LMA * Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

urez si eu cu intarziere La multi ani! pentru ghioceii si ghiocele care s-au sarbatorit zilele acestea:
22 martie: ALICE MIRUNA si BIANCA NICOLA
23 msrtie: IULIA, OANA CARINA, DARIA ADRIANA si SARA IULIA (ANDAN)
si azi 24 martie, EDUARD!

am fost sambata la o petrecere si a fost super, m-am simtit foarte bine!! fetele au stat la socrii, iar noi am putut sa dormim pana tarziu! de cand asteptam!

catrinel zapada??!?! au abia astept vara... acum e destul de placut, dar bate vantul si imprastie viroze si in stanga si in dreapta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

La multi ani Eduard!

Alinalex voi o tineti din petrecere in petrecere! sa ne spuneti scorul la oua sparte! Mersi ptr parola!

Poli eu mai am de dat decat orasul...sala am dat-o deja si am niste nervi ca m-au programat abia pe 24! Bafta si tie sa iei din prima!

aalina, Catrinelu` multumim de urari!

Lady H bine ai revenit! si spor la treburi!

Fetele si acum vestea cea mare: Bru (Ambra) si Sergio de Serj vor avea o surioara!

Va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina71 spune:


Serj, FELICITARI pentru fetita ! Sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii !
Imi amintesc, cand erai gravi cu Ambra spuneai "din pacate suntem obsedati, vrem sa fie fetita !". Iata ca acum DD ti-a dat 2 papusi, sa fiti fericiti si sanatosi cu totii !

micaalsa, ce mare mi se pare Iulia ! Si frumoasa !

Catrinel, asteptam si pozele voastre !

PASTE FERICIT ! fetelor ce au sarbatorit Pastele. Se pare ca vestul tarii chiar sarbatoreste, nu credeam ca sunt atatia catolici in Romania ....

Poli bafta la examenul de carnet ! Sa stii ca eu am descarcat filmulete de pe youtube in calculator, cu www.keepvid.com. Si dupa aia le-am copiat pe un CD si le-am dus la maica-mea, unde e Andrei, si i le pune toata ziua la DVD-player. Nu strica sa le ai pe un CD, in caz de pica netul.

Pup fetele.


Irina, mami de Andrei (03.03.2006)

www.dropshots.com/Irina71
www.flickr.com/photos/14891034@N08/sets/" target="_blank">Multe poze cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

Serj,felicitari pt.fetitza!!!

Miha,chiar sarbatorim intr-o veselie.
Joi am fost la ziua lui David, zilele astea a fost Paste,miercuri la petrecerea lui Georgi,sambata la noi...pfai,azi am avut toata ziua musafiri,plus vreo 3 copii,wow,ce intoarsa pe dos a fost casa!Marc atata s-a zbenguit ca a picat lat inainte de 9!
Catrinel,Paste Fericit si voua!

am pus poze noi incepand de aici:
http://good-times.webshots.com/photo/2180917370101654523ONgfRS




Alina si Marc Alexandru (28.03.2006)
pozele noastre
martisor
8 MARTIE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE ASTAZI!
CRISTIAN
VLAD
RAISA CRISTIANA
STEFAN VLAD


petrecere frumoasa si numai bine!


LA MULTI ANI, ILEANA!



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

cateva poze cu Bia si de la ziua ei, incepand de aici - enjoy



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aalina2003 spune:

Serj, sa fie sanatoasa fetita voastra!! ..restul se rezolva cumva,nu? Tu cum te simti?

Noe, delicioasa Bia!!! Si ana aodra sa desfaca tot felul de cutii impachetate,daramite cadourile!!

Mari,voi ce mai faceti?

alinaalex,chiar ca uneori pare fetita Marc..da'cred ca la breton mami si-a spus cuvantul de frizer,nu? Si Ana se-ncalata toata ziua cu toti pantofii pe care-i prinde,cred ca si asta-i din categoria "de-ale varstei".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

La Multi Ani tuturor sarbatoritilor de azi!
- VLAD (CLAUDIA_D) - sa cresti mare si sanatos! Sper ca ati incheiat regimul ptr intoleranta la gluten! Multi pupici!

- RAISA CRISTIANA (LAURA 83)- la multi ani printesa mumoasa! Sa cresti mare!

- STEFAN VLAD (TWEETY GEO)- la multi ani si sa cresti mare!

Ileana Marius la multi ani si sa te faca bebe Mario cea mai fericita mamica din lume!

Mariana1976 sa-ti traiasca voinicul cel mare Matei si sa creasca si mai mare ca sa aiba grija de ghiocelul Markus si de ceilalti fratiori si surioare. La multi ani!

Alina si Noe v-am vazut pozele! Sunteti super! Am vazut-o si pe Teo...ce sa mai avem copilasii mari!

Alina ia pune-te mata pe treba si presteaza ptr o fetita!

Irina pupici de la noi! Esti o mamica descurcareata!

Fetele de luni mergem la gradi...Din fericire e o tipa psiholog acolo prietena de-a noastra...m-am bucurat mult azi cand am vazut-o. E bine ca e cineva cunoscut.

Noe parca si voi trebuia sa mergeti la gradi din martie?! Ma bucur ca ai pus poze noi...Sper sa iti urmeze si celelalte mamici exemplul!

Va pup ca azi sunt in extaz! E asa haios Cri cand ne spune ca are 2 ani si il cheama kriti
Deh...cioara mea...ma intelegeti!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina71 spune:

LA MULTI ANI CU FERICIRE, SANATATE SI IUBIRE :

CRISTIAN (MIHASER)
VLAD (CLAUDIA_D)
RAISA CRISTIANA (LAURA 83)
STEFAN VLAD (TWEETY GEO)

Miha, parca tu intrebai daca trebuie sa facem vreun demers pt ca alocatia sa treaca de la 200 lei la 30 lei. NU TREBUIE ! Se trece automat.

LA MULTI ANI, ILEANA MARIUS !
MULTA SANATATE SI FERICIRE, ALATURI DE FAMILIA TA !

P.S. Vazut poze foarte frumoase cu Bia de Noe (ce torturi ! mmmm ....) si Marc de alinaalex (ce par ondulat !).




Irina, mami de Andrei (03.03.2006)

www.dropshots.com/Irina71
www.flickr.com/photos/14891034@N08/sets/" target="_blank">Multe poze cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina71 spune:

LA MULTI ANI, MATEI de Mariana 1976 !

Miha,

ciuf, scrie si tu macar 2 randuri ... mi-e dor de voi !


Irina, mami de Andrei (03.03.2006)

www.dropshots.com/Irina71
www.flickr.com/photos/14891034@N08/sets/" target="_blank">Multe poze cu mine

Mergi la inceput