Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (126)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

fetele, pana la 8-9 opluni sa tot blenduiti, minim minimorum!
Mariana, sa stii ca Sofia scuipa oul pana la un an si 2 luni. Nu ii placea si gata. Nici cartoful.
Nanaaaaaaaaaaaaaa!!! felicitari, ai vazut mamico?? va pup tare tare de tot~

Mai, fetele cu cantitatile de mancare:pai cred ca voi m-ati trece la denaturate.
nr 1, nu ii cantaresc cat mananca.
nr 2 cred ca mananca mult mai putin decat ai vostri, dar mie mi se pare extraordinar, nici macar nu se murdareste la masa. Bine, si eu ii pun f putin in lingurita, exact atata cat ii incape in gurita.
nr 3: la al 3-lea semn de mancat la plictiseala iau mancarea din fata lui. Ii dau numa cat e f interesat. Stiti de ce? ca el e asa cumintel ca nu vreau sa manance din politete:)

Andreea, (aniast) e normal sa suga.

mandarinuta, parca l-ai descris pe gheorghe. Misuna nonstop, se pune in fund, se mai ridica in picoare daca are pe ce se sprijini, gata, tre sa stau cu ochii pe el ca p[e butelie. Si rade nonstop.Pup frumoasa. a ZIS sOFIA CA II PLAC F MULT TOTI BEBELUSIII, CA dEGETICA E NEMAIPOMENITA, DAR P[ARCA TOT aNTONIA E CEA MAI GROZAVA....

AZI LE-AM FACUT O SUPER POZA LA AMANDOI, DA N-AM CABLUL DE TRrasnfer la mine. oooh. scuze capsu.
las ca o pun la bucuresti, sigur o sa va placa, GH e puuuuutin neclar (la rezolutie de net nu se vede), dar Sofia....i-am scos niste ochi......:)000


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Teo, ce mai faci? cum te mai simti? Mihnutu e mult mai bine sper!
carpatina, te astept si eu sa te iei de mine ca am scos ochii Sofiei


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:



La mai multe lunite pentru:

Andreea Cristina de Georgi_ana25
Stefania Daria de Florentinalo
Matei de Aminoreanu
Alexia Rhiana de Aurelia27




mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Nana , felicitari fluturasului Andrei. Multumim de asa vesti.

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Doamne,am zis ca dau ortu'popii in seara asta!Am facut 40.5 temperatura,un frison de nedescris,aproape ajunsesem la convulsii,n-am trait in viatza mea asa ceva,parca deliram,pluteam!Si asta dupa 2 prize de antibiotic...Mi se facuse si frica de senzatiile pe care le aveam!Acum sunt uda leorca,curge apa de pe mine ,zici ca sunt la dush

Mihnutzu' e foarte bine!Asa arata el cand era bolnavior cu febra 39.5,inainte de-a merge la spital:www.flickr.com/photos/21367727@N02/2388116164/in/photostream/" target="_blank">Mihnutz razacios si bolnavior




Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Nanaaaaaaaaaa!
Vivat fluturasul!Ai vazut ce baiat destept ai?Asa da!Bravo lui!

Yaia,laptele e contraindicat datorita riscului de-a favoriza dezvoltarea infectiilor in caz de rana deschisa:ex.extractii dentare.In amigdalita pultacee n-are a face,oricum nu puteam inghiti nimic,nici saliva,ma gandeam ca lapticul e caldutz si aluneca mai usor!

Strig si io:Duamna Carpatinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!Ce-i frate prin Beljica aia,de te tine asa de captivata si pe noi ne ignori cu pasiune?Hait?

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Sabina,Ana,Marta,Cuscra,Melania,Celia va multumesc din inima pt grija si suport!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

oooof, Teo, va captusirati amandoi cu ditai viroza supra infectata, noroc ca Mihnut a primit 3.5 luni numa lapte de la mami!
Sanatate!

Ana, da poznasa mai e Mirunica ta.
a mea se isterizeaza cand se loveste...e o sclifosita.
dar si-o repezita.


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

Teodora, da ce senzatzii tari traiesti si tu... Multa sanatate tie si lui Mihnea, ca are nevoie de mami a lui sanatoasa.

AVERTISMENT!!! Va rog nu-mi mai invartiti cutzitu' in rana ca mor de oftica. DECI NU mai vreau sa stiu cate ore dorm copii vostri legat.
Eu v-am zis! Sa nu spuneti ca i-am deocheat.


Alinus de Iulius Teodor (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

alinush, draguta de tine, eu te inteleg, la Sofia 2 ani jumate n-am dormit


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput