LMA * Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (51)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabi_fer spune:

Repede, repede inainte de a ne apuca de treaba sa uram sarbatoritilor de azi multa sanatate si fericire.
La multi ani! ptr ghioceii:
MARC ALEXANDRU (ALINAALEX)
THEA ANTONIA (ANDREEA GEORGIANA)
ANDA (LORANDA)

Si pentru mamica graviduta,MIHASER, o si un La multi ani din toata inima!

O zi frmoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

LA MULTI ANI FERICITI, THEA!!!

LA MULTI ANI, MARC!

LA MULTI ANI, ANDA!





si LA MULTI ANI FRUMOSI, MIHA!



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lady_Hawk spune:

La multi ani MIHASER, sa fii sanatoasa si fericita alaturi de toti cei dragi si sa ai o nastere usoara!!!!

Io de beba_mica Ana-Alexia (13.04.2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

Wow, sarbatoriti importanti azi!!!!

La multi ani MARC!! Sa.ti fie viata plina de bucurii si impliniri!!! Pupam tare pe Marc si pe mami a lui!

THEA!!!! La multi ani iubita, sa fii norocoasa, sanatoasa, fericita!!!!!! Andreea, cred ca esti tare emotionata. Vreau sa stiu daca tati isi pune iar camasa aniversara!

ANDA lu’ Loranda! Mai vrem sa stim despre voi! La multi ani si multe multe bucurii!!!



… mey…e ziua Mihaserului? Lady hawk, ai ochi de hawk, mey :-)

MIHASER, la multi ani cu fericire si tot ce-ti doresti tu! Nastere usoara si bebitza sanatoasa, pe care abia asteptam s-o cunoastem! Mega pupici!!!


Si la multi ani pt maine si poimanine, ca nu apus sa intru din cauze de party cu tone de copii

ALICIA La multi ani si zile senine, multa fericire si noroc! Kim, mai pune poze, ca am intrat (e drept ca sapt trecuta) si nu am gasit noi…. Sau nu am intrat unde trebe….

BIA lu Pispi – la multi ani si multa fericire si noroc!! PISPI, mi.e dor de tine, asa sa stii.

MAIA frumoasa cu ochi mari – la multi ani cel mai iubit copil!!!! Mama ta va varsa vreo cateva lacrimi azi, de fericire!!! O viata senina si plina de bucurii!!!




Multumesc ca v-ati uitat la pozele noastre!!! faza cu aspiratorul a fost haioasa. La un moment dat, vazand ca nasul ei lasase mizerie pe covor (intrase incaltat si cu pantofii plini de noroi), ne-a dat pe toti afara (de pe covor) “alle raus!!” si a adus furtunul de la aspirator. Nasul a inteles si si-a scos pantofii. :-)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Polixeni spune:

MARC ALEXANDRU, THEA ANTONIA, ANDA !!!VA DORESC MULTE BUCURII SI O VIATA USOARA!!


MIHA!!!SA AI PARTE DE TOT BINELE DIN LUME SI SA AI O NASTERE USOARA SI SA TE BUCURI DE FAMILIA FRUMOASA PE CARE O AI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ania2006 spune:

Pentru Thea Antonia ( Andreea Georgiana)

Sa ai o viata plina de clipe minunate, bucurii nemaiintalnite, un cer albastru fara nori si Dumnezeu sa-ti dea aripi pentru a trece cu usurinta peste toate greutatile vietii.
La multi ani !
Petrecere frumoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adar spune:



LA MULTI ANI ....


- unei printese minunate, pe care o iubim mult ... THEA
Iti dorim o viata la fel de frumoasa ca si pana acum, sa fii sanatoasa si sa ai mult, mult noroc ...

- unui cavaler scump ...MARC
Sa cresti mare sanatos, si sa ai parte de tot ce e mai bun ...

- unei mamici importante, cu burtica maaaaare ... MIHA
Iti doresc o nastere usoara si un bebel sanatos, o viata fericita si multa, mula iubire ...


Va sarutam cu drag ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Fetele va multumesc din suflet! Gabi, Noe, Lady H, Catrinel si Poli
Azi dau de baut tuturor...dupa preferinte!


Vreau sa le urez si eu ghioceilor ce se aniverseaza azi multa sanatate ca-i mai buna decat toate si sa fie inconjurati de iubire toata viata!

La multi ani Marc Alexandru, Theea Antonia si Anda! Sa aveti o viata lunga si frumoasa!

De asemenea le urez si multa sanatate ghiocelelor de maine Alicia Maria si Bianca Nicole

Noi la 5 plecam spre Ungaria si trebuie sa ma apuc de bagajel...Mi-a promis si prietena mea ca vine pe la mine azi si sper sa ajunga saraca...ea tocmai s-a intors in tara si are de umblat o gramada...sa achite facturi si rahaturi din astea.

Va pup pe toate si va doresc o zi minunata! Pe duminica!

PS Delia nu trebuie sa va simtiti exclusi de la ghiocei...noi avem ghiocei din ianuarie pana in mai!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

lady hawk, un link cu poze, ceva........... vrem sa vedem papusa ta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stefanna spune:

Neata, neata( adica aici la mine)...am io niste musterii pe ziua de azi pe care vreau sa ii pupacesc sa ii musc ( doar un pic) de falcute si sa le urez din toata inima
LA MULTI ANI
PRINTESA THEA
LORDUL MARC
PRINTESA ANDA

fericire garla, si binecuvantari din belsuc

si lui Miha burtica multi ani frumusei si plodei sanatosi

Mergi la inceput