Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (39)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

TOTULII..i-am dat 3 zile tratament si i-a trecut pana in a treia zi...tantum verde ii spreiam in gat inainte de fiecare masa.

------------------------
ROXANA de "ursuletz" GEORGE IONUTZ(31 octombrie 2007, cezariana)
------------------------
"Si s-a nascut, mititelul, tipand si batand aerul, cu fetisoara chinuita, pe care abia urma sa se astearna pacea si intelepciunea copilareasca.
... Apoi cineva mi l-a asezat in brate. M-a privit. Ne-am recunoscut; memoria comuna a doua suflete. S-a linistit. N-a mai plans. Ochii lui se topeau intr-ai mei, dospind in mine, cu caldura lor blanda, o legatura inefabila. Si am simtit toata forta iubirii lui rascolindu-mi inima."
"Niciodata nu voi uita cum te-am vazut prima oara. Erai ud, lipicios, plin de riduri si tipai de mama focului. Dar a fost cea mai frumoasa imagine care mi-a ramas in minte!"

poze
"Doamne ajuta-ne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Rox ,Maria are in spatele genunchilor si las coate ,ma duc cu ea la dr sa vad ce spune

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

RGE...pe prima pagina, la Vali...dar as avea o sugestie, daca nu va suparati, sa punem iepurasul dupa numele bebe-ului...ca se vede mai frumos si apoi sunt dintisorii lui, nu ai mamicii

Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:


Fac un capitol nou, putina rabdare. :)

Alina si Maria - 3 NOV 2007
Primul orice
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Capitolul 40

Alina si Maria - 3 NOV 2007
Primul orice
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ggaby spune:

quote:
Originally posted by Aralia

Ecaterina, merge la fel de greu cu alaptatul, dar ma incapatanez...

Ieri mi-a venit ciclul si am niste dureri...uitasem cat de rau doare!

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


POZE
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate
Copacul De Hartie




ciclul???eu nu am asa ceva...din martie anul trecut...am inteles ca atunci cand alaptezi nu ai ciclu...

Mergi la inceput