Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (120)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Si vroiam sa va intreb cam cate etape de somn au copilasii vostri ziua?Al meu sta 3 ore treaz si apoi o ora somn.Doarme acum mai mult decat cand era bebelas.O fi bine?

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Fetelor, imi e un doooor de voi! Nu am timp sa citesc momentan, dar am intrat scurt sa va salut si sa va pup pe toate.

Noi suntem bine, suntem pe ultima 100 de m pana la botez. Nu am gasit inca un alt fotograf :((

Multumim fetelor care ne-au votat poza "Afectiune" sau "Ingerasinroz".

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by greyeras

Nana sa-ti traiasca sotul. Si noi il sarbatorim pe tati vineri si tot asa suntem in cautare de cadouri. Deci avem niste berbecuti acasica. Cu felicitarea mi-ai dat o idee, deocamdata i-am luat un parfum, pana vineri ma mai gandesc.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)



Deci da!
Sa iti traiasca si tie sotiorul si merci ptr urari!



Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by melaniatud

Pai atunci La multi ani si pt tati de Andreiut dragut si cumintel....Bravo!!1



. Mercic mult!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Si eu imi doresc mult o surioara sau un fratior pt Vladut dar asta peste 2 -3 ani ca sa ma pot intelege cu el ca altfel mi se pare tare greu.

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Moldoveanca si Tudor doarme peste zi mai mult decat atunci cand era mai mic.Noaptea doarme de la 9 pana cel mult la 7.30 cateodate se trezeste la 6 si mai atipeste si ziua doarme 3 reprize de 1 ora - 1 ora jumate.
Dar cat nu doarme.....e in miscare continua sau vorbeste se roteste da din maini si din picioare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Moldoveanca, si Andrei doarme mult ziua. Trezire la 7 si culcare la 9.30 iar pana pe la 10.30. Apoi somn de pe la 1 la 3, si inca o motaiala de la 5 la 6 si cel tarziu la 9 jumate se culca de noapte.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by moldoveanca

Bravo Nana pt fluturasul tau drag.La ce ora s-a nascut Andreiutzu?

teo



La 00:36.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Mruntzica si iti tinem pumnii sa iasa asa cum vrei tu si sa gasesti fotograf. Distractie placuta si petrecere frumoasa!

Ma bag sa fac capitol nou.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

sabina,zi mi te rog mult de dieta bebelushilor care au diaree




_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput