Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (36)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

gata,a reusit!!!!
bb meu s-a intors azi de pe spate pe burta(de mai multe ori) si acum seara i-a reusit si invers...adik de pe burta pe spate ...doar o singura data;acum face iar exercitii....poate,poate ii mai iese o data
ufff...era si timpul,maine poimaine face 5 luni

merg sa votez si eu poza Ramonelei(cred ca mi-a scapat cand am votat celelalte poze)
va pupic pe toate!!!

AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Fetelor, nu stiu daca vi se intampla si voua: cand ma joc cu Lucas rade mereu, dar fara zgomot, doar rareori rade in hohote... in schimb, cand se joaca tati cu el rade mereu in hohote. Vreau si eu la fel... Cam ciudat, nu? Mai pateste cineva asa ceva?

Alina, am trimis si noi o poza ieri pe mailul comun, pt luna martie. Binenteles ca te rugam pe tine sa ne ajuti, ca intotdeauna. Multumim, pupic


Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

quote:
Originally posted by Amy26

gata,a reusit!!!!
bb meu s-a intors azi de pe spate pe burta(de mai multe ori) si acum seara i-a reusit si invers...adik de pe burta pe spate ...doar o singura data;acum face iar exercitii....poate,poate ii mai iese o data
ufff...era si timpul,maine poimaine face 5 luni

merg sa votez si eu poza Ramonelei(cred ca mi-a scapat cand am votat celelalte poze)
va pupic pe toate!!!

AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)


Amy, bravooooo lui bebe Iustin!!! Lucas nu se intoarce decat noaptea, jumatate de rotatie, adica dintr-o parte pe burta... dar o sa ne vina si noua timpul


Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

quote:
Originally posted by Aralia

Astazi am fost si noi la vaccin. Am plans un picut, dar cand m-am strambat la ea a inceput sa rada si a uitat ca o doare...
Are 70 cm lungime, 7700 g, 41 cm perimetru cranian. E lunguta bine fata lu' mama! Are cu cine semana, ca eu am 183 cm si tati are 180...

In rest e binisor, dar tine un picior mai strans ca pe celalalt si ne-a zis doc sa tragem mai tare de el la masaj. Tragem, ce sa facem! oricum ea se distreaza tare de tot seara cand ii fac masaj si o dau cu crema.
Da chiar, am uitat sa va spun ca ne-am rezolvat pielicica atopica cu gama Mustela Stelatopia (i-am luat crema de spalat si crema de corp) si acum are si ea piele de bebelus! N-a avut-o asa de cand am nascut-o!
Parca anacami ne-a zis de gama asta, multumim din suflet! Daca nu ea a zis, atunci multumim cui ne-a zis!

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


www.earthhour.org/user/dBsp" target="_blank">Earth Hour 2008
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate



Alexia, bun venit in clubul lunganilor!!!!



AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

Am mai gasit in concursul de poze un bulgaras: Alex al lui Olim, poza se numeste alexla3zile/pag4.

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


www.earthhour.org/user/dBsp" target="_blank">Earth Hour 2008
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

quote:
Originally posted by Roxxy80

Eu si cu Matei ne-am petrecut ziua tare frumos cu o mamica super frumoasa si slaba (desi ea nu crede) si cu un bebe scump si tare, tare zambaret, adica cu Dany 26 si cu Andrei. Ne-am simtit super bine si de abia asteptam sa repetam figura. E randul lor sa ne intoarca vizita.
Vreau sa va spun ca Mateiul meu este pur si simplu innebunit dupa Dany26. Uitase ca mai are si mama . I-am explicat ca el tb sa se uite dupa fetite de varsta lui, dar se pare ca nu prea a inteles .
Eu sper ca intr-o buna zi sa reusim si o intalnire in gasca mai mare. Ce ziceti?

Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!



Intradevar a fost o intalnire SUPER!!!!!Matei e un baiat f f cuminte si cu brate puternice deoarece a stat 99% din timp numai pe burta!bv lui si mamicii care l-a obisnuit asa!!!
Sper sa se repete mai des si, bineinteles,....cine mai doreste sa participe....noi primim cu placere

www.flickr.com/photos/23764698@N06/" target="_blank">POZE


COMOARA NOASTRA ANDREI!!!
14 Noiembrie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

quote:
Originally posted by Jasmin012

quote:
Originally posted by Amy26

gata,a reusit!!!!
bb meu s-a intors azi de pe spate pe burta(de mai multe ori) si acum seara i-a reusit si invers...adik de pe burta pe spate ...doar o singura data;acum face iar exercitii....poate,poate ii mai iese o data
ufff...era si timpul,maine poimaine face 5 luni

merg sa votez si eu poza Ramonelei(cred ca mi-a scapat cand am votat celelalte poze)
va pupic pe toate!!!

AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)


Amy, bravooooo lui bebe Iustin!!! Lucas nu se intoarce decat noaptea, jumatate de rotatie, adica dintr-o parte pe burta... dar o sa ne vina si noua timpul


Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007)

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza



inseamna ca e pe drumul cel bun dc se intoarce pe jum.
stai sa vezi intr-o sapt. max.2 ce rostogoliri o sa faca;
al meu a cazut frant dupa atatea incercari...a adormit si rade in somn


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

gata,l-am votat si pe Alex de mami Olim!!

merg sa trezesc puiu` ca am tot amanat baitza in seara asta si parca vad ca ne prinde ora 11 si ramanem asa

AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mai e cineva....

dany, roxxy vrea si iasmi la intalnire cu voinicii....

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

amy bravo lui bb iustin pt reusita!!!!

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput