Spiridusi de ianuarie - februarie 2006 (287)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Am aparut si eu...am fost in parc dar s-a lasat frigul si am venit sus. Am vb cu doamna de la cresa si mi-a spus ca Dani a facut azi kk pe el , ca ea la ora 10 cand a ajuns deja copiii mancasera marul si ca Dani era kk-it si ca i s-a parut ca era mai de multisor. M-am mirat ca a facut pe el pt ca acasa el fuge la baie, lasa totul si o ia la fuga strigand " epede, epede " (Sandra l-a invatat cu repede). La cresa cica le spune lor si ele merg cu el la baie Dupa ce am plecat mi-a picat fisa ca pe ei de la 9 la 10 ii tine in patutz si cine stie...degeaba a zis ca il trece daca nu era nimeni langa el sa il auda . In fine... Am convenit cu doamna ca de maine sa nu ii mai puna pampers la somn. Am sa duc schimburi mai multe sa aibe sa il schimbe. Din punctul lor de vedere nu e problema sa schimbe asternetul. F bine atunci, sa incercam si asha. Degeaba astept eu sa vina sambata si duminica sa il devatz de pampersul de la somn ca doar atunci doarme acasa. Dani o place f mult pe doamna asta, dar la cea care a fost de dimineata...nu prea ii are baiul...si mie mi se pare putin mai rece.
Giova, cand imi mai face Dani figuri ii spun ca plec si el ramane. Si chiar plec si ii fac tai si atunci vine dupa mine oricat de greu i-ar fi sau oricat nu ar vrea. Super faine pozele, mai ales cea cu suzetele si cu freza aia de gagicar. Eu nu i-am dat inghetata inca lui Dani, a vazut inghetata doar in poze si stie ca inghetata e "buna-buna" .
Nu stiu cine l-a speriat cu bau-bau dar tot imi spune " nu vine bau-bau" . Noi il speriem cu "tiganu" ...daca nu mananca vine tiganu .
Azi pe drumul cresa-casa mi-a aratat toate masinile rosii si albastre. Si ouale mi le-a aratat de pe tavanul salii de la cresa .(vede, baben, abatu, osie = verde, galben,albastru rosie (cand l-am invatat culorile i-am spus culoarea rosie...trebuia sa ii spun rosu)
Florina lasa mai ca nu esti grasa. Cat despre club...ma inscriu prima pe lista.
Bumbi, m-ai intrebat cum a stat Dani la circ...super, 2 ore nu a miscat, l-au fascinat animalele si se uita si se si mai radea cand o auzea si pe Sandra. Are si el piticii lui , dar in general e un copil cuminte.
Astery...,chiar asha...esti ambitioasa rau..as vrea si eu putin din ambitia ta .
Merg sa ii fac Nesckuick-ul.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Buna fetele.
Schimbati capitolul! Ca nu pot sa scriu.
EU una refuz cu indarjire sa intru in grupul ala. Desi acolo imi e locul! Nu am nimic cu persoanele plinute din orice motive, imi sunt dragi (imi sunteti dragi), dar scuze ar fi destule (si daca nu sunt se gasesc, se inventeaza)..... Asta ar fi un soi de autoflagelare (mie-mi suna). Ufff ma infometez cu spor s-o prind din urma pe Astery si ma cearta bebele ca i-o fi foame.

Ana Teodora (22.12.2005) si Razvan Dimitrie (26.10.2007)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

quote:
Originally posted by Bee

Buna fetele.
Schimbati capitolul! Ca nu pot sa scriu.
EU una refuz cu indarjire sa intru in grupul ala. Desi acolo imi e locul! Nu am nimic cu persoanele plinute din orice motive, imi sunt dragi (imi sunteti dragi), dar scuze ar fi destule (si daca nu sunt se gasesc, se inventeaza)..... Asta ar fi un soi de autoflagelare (mie-mi suna). Ufff ma infometez cu spor s-o prind din urma pe Astery si ma cearta bebele ca i-o fi foame.

Ana Teodora (22.12.2005) si Razvan Dimitrie (26.10.2007)
http://www.dropshots.com/dochia





Bee daca ma vezi si pe mineeee ....

capitol nou va rugam!!!!!

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeianfeb spune:

olitza curata

vad ca ma cautati disperate, am aparut in final, odata cu capitolul nou.
Enjoy!!!


Mergi la inceput