Piticlontzi de iulie-august 2004 (250)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns philip spune:

la multi ani fericiti sanatosi si norocosi, felicia!

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Felicia
Sa fii sanatoasa si sa ai numai bucurii!
immmmmmmm ce yammmy e ruladaaaaaaaaa. sarumina:-)


papadie, zen-sei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

La Multi Ani, Felicia! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de iepurasii tai! Sa inteleg ca Liviu arata ca o fetita astept poze!

Roxi din pacate nu am facut poze la oua... incercam sa repetam faza de pastele ortodox.. atunci ma consolez cu venitul la mare [:D}

Am vazut aseara toti piticlontii, care mai de care mai frumos.. mi-a ramas in cap in mod deosebit Alessia, tare mult a crescut si cu parul lung parca-i mai matura.. sper sa intri mai des



Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Felicia asa cum ai zis si tu...dupa 4 ani ar fi trebuit sa stim...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

La multi ani Roxi! Sa-ti aduca viata numai impliniri si fericire.

La multi ani si Felicia. Tot ceea ce-ti doresti de la viata sa se implineasca.

Va pup pe toate, si am sa intru in weekend sa va pun poze.

Fetelor voi realizati ca in cateva luni plecam de la scutece? Mai ce repede a trecut timpul. Si ce copii mari avem.

Liliana

Poze noi

Poze 2

Poze cu maimutica mea

Poze 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Helouuu la tuoata lumea !
Felicia, si felicitari gradinaresei !!!
Am vrut sa scriu rapid si am uitat ce ... ioiii ...
Polux, ai mare dreptate ... ce repede au trecut anii ... va pupam si te asteptam in fiecare zi la semnat condica ! Poze noi cu Adela ?
Liaaaaaa, pozili !
Carmen , ahaaa ... auzi, si ce te a intrebat Ionut ? Hai, zi ne sa ne pregatim :-)
Ioana, da` dice vrei tu sa trimiti cupilu` la curs ? :-)
Noraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ma auzi ??? Ce faceti, cum sunteti ?
Ina, pupici la voi !

Despre noi: cum am presimtit ziua de marti, s-a dovedit una buna: mi au reparat usa de la intrare, vecinu` de vis-a-vis se ocupa de pcuri si avea acasa o sursa si ne a dat o noua ca nu avea ce face cu ea si l am intalnit si pe vecinu` cu inundatia asa k vine si ala sa repare ce a uitat :-)
Depsre Cluj ... singura zi de ninsoare din iarna lui 2007/2008 a fost ... ieri ... sa lesin, nu alta. Giulia urla ca vrea afara la zapada ca ningea in toti dracii, io urlam sa mai taca pen`ca u avem cauciuce de iarna ... la cabinet ... oradeni, bistriteni, din Dej, Deva ... cu copii ... toti chemati pe ora 5 pm ... soc anafilactic scria pe fruntea mea. Giulik a rezistat, nush cum fras are atatia nervi (i am adus si io preocupare dar simteam cum ma paraseste si ultima farama de zambet si voie-buna cand se facu ora 6 si noi asteptam ...). Este usor sensibila la mucegai si polen de graminee. Atat. Deci concluzia somitatii este: tusea e de la gradinita Am ajuns in casa la 10 pm, io rupta de oboseala, Giulik juma` coma de somn si bombanind ca nu este zapada la bloc, ca dc nu am lasat o acolo la zapadaaa ... Mnoah, oricum pe 11 aprilie stem la Praid sa ne oxigenam mintile si plamanii.
Am uitat faza tare: sa distrez cupilu`, i am cumparat printu` mult visat, dar am dus un patrat de hartiute si i am luat 3 pixuri cu gel cu sclipici. Dupa ce a fost scrisa si intepata pe mana stanga, cu cele 3 pixuri si a pictat si ea tot bratul, celalalt ... eu radeam de nu mai puteam, ceilalti parinti se minunau ca o las. Poi io ma bucuram ca nu are crizeee, putea sa ma vopseasca si pe mine, nu ma deranja La interpretare si a pus ambele maini pe masa. Doctorita si asistenta n au inteles de unde atatea teste de alergie
Ma scuzati ca m am lungit ...
Fug sa ma pregatesc de munci ... fara kef, normal :-)





Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata
Felicia la muuulti ani fericiti si sanatosi, sa ai parte numai de bucurii, sa fii iubita si pretuita si sa te bucuri de copilasii tai frumosi si sanatosi!!
multumesc inca o data d ecomplimente tuturor.
Ina sora mea de suferinta in planificat mini-vacante si jdemii de concedii, pe unde ai mai incercat?
Lia haha nu scapi de poze, treci la aparat si descarca-le/incarca-le
Liliana da, si eu m-am gandit la asta.... ce faza. cand oi vedea fetele de la mai-iunie 2004 ca pleaca.... stiu ca se apropie momentul. o sa fim veteranele scutecelor atunci
Daria hahahaahah super faza cu doua maini pictate.... bine ca nu aveti rezultate ingrijoratoare iar concluzia... e de coma . io zic ca mai bine va face marea decat salinele alea
Anca eu astept cu interes avertizarea ca vii saptamana viitoare... ma pun pe treaba atunci
Oliv ce ati mai facut in zilele voastre astea libere? unde-s pozele cu Peter Pan??
pupici tuturor, o zi super frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

Cu scuzele de rigoare pt. intarziere, urez La Multi Ani si Feliciei si Roxanei! Sa fiti snatoase , iubite si fericite!
Nu am stat prea bine cu timpul liber in perioada asta!

Si Codrut a racit, a debutat cu o laringita si a ramas cu tuse si guturai. Pana azi a fost acasa, dar azi s-a sculat la 6 dim. ca vrea la gradi, asa ca l-am dus. Sa vedem cum o mai fi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

Roxanaaaa, m-ai terminat cu pozele bunatatilor tale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

quote:
Originally posted by roxanaz
Ina sora mea de suferinta in planificat mini-vacante si jdemii de concedii, pe unde ai mai incercat?


Traseul fu Rep Dominicana-Cancun-Tenerife-Dubai-Barcelona-VienaPana una alta am fost la Sovata-Praid, un weekend.
La multi ani fericiti Felicia.
La noi ningea cu soare ieri, azi sunt doo grade

Mergi la inceput