Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (122)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Sabinuta, parca ai mai povestit despre nepotica ta. Imi pare rau pentru ea. Totusi, cred ca este un caz izolat. Un ghinon... Iti dai si tu seama ca milioane de oameni au crescut in premergator si zau ca nu mergem in poante... Eu si Robert, verisorii mei, prieteni etc.. Toti am stat in premergator. Si nu erau din astea smechere ca acum. Era un schelet ambulant pe patru roti, cu o carpa la poponet...
Eu nu spun ca sunt benefice, dar nici nocive. Ca mai exista si exceptii, cu siguranta. Dar din exceptiile astea nu putem sa ajungem sa facem reguli.
E de apreciat Adimercedes ca a intrebat. Putea sa se duca linistita sa-si ia si sa mearga pe burta. Dar nu cred ca e ok sa ne ascundem, de teama de a nu fi criticati. Pe mine una ma doare la bashceti ca tot ce ma taie capul pe mine fac. Dar se prea poate ca unele fete sa fie mai sensibile si nu trebuie sa le taiem elanul creator.
Eu una recunosc sportiv ca nu mi-s model. Si nici nu caut a fi. Io mai asa, cum ma taie capul, mai pe aratura, mai pe drumul asfaltat. Sunt lucruri pe care stiu si singura ca nu sunt bune si totusi le fac, constient. Cum ar fi fumatul. Si desi sunt constienta ca asta il afecteaza si pe Y, am impresia ca este un gest de profunda revolutie. Alea 5 minute pe care le am numai pentru mine, sunt o placere teribila...
Bla-bla-bla-bla... Hai ca de unde am plecat si unde am ajuns... Voi ati inteles ceva? Ca eu nu.... Hihihihihi....


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Pinacolada, nu am fost in Corfu. Fusai in Thassos si Halkidiki. Thasosul s-ar putea sa fie ceva cam ce cauti tu. E mai intim, mai micut si mai izolat. Destul de liniste. E mai pentru oameni potoliti...
Eu blanuri mi-am luat din Neipori si din Litohoro. Nu stiu exact cum se scriu... Hihihihihi...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

cecilia scumpo, merci frumos. Noi suntem nasol...adica avem rubeola de fapt...s-a umplut de pete mici rosii pe tot corpul. Am vorbit cu doctorul la telefon, dar cred ca o sa il duc pana la urma sa il vada totusi medicul.

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Betty, salut gagici!!!! Multa sanatate printului mostenitor!!!! Acum ca ai aparut, ma duc linistita in treaba mea. Las fetele pe maini bune!!!! Pupici!!!!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

nu ati vrea sa vedeti un puiutz de omuletz?
http://good-times.webshots.com/photo/2515599650101671646AWQWWi?vhost=good-times



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Annisia pup si spor la treaba

Pinacolada mie mi-a placut tare mult in Antalya. Uite www.themarmarahotels.com/The-Marmara-Antalya/index.asp" target="_blank">aici Hotelul este beton, iar mancarea este gourmet. Sau poti sa mergi in Italia in zona Toscana, unde este iar foarte frumos.

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Betty, are ganglionii mariti la ceafa? doar asa se confirma rubeola.
daca e sa o fi facut, e super bine, e o boala fara urmari, si are imunitate pe viata.
Annisia, ideea era ca se poate bine merci si fara device-uri care sunt bune fix 3 luni de zile, asta ca principiu de viata. Adica asa gandesc eu, sunt mai "purista"
Insa fiecare actioneaza conform principiilor sale,nu se pune problema de rusine si alte balarii d-astea
;-))


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=34" target="_blank">Povesti nemuritoare
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=12" target="_blank">Culeg fericire

Multumim!


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

quote:
Originally posted by melaniatud

Apropos de mers la mare ati fost vreodata aczate intr-o garsoniera pe la Mamaia sau in alta statiune.Pe mine asta m-ar interesa.



eu am stat intr-o garsoniera la granita dintre mamaia si constanta, erau blocuri vechi, mirosea inauntru naspa ( a spray de gandaci ) iar gandacii misunau peste tot si pe scari si inauntru. N-am stat decat 1 noapte, rezervasem pe net o sapt,la anuntul proprietarului care-si lauda garsonica mama-mama....
daca nu primesti informatii de la cineva impartial,si care cunoaste exact conditiile, eu zic sa nu te risti cu particularii.

Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Sabina mie asa mi se pare, ca ar fi mariti, dar o sa ma duc cu el la doctor sa vad

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

quote:
Originally posted by danielle02

nu ati vrea sa vedeti un puiutz de omuletz?
http://good-times.webshots.com/photo/2515599650101671646AWQWWi?vhost=good-times



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)







Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput