LMA * Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (51)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Fetele va multumim din suflet! Andreea multu ptr SMS....tu mereu ai avut grija de noi! V-am vazut pozicile!

Am pus si noi cateva poze http://www.dropshots.com/khron#date/2008-03-25/17:50:30

Sper sa va placa!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adar spune:




LA MULTI ANI CRISTIAN !!!!

Sa-ti dea Doamne - Doamne sanatate, fericire si multe, multe bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA GEORGIANA spune:

La multi ani,Ileana si sa-ti dea D-zeu multe bucurii si impliniri!

LA MULTI,MULTI ANI,TEODORA!!!Sa fii mereu la fel de cuminte si de dulce si sa tipi tare de tot dupa un fratior!

Am vazut poze cu Cristi cel "important".Chiar papa ce avea in farfurie???Thea nici nu se uita la aperitive si,in ultima vreme greu ii intru in voie cu altceva decat copanel si ciorbita.
Si daca tot mi-a mai crescut parul si se mai poate aranja intr-un fel,la cererea unor persoane dragi mie,am pus cateva poze de zi,incepand de aici:http://good-times.webshots.com/photo/2461353470079410238xvSxIj

Noapte buna,copii!

ANDREEA GEORGIANA,mamica de Thea Antonia... frumusica(28.03.2006)
http://community.webshots.com/user/andreeageorgiana


Oamenii se schimba.De obicei...in rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

La multi ani! CRISTIAN, VLAD, RAISA CRISTIANA, STEFAN VLAD

vai catrinel, credeam ca doar pe la noi se intampla astfel de cazuri... sanatate multa fetitei prieteei tale!

serj felicitari pentru fetita din burtica!! sarcina usoara!

andreea g fetele mele dorm la pranz, cateodata mai mult cateodata doar 30 min...seara pe la 22-22.30 adorm, iar dimineata pe la 7.30-8 se trezesc, iar somnul de pranz incepe pe la 14. denisa nu doarme in fiecare zi, de are 4 ani si... cica nu mai e bebe mic sa doarma si ziua!!!
poza asta imi place mult de tot!

noe in poza unde e bianca mumoasa desculta in masina...afara ninge, nu-i asa? brrr...ma ia cu frig...eu vreau sa vina vara mai repede, m-am saturat de frig!! [plang]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

si pentru ca e trecut de ora 12... urez La multi ani! ghioceilor TEODORA MARIA si VICTOR GABRIEL

am vazut niste torturi super...buburuza, ursulet, cu trenulet deasupra, tot felul de decoratiuni...

prietena mea Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate participa la concurs! daca va plac pozicile, va rog votati-le!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stefanna spune:

Ghiocei, ghiocei, si noi in aceasi stare de magari galagiosi, cu nasul plangacios, vrem sa va ajungem din urma cu urarile.
care va sa zica LA MULTI ANI RAISA, VLAD, CRISTIAN SI VLAD STEFAN!
si iote ca o dau si eu de-o lady o data in viata, apucand sa o felicit pe TEODORA la vreme potrivita.LA MULTI ANI istetimea ta, ca asa umbla vorba pe aici pe la noi pe la ghiocei si toata lumea te lauda
Va pupam mult si numai de frumos si cald la inimioare sa aveti parte.
M-am chiompanit la poze
-nu stiu cum sa o descriu pe ZANA, ca e zana adevarata.... sper ca posesoare de zana sa se simta cu musca pe caciula.Noi ramanem fani fideli
-si pe mamzelita Iulia am admirat-o.Mi se pare mie sau a mai slabit printesica cu o camera superba si extra ordonata.Cum de ai educat asa bine copilul?! vinde pontu te rog ca la noi e jaaale
-nu l-am scapat pe Marc care asa de frumos ne-a urat de ziua noastra... nu degeaba pusesem ochii pe el pt ginerica
-Thea cu mami duamne duamne de tot.Stiu ca ziceai candva ca thea seamana cu sotul tau... mie mi se pare ca e bucatica rupta din tine.Iar poze cu noi, la felul meu de organizare e greu de crezut ca vor aparea prea curand
-Cristian,proaspatul detinator de venerabila varsta era ff mandru de onorurile acordate.Inca o data sa iti traiasca si sa fie sanatos.

La noi se tuseste in echipa, cred ca o punem de un fundal sonor la un film de groaza.Si pe langa toate astea mai si ninge...iarna asta si-a facut de capat si nu a fost educata sa se uite si prin calendar.
Imbratisari si zile senine
Stefanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare!

Fetele va multumim mult ptr urari, mesaje si vizionarea pozelor.
Am vazut-o si eu pe mami Andreea care arata super cu freza asta! Cristi papa aperitive dimineata...Ii plac mult crenvusti, sunca presata, muschi file, salam sasesc, castraveti, rosii si salata de vinete. Ieri a papat 2 arlechini din aia de la Aldis cu paine. Eu ii dau minimartieni si cred ca si de la aia are apetit!

Teodora Maria! Sa cresti mare si sa ai parte numai de bucurii!

Victor Gabriel! Sa cresti mare!

Irina multumesc ptr informatia despre alocatie!

Ada mersi mult!

Carmen deci voi pe 2 mergeti la Mac! Sa ne povestesti cum a fost!

Mari si multa energie!

Lady H ce mai face beba ta? Sa inteleg ca ti-ai schimbat jobul pentru noi?


Noe multumim ptr mesaj...cred ca si bubruza a fost delicioasa!

Stefana tu ce mai faci? te simti mai bine? Iarna asta e de groaza la voi...chiar nesi...

Va pup ca isi cere drepturile Cri!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

LA MULTI ANI, TEODORA! si multa, multa iubire
a lu' Roua te pupa toti si ti-am pregatit si un cantecel


www.youtube.com/watch?v=yj6cbM-h8xg&feature=related" target="_blank">dedicatzion pt Teo



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aalina2003 spune:

La multi ani pentru Teodora,multa sanatate, cumintenie in continuare si istetime!

Andreea,multam de-ntrebare..Ana e bine la gradi,deocamdata de la 8/9 la 12, nu o trezesc si nici nu o grabesc dimineata,si pentru ca eu am timp deocamdata,dar si pentru ca dimineata, in timp ce se uita la desene,'sta pe olita". Astazi e prima zi cand n-a mai marait deloc dimineata dupa 1 zile ,ieri a lasat-o pe ingrijitoare s-o puna acolo pe olita,una peste alta,merge bine. Doarme inca la pranz cam 1,5-2h, iar seara de pe la 21.30 pana la 7.30 aprox. Dar parca tin minte ca Thea a mai avut o perioada cand nu dormea la pranz,nu?

Catrinel,credeam ca numai in ro sunt povesti de groaza prin spitale. Numai bine fetitei, macar de i-ar pune un diagnostic, nu prea pot sa pricep cum,de macar asta nu s-a-ntamplat.

Stefanna, si aici a nins astazi..iar alaltaieri au fost cred 18grade, off...trece ea si iarna asta o data! Tu ce inveti acolo, in tara aia friguroasa? Te-am mai intrebat,dar daca e secret..daca da,step back eu,adica,nu tu!

Acu'ma duc sa vad poze. Ma-ntorc io!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aalina2003 spune:

Andreea, ai o fetita dulce-dulce, care...seamana cu tati..:),tu stii asta,dar poate la surioara de Thea o sa ai noroc si tu. Are totusi falcutze, in ciuda greutatii care,cred,n-a depasit inca 11kg (cel putin la Ana asa e si nu vreau sa fie singura pe ultimul loc:)iar freza ta nu e,zau,chiar asa inspaimantatoare:), dupa cum scriai tu credeam ca e chiar o tragedie.Vad ca Thea poarte codite de toate felurile, cu picea mea n-am nici o sansa.
Acu'ma duc sa vad poze de Miha&Cri!

Mergi la inceput