incercat sa ii dau si cu cereale cu lingurita ...aiurea ...habar nu are ce-i aia

O zi excelenta !
Lala.


Fratele mai mare!
Baby Andrei ! (27.12.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Lala imi pare rau ,dar poate trece si el doar printr-o faza
Fetelor vreau si eu un pediatru mai disponibil ptr ca dr Stanciu este el medic bun dar cam indisponibil la tona mea de intrebari

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Buna dimineata!

Ank, multumim pt cafea

pt. Oana_r, iti doresc multa sanatate si fericire!

si pentru :Maria-Sophia, Kara, Iustin-Cristian si Andreea Stefania, la cat mai multe lunite.

Vali, multumi pt. aprecierile facute.... noi venim sambata la babyexpo..tot in formatie completa.

Lala, piticul mofturos!!!! am vazut pozele cu el..si arata tare bine!

sa aveti o saptamana frumoasa!




Gianina, mami de Simona Andreea (24.07.2003) si Adelina Elena (15.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Gianina
Inseamna ca ne vedem sambata!
Eu ma duc si vineri, dar o sa fim gasca mare, cu nasii, cu copiii si nu o sa am timp prea mult...sambata vin special sa ne intalnim...mai vine cineva?

Valentina, cea mai fericita de Andreea Stefania (07.12.2007)
www.flickr.com/photos/14121585@N04/sets/url" target="_blank">steluta mamei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Lala, sper sa fie doar o perioada de "mofturi" si sa-si revina repede... puiul mic si pt. mami, sa aiba rabdare multa!

Valentina, cea mai fericita de Andreea Stefania (07.12.2007)
www.flickr.com/photos/14121585@N04/sets/url" target="_blank">steluta mamei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

La multi ani! in primul rand fetei mele care face 5 luni!

La multi ani! sarbatoritilor de azi:

Kara de Darleena

Iustin Cristian de Amy26

Andreea Stefania de Vali_delite

LA multi ani!Oana_r ...mai intra si tu pe aici...ne e dor de tine!

Multumim de urari Popbianca, Anacami, Roxx, Totulii, Ank83, VAli,Ellis, Aralia, Ancadragoman, Gianina, si tuturor celorlalte fete care se gandesc la noi

BB...
pupam fetita cucuiata...lasa ca o sa treaca, nu iti face prea multe reprosuri ca se intampla tuturor

Lala si a mea a revenit la greva oarecum...ca ieri n-a mai vrut bibe, iar azi dimineata am adormit-o pe picioare ca sa-i dau sa pape adormita altfel nu vroia.

Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Buna dimineata si de la noi si LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor de astazi!Multi pupici de la Maria!

Mergi la inceput