Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (44)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Mda ...l-am cantarit ...doar 96 de grame luate din 27 martie si pana azi ...minunat
Daca mai face figuri din astea si maine presimt ca ii schimb laptele ...uffff

O zi excelenta !
Lala.


Fratele mai mare!
Baby Andrei ! (27.12.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Site-ul este w w w . sosshop.it .

Fetelor, nu stiu ce sa ma fac cu Matei pt ca vrea sa stea numai in fundulet. Se agita tot, incepe si plange dupa ce nu-l mai tin in fundulet. Consider ca este inca prea mic pt statul in fundulet. Ce ma fac eu cu el????????
Am uitat sa va spun ca am gasit bona pt Matei, asa ca din toamna revin la munca.


Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

Dragi mamici, inca o data multumesc pentru aprecieri la adresa lui Raducu... - si mie imi "place" de el (am vrut sa zic indragostita de el...stiti si voi cum e! )

Adra bell , ne-am straduit si noi sa o impresionam pe Eva...bine ca am reusit...sper ca nu am furat-o de la alt cavaler de pe aici...

Anacami, "you made my day!" - sunt fooooooaaaarte tinerica, ma apropii de 36 ani!

Cristina si Radu Nicolae (3.12.2007)
Poze Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Cristi07... are niste ochisori Radu de te pierzi in ei... .. sunt negri ???

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

quote:
Originally posted by Ank83

Cristi07... are niste ochisori Radu de te pierzi in ei... .. sunt negri ???

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito



nu, deocamdata sunt albastri...dar nu albastrul frumos al lui Raul...
nu stiu ce culoare vor avea....

Cristina si Radu Nicolae (3.12.2007)
Poze Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

quote:
Originally posted by Roxxy80

Fetelor, si eu am renuntat sa mai rad marul. Folosesc mixer-ul vertical (eu stiu ca se numeste mixer si nu blender ) si iese un fel de pasta. Tai marul cubulete, pun si suc de morcov si iese o bunatate. Cand dadeam marul pe razatoare, mai mult ramanea pe ea.

Noi ne-am decis sa-i luam scaunelul de la Chicco, modelul Polly 2 in 1. In magazine este cam 550 RON, insa vom comanda de pe un site italienesc unde costa doar 107 euro. daca comanzi in valoare de 350 de euro, nu mai platesti taxe de transport. ne-am strans mai multe persoane si urmeaza sa dam comanda. Voi lua si un carucior sport de la Inglesina (tot cu 100 de euro).

Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!



Cum s-o numi, amu nu-mi scoateti ochii! Asa scrie pe site-ul unde facui comanda! www.electro-bazar.ro/blendere-de-mana/kenwood-hb865-hand-blender-_315.html" target="_blank">http://www.electro-bazar.ro/blendere-de-mana/kenwood-hb865-hand-blender-_315.html
Asta este cel pe care l-am luat.

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate
Copacul De Hartie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

sunt asa de suparata.... am avut o zi de rahat (scuzati cuvantul!!). de ce mi-a fost frica nu am scapat.......astazi a picat iasmi din pat!! saracuta are nasucul julit si cucui in frunte,.... toata ziua mi-a urlat ( si plans si tipat) de tare ce sa speriat!!! si acuma e agitata, ea care de la ora 20.30 facea nani!!! offf numai din cauza neatentiei mele

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Salutareeee!!!!

Cami, am inteles ca se deschide Carrefour pe Vitan, chiar langa Practiker...ce bineee...pot merge si pe jos...cica prin iulie se na inaugura!

Mi-am facut si eu comanda de blender si de steamer, de pe acelasi site...inca n-am inceput noi cu papica, dar macar ne pregatim.
Noi mergem vineri la Baby Expo cu nasa, ne pregatim de botez si in plus vreau sa-i mai iau niste hainute de vara si jucarii. Scaunelul ni-l aduce un unchi din Italia, am comandat Zuma de la Inglesina...
Daca as gasi, as vrea sa iau si un carucior sport, ca deja al nostru e prea greu si nu-l pot cobora singura...in plus, daca vreau sa plec, nu are nimic altceva loc in portbagajul de la Dacie

Pitica mea azi a fost purtata de toata lumea in brate, am fost la nasi si nu a dormit decat cate o juma de ora in masina, pe drum...asa ca a cazut lata...si n-am apucat sa-i fac baie...dar n-o trezesc, e prea obosita...

Cred ca mai vroiam sa zic ceva, dar nu mai stiu...scuze, sunt franta...va pupic...somnic pufos!


Valentina, cea mai fericita de Andreea Stefania (07.12.2007)
www.flickr.com/photos/14121585@N04/sets/url" target="_blank">steluta mamei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

quote:
Originally posted by bb_yasmi

sunt asa de suparata.... am avut o zi de rahat (scuzati cuvantul!!). de ce mi-a fost frica nu am scapat.......astazi a picat iasmi din pat!! saracuta are nasucul julit si cucui in frunte,.... toata ziua mi-a urlat ( si plans si tipat) de tare ce sa speriat!!! si acuma e agitata, ea care de la ora 20.30 facea nani!!! offf numai din cauza neatentiei mele

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007



BB, imi pare tare rau...uuuufff...pupam nasucul julit si capusorul cu cucui, sa treaca....si pe mami, sa nu mai fie supi!

Valentina, cea mai fericita de Andreea Stefania (07.12.2007)
www.flickr.com/photos/14121585@N04/sets/url" target="_blank">steluta mamei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Ank83

asa papam noi



Foarte tare! Sa aveti pofte in continuare.


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput