Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (44)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

adina eu tot timpul bag ca si cadn eram gravi..... acuma fac iahinie de fasole cu ciolan afumat......ca deh e pofta sotzului.... si ce nu fac eu pt el??!! ca merita TOTUL!!!!

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

gata merg sa imi termin papa ac tre sa apara si sotzu'!!!

pupici multi!!

ne "auzim" maine seara dupa plimbarici, ca maine avem zi "incarcata" de plimbare!!! ne-am scos rochita si pantofiorii...

noapte buna!!

somnic pufos!!

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

BB, la ora asta vine? Imi faci pofta de iahnie... mhmmmm... Dar problema la mine e ca nu mai sunt asa tinerica si o sa vezi si tu, dupa 30 de ani te ingrasi mai repde si slabesti mai greu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SufletDInger spune:

La multi ani si de la noi pentru sarbatoriti si sarbatorite.

Imi pare rau de descalificarile pozelor. Sunt mumoase, mumoase.

BB, bine ca nu s-a intamplat nimic grav. Zilele trecute l-am gasit pe Alexiss cu picioarele pe covor, era in balansoar si bineinteles fara centurile puse. Daca nu ajungeam la timp era jos, poate cu vreun piciorus frant...doamne fereste. De atunci il tin incatusat peste tot.

Maine avem o saptamana de cand ne chinuim cu sucul. La inceput de mar, de 2 zile am introdus si morcov. Nu bea , ne chinuim cu lingurita, sucul e mai mult pe haine, pe pat, pe scaun , pe unde nici cu gandul nu te duci. Ce ma fac ca nu-l vrea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Multumesc mult pentru sustinere dragelor! Si mie mi-ati lipsi mult daca n-as mai fi prin zona.

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Bb, felicitari pentru dintisor!! Unde a aparut? Care dintre ei, mai exact? :) Pe mine m-ar distra foarte tare sa am un vampiras.
Adina, eu am deja 30 de ani si sunt la primul bb, incerc sa fiu optimista cu silueta. :)) Urmeaza si al doilea, sper eu, in maxim 2 ani. Mi-am promis ca nu intru in a doua sarcina inainte sa-mi revin complet cu kg. Sa vedem daca reusesc.

SufletDInger, nu vreau sa te sperii, dar tocmai vorbeam cu o prietena si-mi spunea sa nu disper daca o sa refuze la inceput diversificarea, pentru ca ea a reusit abia dupa 1 an si vreo 3 luni de alaptat exclusiv. Ca tot vorbeam despre copiii model.
Chiar, cum te cheama? Mi se pare ciudat sa folosesc nick-ul asta...

Alina si Maria - 3 NOV 2007
Primul orice
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adyanna spune:



BB FELICITARI PENTRU IEPURAS!

Miha imi pare rau pentru poze! Chiar erau reusite!

sarbatoritilor de zilele astea!

SufletDInger incearca sa le faci piure, poate le accepta mai bine! Succes!


Mai aveam ceva de spus dar am uitat! Sunt cam somnoroasa si de aia!
Ma retrag si eu langa sot la somn!

Noapte buna si vise frumoase si la mamici si la bebei!


Adriana si Antonia ( 2.12.2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SufletDInger spune:

Adriana e numele meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Aralia
[La noi este greseala, mi-a zis adminul ca se corecteaza diseara.
Oricum, s-a intamplat o mare porcarie cu concursul asta, imi lasa un gust amar in gura...



Mie cu atat mai mult... De acum m-am invatat minte,voi participa doar la concursuri unde se castiga castroane si lingurite.
Initial,cred ca voi ati fost descalificate din inertie,ca erati langa noi... Ma bucur ca s-a rezolvat.

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Miha . Ce face Robert? A inceput sa manance?

Am uitat sa va zic, azi dupa ora 4, Maria a avut 3 mese in decurs de vreo 4-5 ore. Consistente. Parca vad ca maine o luam de la capat.
Sunt recunoscatoare pentru ele, mai ales dupa ce toata ziua ma chinuisem sa-i dau sa pape...

Alina si Maria - 3 NOV 2007
Primul orice
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput