Spiridusi de ianuarie - februarie 2006 (287)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Giova, mananca gogoasa ca dupa cine stie ce vei mai putea manca. Eu tocmai am terminat de mancat un mar E incapatanat Dani si face uneori ce vrea el. Trebuie convins uneori sa nu faca lucrul pe care nu vrei sa il faca. Noi l-am invatat dupa ce facea pisu sa ducem impreuna olitza (si el tinea de ea si noi), sa aruncam in wc, sa tragem apa... Asta era ritualul. Si acum uite ca la cresa varsa pe el. Eu cred ca alea il lasa singur sau naiba stie. Acasa si-a dus olitza de multe ori si singur si nu a varsat pe el. Si ciudat ca doar la chiloti se uda. Habar nu am ce se intampla. Oricum i-am spus sa nu mai duca olitza sa nu isi ude boxerii cei frumosi.
Vreau sa ii cumpar slip boxeri si nu gasesc nicaieri. Si anul trecut am cautat dar nu unde trebuia ca acum am aflat ca anul trecut au avut in doua locuri.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

tocmai m-am delectat cu pozele unei matusi din mexic. super tare vacanta au avut, si ce peisaje.

Bianca bag in mine, ca pe urma...poate tin post negru tot weekendul. Numai asa reusesc sa mai slabesc si eu putin.
Chiar ca e ciudat ca se uda doar pe chilotei. Nu cumva nu ii trag alea bine chilotii cand se pune pe oliytza si face pipi pe ei? sau o fi fara pantaloni cand isi duce olizta?
Si eu tot asa faceam cu marco, cand foloseam olitza. mergea el cu ea la wc si arunca pp, dupa care tragea apa. acum face numai din picioare, doar la gradi mai sta pe olitza.
tare fazele cu cabina de proba!!!!!

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

quote:
Originally posted by Biancas

Mai in occident se probeaza lenjeria intima cand o cumperi? Ma refer la chiloti
http://www.trilulilu.ro/rage/8024b88bcec076
Maraki, da pt servici merg. Dar m-am scos nu mai merg...s-a dus sotul sefei ca tot avea drum prin zona . Succes la cumparaturi...
Cosmi, distractie placuta la chef .
Giova tin pumnii sa nu te doara. Sa ne povestesti cum a fost .
Astery, nasol cu visurii. Bine macar ca ai salvat pozele.


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...




este lipita o banda pe chilot, se probeaza

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Giova...deci nu iti mai trebuie regim. Baba rabda la frumusete nu?. Cu Dani habar nu am. Si chiar zi ma gandeam ca daca va merge din toamna la gradi acolo sunt doar wc-uri deci va trebui sa il invatz pe wc. Tin minte ca Sandra am obisnuit-o greu cu wc-ul , nu vroia nicicum decat in olitza.Am tot amenintat-o ca ii arunc olita dar degeaba. Si intr-o zi m-am enervat si i-am aruncat olitza in fatza blocului sa vada ca nu o mai are. Praf s-a facut ca atunci stateam la etajul 4. Si am rezolvat problema, a facut la wc fara sa mai comenteze. Il mai las acum putin si apoi trecem la operatiunea wc dar nu prea ii place. Sa vad ca i-am cumparat si eu inaltator pt chiuveta si wc si eventual sa stea pe ala si sa faca din picioare. Cred ca m-as distra prima oara cand l-as vedea. Si tot eu trebuie sa curatz wc-ul dupa el .
Maraki..si la noi au benzi in special costumele de baie dar nu se probeaza mai. Si la sutiene in unele magazine comenteaza. Sa nu zic ca in Selgros, Metro nu ai voie. Cumperi la ochi. Eu luna trecuta eram in Selgros si era afis mare pe care scria ca lenjeria nu se incearca. Si imi tot potriveam eu sutienul pe acolo si la un moment dat a venit tipa de la raion si am rugat-o sa ma lase sa probez si mi-a spus sa merg ca ea nu a vazut nimic. Hai mai...mi se pare aiurea sa cumpar niste chiloti care au fost incercati pe piele goala cu toate ca au benzi. La sutiene e altceva.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela10 spune:

eu azi noapte am dat o fuga pana la spital ca aveam contractii la 5 minute,suportabile ce-i drept.m-au controlat si monitorizat.se vedea ca am contractii ,dar dilatatie deloc,asa ca m-au trimis mumos acasa si sa vin cand se ingroasa gluma.si eu care deja ma mentalizasem toata noaptea ca o sa nasc.pe la 7 dimineata m-au mai lasat si am putut sa tipesc si eu cam 2 ore...
asa ca sunt cam varza si mai e si inorat si ploua .dani marait...
BOMBO,felicitari mamico pt fititza,o sa fii soacra cu 3 gineri,hi,hi,hi!si ce mai soacra!!!!!!!
va pup, ma duc sa mai citesc din urma

http://www.dropshots.com/mirelutza
http://www.dropshots.com/mirela10
http://www.dropshots.com/MIRELA1
mirelutza (38) si dani(21.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Mirelush!!!!! acusi vine Andreiutz!!!! daca mai ai timp sa ne trimiti un mesaj...ca sa stim si noi, sa facem galerie!!!!
Bianca eu am probat doar costume de baie, dar si alea peste bikini mei. Nu ma incumet sa probez fara, or avea banda aia, dar cine stie cate au probat inaintea mea. restul bikinilor, ii cumpar la ochi. la fel pt. Clau si marco. Sutienele, da, le probez, caci sunt multe modele care nu-mi plac cum se aseaza.

vai fetelor ca nu mai pot...am un gol in stomac...nu pot manca nimic. Mi-am facut o salata de fructe, am mancat ceva, dar parca vad ca iar o tai la wc.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Cel mai bine e cand faci operatii dinastea sa le faci dimineata. La ore acceptabile. Ca sa nu te stresezi atat toata ziua. Si examenele e mai bine sa le ai dimineata, ma enerveaza examenele de la ora 12 sa zicem sau 16. Ora 16 e ok daca e zi lucratoare, dar urasc ora 12 sambata sau duminica. Mai bine de la 8,9 sa scap o data. Cand am emotii si eu sunt tot la , laxativ curat sunt emotiile la mine.
Giova "curaj gaina ca te tai"
Mirela nastere ushoara ca se apropie cu pasi repezi .
Dupa Mirela cine urmeaza? Anasol, Ralu, Bombo parca ele sunt ...? Cine mai e ?
Eu pe la 15 o intind la endo. Sunt curioasa cum imi sunt analizele.
Acum a fost un client (are farmacie) a slabit cu Reductil 10 kg intr-o luna si un pic. Numai eu nu slabesc asha cum vreau . Dar el a luat Reductil de 15 eu iau de 10. Si cica nu manca dupa ora 18 si facea dans.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

asa e Bianca. si mie mi-ar fi placut mai mult dimineata. Numai ca omul/doctorul are si cursuri la facultate si program la cabinet doar de la ora 16.
am in minte cuvintele lui:"e mai putin traumatizant decat scosul unei masele". se face anestezie locala, nu simt nimic...dar frica e mare, oricum.
cat ai slabit pana acum?
mai e si Acina, parca in 34 sapt., daca nu ma insel.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Salutare fetele.
Ce faceti?
Am apucat sa citesc si eu cat de cat ce si cum ati mai facut.....cu scrisul stau mai prost in ultimul timp


Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca
http://www.dropshots.com/toanca1
http://www.dropshots.com/toanca2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canda_h spune:

Giova tinem pumnii sa fie bine cu implantul ... sper ca ai mai scapat de emotii! Zici ca Ana de Spania sta in zona ... ce fain, chiar mi-ar place sa ne vedem!

Bombo ma bucur ca bebe e ce va doriti ... ce fain cu trei fetitze!Sa iti traiasca minunile si sa iti aduca gineri pe masura!

Mirela ne gandim la tine, si iti trimitem un mare pupic sa prinzi curaj ca imediat vine Andrei :)

Maraki valorile mari de la analize indica o infectie bacteriana puternica, dar nimeni nu si-a dat seama unde e localizata. Ce-i drept i-a luat sange in perioada in care avea febra mare. Acum Filip vad ca e ok. Refacem analizele peste doua saptamani, si sper sa fie ok.

va pup ca ma intorc la lucru


Angi de motanel (5.02.2006)

Mergi la inceput