Piticlontzi de iulie-august 2004 (250)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Saliu!
Norico, mai avema un pic si dadeam strigare prin Piata Unirii sa aflu de tine! Sa iti fie de bine toate alea! Si mai baga si o bere fara alcool pe lista pentru bolnavi

Despre mama (multumesc frumos de intrebare), a fost externata ieri,adica a doua zi dupa operatie si se bucura ca un copil ca vede scrisul la filme fara ochelari. Acum sa trecem cu bine si de operatia 2 de saptamana viitoare si ma mai nasc inca o data. De stres am reusit sa fac o eruptie urata pe piele...


Pot sa ma laud? Astazi am prima ora de conducere (aviz ieshencelor sa stea in casa dupa 17.15, m-a convins barbatu' ca imi ia masina daca-s cuminte.

Matei m-a disperat ieri dimineata ca vrea umbrela pentru copii, am crezut ca ii trece dar dupa amiaza jale cu JJJJ de la JJaponia, nu mancare, nu nimic, asa ca am bagat shopping in forta si i-am luat umbrela rosie cu ursuleti (pe care am dat fabuloasa suma de 6 RON si ne-am plimbat pe strada cu umbrela deschisa...si nu ploua...

Va pup, am treaba!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Daria nu merge lkink-ul ala, am vazut si eu....
da search pe google cu "multivitamine luteina" si iti apare un link pentru anti-ageing-system, in romana. acolo e produsul, il cheama "multivitamine multiminerale luteina pro". zi-mi daca ai reusit asa te rog.
Robi, waw, felicitari pentru mama ta.... super. sa nu uiti sa ii faci lui Matei o poza cu umbrela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

gabi, bravoo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Rox, merg diseara`n cautari, iti multumesc din suflet pt ajutor, raman datoare

Roberta, super vesti, ma bucur ca pt mine Si prind incredere Pune poze cu cupilu` fericit cu noua achizitie. Giulia inca se plimba in casa cu umbrela aia roz (5 ron costase )





Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Daria eu ma duc dupa-amiaza la o farmacie de-a mea ca am nevoie de diverse lucruri. te sun de acolo sa iti zic ce posibilitati sunt? ca te-am sunat acu si nu mi-ai raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Meiii,pe bune ca facea Monicutza tiramisu,ca avea piscoturile pe masa si separa ouale cu manusi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Cum sefa e in concediu medical,am bagat o tura de vizionari la papucii rosii...am gasit ceva...sunt cam sexosi pt batranetile mele...dar nu aveau nr meu.
Ioano...apropo de intimeuri (numai la prostii ti-e mintea...ti-e dor de-o veioza,bag seama)...pai la papucii aia sexosi...ma gandesc ca sunt de ajuns doar niste margele rosiiCat despre dat de beut si mancat pt toate alea...io zic...ca e de ajuns...te ingrasi si te doare ochiu' daca faci excese.Ce mai zice mandra?

Roxa...saru-mana de felicitatiuni...multumim de intrebare,suntem mai bine,dar nu se stie cat.Ca daca il duc la gradinita,iar vine bolnav.Ca parintii duc copiii bolnavi la gradi si imediat face colecta de virusi.Ce face ochiosul?Tot cu sauzaurus?(asta daca am retinut corect)

Daria...pupam ochiul bolnav...io spun ca e musai sa fie bine...iti trebuie ochi de vultur pt GiulikSi chestiile celelalte...pt ce sunt?(ma bag si io ca musca...dar sa mor de am priceput ceva)

Felicia...santate la puiuti si spor la bucatarit.Suna fain tortul ala...sa pui ceva poze,poate ma misc si eu la asa ceva.Sanatate si mamei tale!!

Roberto...sanatate multa mamei tale,ma bucur ca ai scapat de un stres si sper sa scapi si de celelalteSpor la condus ...maine-poimaine faci poze cu noua masinuta!Matei e super dulce cu declaratiile lui (am tot citit pe topic) si deja stie sa manevreze femeileApropo de umbrela...zilele astea ma gandeam ca ar fi cazul sa ii iau si lui Rares una...dar sa gasesc una nostima.

Olivia,darling...ce faci?Esti mai bine sau tot cu raceala?Tot ma tin sa-ti zic de pozele alea de la locul de joaca...Luca e un frumos si jumate si ii sta bine oricum.Dar tu m-ai dat pe spateBey...nu e frumos si nici legal sa arati asa bine la varsta noastra...stii ca poti fi amendat daca arati ca la dooj'de ani?Ai vreo doua poze acolo in care arati ca o pustoaica...sa-ti fie rusineCe mai face Peter pan?E bestial in costumul ala!

Liliana...scumpa fata ai...e dulce tare si cu par lung si tunsa.Imi pare rau de durerea de masele?

Dana...sanatate maxima si sarcina usoara...si kile mai multe...(pfffffffffffffffff...44 de kile...n-am avut cred ca din gimnaziu...nu vrei ceva kile de la mine?)

cristalule...unde esti?Cam tragi chiulul la povestit...(io vorbesc...)...dar sa stii ca am ajuns precum cainele lui Pavlov...cum vad postarile tale...cum imi vine sa rontai ca la televizor...ma pun bine in scaun...ca stiu ca urmeaza un film de mare succes

Leloo...sa te odihnesti zilele astea si sa scapi de ridicat masinaCe face Sefanut?Cred e incantat tare ca sta cu mami!!

Dana-Ema...sanatate multa-multa....si bafta la examen si multe imbratisari la frumosii tai baieti!!

Carmencito....te apucara harniciile cu torturile?Cu ce ocaziune,a?Ce fac tucureii?Si tu ia mana de pe tort ca te ingrasi!O bere iti ajunge...eeee...(iar zice ca-s zgarci,numa' s-o vedeti ce sare)

Nora

Comorile Norei Noutati 2007 www.dropshots.com/Nora" target="_blank">Filmulete 2006

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Dragelor, nu ma atingeti la punctul slab cu pozele- dupa cum va spuneam, acasa mi-a decedat calculatorul si la birau nu pot sa accesez nici un site cu poze. Asa ca am tot felul de poze descarcate in PC-ul englejilor dar nu le pot face upload pe web...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

M a chinuit talentu` ...

Capitolul nou 251





Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput