Clopotei de Ianuarie-Februarie 2008 (15)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

buna fetelor, am primit PM de la voi . ma bucur tare mult ca va place slideul , problema este ca am probleme la calc si cred ca mai dureaza o sapt , asa ca pana atunci nu va pot pune in album . acum sunt la calc nepotului cateva minutele .
va pup pe toate si abia astept sa intru in posesia calculatorului
pupici

Matei

CUM CRESTE BEBE
DRAGOSTEA MEA
BOTEZ
ALBUM ZUZE




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

ereen super albumul

apropo mergeti la carrefour si luati piscina ciuperca e super tare

Louiza mamica de Yasmin - Elena 09/01/2008

poze Yasmin Elena

uite cat am crescut

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

louiza, atentie la ciupercutsa, ca ar efundul alunecos. ochi pe copil ca pe butelie cand va jucati p-acolo.

angi, otita: apesi in fata urechii. daca doare, tipa. verifica ganglionii de pe gat si din spatele urechii. daca e infectie sunt umflati. la otita plange pe la 3 dimineata. rau de tot. si ii curge din ureche o chestie galbuie putsitoare (ce mai termen)

Z-aia nu ma incanta la haine de baieti:( prea clasici. sau n-o fi aceeasi marfa.

am fost la tatru de papushi.

a, danonique, am atipit in mashina. sia zi amapucat sa fur doua ore de somn. asa lux, doamne! repede nu maipup io:)

prajesc somon
revin dupa film:))
cata coerenta in mesajul meu!

stoisor, is curioasa ce-ti spune de calcaie... io sufar de cel stang de-mi ies ochii din cap. credeam ca trece cu sarcina, dar nici vorba:(

miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008)
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii

http://m3.lilypie.com/qNubp1.png
http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

eu sunt curioasa pt ca calcaiul este sinonimul organelor genitale....deci acolo este problema sigur,ma dor calcaiele de yici ca calc direct pe oase..e o durere vie ,sunt cu Sara in brate,acum 18 ani am avut 2 operatii consecutive si nu sau inchis decat dupa un an jumate ,am o problema sunt sigura sunt curioasa daca sa inchis cum trebuie taietura de jos.....acolo e problema sigur

Sara Ioana 15.02.2008

POZE CU MAMI SI SARA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

e super albumul Errena,da-mi un pm te rog cand il actualizezi ca cine stie cum am timp sa intru si poate ratez pagina ....te rog frumos

Sara Ioana 15.02.2008

POZE CU MAMI SI SARA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Miri, Virgo, am vazut poze cu "trupa de soc". sunteti foarte frumosi cu totii!!! doua mamici sexoase si bebei grasuni si veseli!!!


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

voi dupa cat timp nu a-ti mai avut dureri prin zona x??si a-ti putut sedea in fund???

Sara Ioana 15.02.2008

POZE CU MAMI SI SARA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Zuzici, ieri am avut botezul! Bebe Stefan a fost tare cuminte, chiar daca a durat destul de mult la biserica...a fost la party cu noi si a stat pana seara. la cat a fost de obosit, am crezut ca o sa am probleme noaptea, dar nici vorba...a dormit feciorul meu de la 22.00 la 5.00 cand s-a trezit pt un "snack" de cinci minute si inapoi la somn pina la 8.00.



Am pus poze de la botez!!! din pacate nu am poze din momentul "X" pt ca sunt pe aparatul lui frate-miu. miine le primesc si completez pagina.



Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Stoisor, in mod normal, doua saptamini nu ai voie sa stai pe fund (daca poti sa te abtii trei saptamani e si mai bine). dupa aceea poti sa incerci, gradat, sa te asezi normal. dureri mari nu ar trebui sa ai...trec...insa mai dureaza pina se vindeca complet taietura. dupa ce se resorb firele nu ar mai trebui sa te doara. cel mult sa simti o jena...

quote:
Originally posted by stoisor

voi dupa cat timp nu a-ti mai avut dureri prin zona x??si a-ti putut sedea in fund???

Sara Ioana 15.02.2008

POZE CU MAMI SI SARA



Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput