Colectia de toamna-iarna 2005 (191)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns meems spune:

quote:
Originally posted by Ina869

Meems, ce bine danseaza Riannuca, in ritm, de multe ori am admirat-o ca este la curent cu noutatile muzicale si cu stilurile de dans ( ce inseamna mamica tanara!).
si wow! ce frumos ai surprins specataolul fantanilor arteziene de la Las Vegas, mi-a placut mult!

Ina,Rachel Georgia (Nov.23,2005) si Pufosel


Today is a wonderful day; I choose to make it so.





Ina - vad ca doar noi doua ne perindam pe forum la schimbul doi. Esti asa o inspiratie si meriti din plin toata fericirea ce-o experimentezi acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Neatza!

Meems, v-am vizionat filmuletele! Rianna e o scumpica ! Doamne, da' ce danseaza! Filmuletul cu fantana arteziana iarasi e suuuper, mi-a placut mult si mi-ar placea sa pot vedea asa ceva "life"!

Ina, bine ai revenit !
Sa stii ca si Daria trebuie adormita, adica tre sa stau cu ea pana adoarme.

Lavi, -am Nataliciu drag sa treaca cu bine de vaccin! Off, am asa mari emotii legate de vaccinul asta!

Apropo' de vaccinuri - poll -
Ati facut copiilor vaccinul impotriva meningitei?
Mie-mi tot sta pe creier dar nu l-am facut inca ; tre sa merg sa discut cu dr.


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mneatza!

Ina- ce ma bucur ca ai mai intrat pe aici!ma rog pentru bunicuta ta si pentru tine sa ai putetrea de a duce la capat sarcina si sa-ti vezi bebelacul mult asteptat in camaruta lui mumoasa.
Cu adormitul, slava cerului noi nu avem probleme, ca cred ca ma si impuscam daca trebuia sa stau langa ea. Am avut o perioada de-asta de maxim o luna jumate si mi-au iesit peri albi.

Meems- hi hi hi ce scumpa e Rianna!Fantanile sunt dementiale. Vreau si io...

Leea- nu te impacienta, la suzi nu sunteti ultimii, mai avem si noi, dar exclusiv la somnic.

Cami- nu i-am facut vaccinul impotriva meningitei. Mi l-a recomandat doctorul, dar nu am mai apucat sa i-l fac. Urmeaza in primavara asta.

Lavi- chiar ma gandeam la voi ca probabil va veti intepa curand. Cum a fost la vaccin? Horror rau?
Hotelul nu l-am ales inca decat in principiu, dar trebuie sa primesc preturile...





Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

neata fetelor!

ina, eu am incercat sa vorbesc cu andreea insa sambata a avut telefonul inchis si ieri pe YM nu mi-a raspuns.Ne-am vazut aum doua saptamani si nu era intr-o dispoztie excelenta.
Si alexia trebuie adormita, de multe ori adorm inaintea ei
Cu regresele si noi tot in club, nu mai cere deloc la olita..de fpat cere insa nu vrea sa faca acolo, pipi nu vrea la olita.O sa o pun curand la program intens pentru ca altfel nu ne primeste la gradi.
Sanatate multa bunicutei
pe 14 aprilie programez nasterea, sa vedem ce decide doctorita, ultima data mi-a spus ca poate fi si inainte de paste.


lavi, intrebam de cochete daca se mai joaca cu hainele ..stii tu!!!De ce asa repde i-ai facut vaccinul, inca nu are doi ani jumatate?

meems ..scumpa foc!

cami, eu i-am facut alexiei numai vaccinurile cumparate si contin si protectie pentru meningita.

Roxana, Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
si BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Buna dimineata colectie. Va avertizez de pe acum ca scriu tot fara doua degete, alea cu unghiile ranite, deci daca sunt un milion de greseli sa stiti ca nu m-am prostit de tot si nici analfabeta nu sunt si doar scriu folosind niste degete intr-un mod nefiresc.
Fraze de la fi-miu, nu era decat 22.30, el in pat de o ora, eu faceam matanii in sufragerie ca a adormit, si aud:
Mami poti sa vii pana la mine sa avem o discutie? Eu: ce vrei, nu dormi?
El: Nu, vreau sa avem o discutie.
Dupa vreo 5 minute de tacere si liniste, de am reinceput cu mataniile ca a adormit aud un racnet de groaza si pe fi-miu : Mami vino repede ca s-a daramat ceraceaful!
Eu: ce s-a daramat?
Titi: Cearceaful e daramat si eu nu pot sa dorm pe el darmat....
gata ma duc sa bag repede o , adica o pipa si revin.
Mihaela


album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

quote:
Originally posted by Mihaelutat
si aud:
Mami poti sa vii pana la mine sa avem o discutie? Eu: ce vrei, nu dormi?
El: Nu, vreau sa avem o discutie.
Dupa vreo 5 minute de tacere si liniste, de am reinceput cu mataniile ca a adormit aud un racnet de groaza si pe fi-miu : Mami vino repede ca s-a daramat ceraceaful!
Eu: ce s-a daramat?
Titi: Cearceaful e daramat si eu nu pot sa dorm pe el darmat....
gata ma duc sa bag repede o , adica o pipa si revin.
Mihaela


album dn Titi




super !!!

Roxana, Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
si BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

hello, lume!

Ina, din pacate si noi am ajuns in clubul celor care-si adorm copiii de cand am scos suzi de noapte. S-a agravat problema cu adormitul si a culminat ieri, cand a adormit la ora 12 noaptea! Vrea sa adoarma numai la mine in brate, eu o tin cat o tin, dar incepe sa ma doara spatele si sa ma plictisesc, drept sa spun, dupa vreo juma' de ora cand vad ca tot se foieste si nu da semn ca ar adormi. asa ca ieri dupa vreo doua ore si jumatate de urlat (de-acum nu se mai putea controla de obosita ce era) a adormit printe suspine, tot la mine in brate. Si tot rememoram pe intuneric povestile voastre despre problemele legate de somn si nu-mi venea sa cred ca am ajuns in aceeasi postura. De azi schimb strategia, in primul rand o bag la 20.30 in pat, asa cum faceam cand era mica si sa incerc sa-i spun povesti, vad io. Pup cu drag burtica sa creasca mare si puiul sa fie sanatos!!! Multa putere bunicutei!

Dordia, incepem sa facem incalzirea pentru galerie!!

Roxi, nu mi-ai comunicat rezultatul degustarilor

Ieri a fost zi de vara afara si am fost in continuare surprinsa sa vad copii incotosmanati ca la 5 grade. Mi-era o mila de ei. pe de alta parte imi puneam mari probleme daca nu-s eu prea nebuna de-mi las copila dezbracata si poate-mi raceste. dar nu a patit nimic, deci inca mai sunt intreaaga la cap

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an

martie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Scutec nou

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput