Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (36)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

adinag,ai niste copii minunati,iar in pozele in care stau culcati unul langa celalalt sunt super!

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ggaby spune:

vad ca va-ti dus toate la somn...si aveti dreptate...am ramas eu si cu mine aici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by adinag
BB, uite cateva poze cu noi:
http://picasaweb.google.at/adinasv/MRz2008?authkey=nhMnjPg_Aps



Iiii...ce frumosi sunteti cu totii...
Aveam voie sa ma uit?Nu erau numa pentru BB,nuuu?


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

ggaby,eczema sau semn?


mami de Ana-Sofia(15.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

eczema se trateaza cu creme/unguente

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

da.eu va pup fetelor si va doresc noapte buna,am mai intrat si eu sa ma aflu in treaba cred,ca oricum am vb pe din-afara,si oricum nu ne-a bagat nimeni in seama.asta e ,alta zi alte intamplari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

ma duc si eu la patutul meu ca sotul si copilul dorm de vreo 2 ore,iar eu...stau la o bere fara alcool

am descoperit-o cand inca ii mai dadeam lapte de la mine,dar acum nu ma mai pot opri
poate ar trebui sa iau una cu alcool si asa m-as culca si eu mai repede

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by ggaby
dar are eczema pe fata si sunt cam necajita.Mi-au spus ca e ereditar,taica-su are la coate si la genunchi ...mi-au spus ca poate cu timpul va disparea mai ales daca continui alaptatul si mi-au dat o crema (essex) nu stiu daca ati auzit de ea...taica-su se simte super vinovat ca a ereditat asta de la el...dar ce sa-i faci, sa speram ca o sa-i treaca.Mai sunt bb pe aici care au eczema(parca asa se spune si in ro) pe fata???



Robert a avut si pe fata si pe maini,picioare...Inca patimim cu pielea excesiv de uscata. Ii mai apare eczema doar daca papa alimente interzise.Inca nu am descoperit toate alimentele care nu-i priesc. I-am facut analize si cica nu are nimic.Mama lor cu analizele lor cu tot!
Intr-adevar alaptatul ajuta foarte mult,dar trebuie sa ai mare grija la ceea ce mananci si apoi la ceea ce ii dai la diversificare.
Noi am folosit Locoid sau Advantan milk...De Essex nu am auzit.S-ar putea nici sa nu fie pe la noi.
Multa sanatate!


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

somn usor tuturor!

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ggaby spune:

da stiu...mi-au dat unguente dar sotul are la fel...si are de o viata...si-i apare o perioada dupa ii dispare...si tot asa,Doamne ajuta,ca david sa nu pateasca asa!

Mergi la inceput