Imprevizibili martie aprilie 2004 (86)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebe2004 spune:

HRISTOS A INVIAT!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Adevarat ca a inviat !

Iubitelor tot in concediu ? sau ca mine la munca si acoperite de hartii ????

Am reusit sa triez niste poze de la munte. Evident ca le-am ales pe cele in care nu arat de 77 de kg. Daca vreti mai elocvente....o sa ma induplec si o sa le incarc si pe cele cu...burta mare

Inca n-am ajuns la echo, deci nu stim sexul bebelacului. Nu aveti vreo pila la un doctor bun pt echo morfologica ? Bucuresti sau Constanta.....nu m-am invrednicit sa -mi fac programarea inainte de paste...si acum e super aglomerat pe unde sun eu...abia peste 3-4 saptamani ma pot primi.

Da-ti un semn.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Am fost sambata la echo morfologica in Constanta. Bb e baiat, si e bine sanatos, evident mai mare decat ar trebui conform graficelor. S-a pastrat data probabila a nasterii 13.09.2008.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Felicitari, Laura!

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe2004 spune:

Buna fetelor.
Felicitari Laura, sa se nasca sanatos.
Vad ca nu prea dam pe aici niciuna dintre noi. Cred ca ocupate cu munca, plimbari in aer liber si altele. Eu mai intru, ce-i drept, dar numai pofta de scris nu am. Cred ca ar trebui sa ne mutam de la sectiunea asta si sa trecem la: "In floarea copilariei". Va dati seama ca avem copii deja mari de peste 4 ani? Ce ziceti ne mutam sau nu inca? Poate acolo sa avem mai mult chef de intalniri virtuale. Voi decideti. Eu supun la vot.
Hai ca va astept.
Pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

Laura - uraa, ce frumos ca o sa aveti pereche! Cum te mai simti? Eu imi amintesc cat de mare sa facuse burta mea in ultimul trimestru si ce picioare umflate aveam...
Andreea - eu sunt de acord cu "mutatul" la nazdravanii mai maricei, numai sa vrea si fetele. Si eu sper sa vim mai vorbarete acolo.
Lavi - gata casuta voastra?

Am inceput si noi sa studiem piata imobiliara pt un apartament mai mare, dar preturile ne ingrozesc...

Va pup, o zi buna!

Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Laura, felicitari

Si eu sunt de acord cu "mutatul" si daca aveti putintica rabdare azi ma ocup eu de marea migrare, doar sa-mi dati o idee de titlu
As mai avea o intrebare...listocul asta vreti sa-l pastram? ma gandeam la ceva mai simplut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

Clau - stau prost cu inspiratia pentru un titlu, oricum stiu ca tu ai gasit mereu ceva potrivit pentru nastrusnicii astia ai nostri
Eu as zice sa nu renuntam de tot la lista de inceput, sa-i pastram pe cei care au fost mai activi si de care mai stim/vrem sa mai stim cate ceva. Plus lista cu zilele de nastere, ca e buna sa ne mai improspateze memoria.
Iata, de exemplu, ca azi trebuie sa uram:

LA MULTI ANI, KATALINA!
Multa sanatate si bucurii alaturi de cei dragi!



Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Cam tarziu dar m-am tinut de cuvant...avem subiect nou!

Copilarosii martie -aprilie 2004

Mergi la inceput