Imprevizibili martie aprilie 2004 (86)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns codritu spune:

Fetelee, nu ne-am mai auzit de o gramada de vreme, mai intru sa citesc, dar sunt si in criza de timp si in depresie cu iarna asta care nu se mai termina.
Multumim de urarile de ziua lui Tudor, pana la urma i-am tinut ziua cu copii de abia in 15 martie ca in 9 a fost furtuna de zapada de ziceai ca a venit sfarsitul lumii. Am mai mers la schi macar atata aici la mama iernii, iar de azi am reinceput cursurile de inot. Trebuie sa il tin ocupat macar o zi pe saptamana sa faca un sport ca e ca un leu in cusca cu iarna asta interminabila si munti de zapada care probabil se vor topi prin iunie. Petra creste si ea si vorbeste in limba ei, de o saptamana e bolnava are otita la ambele urechi asa ca avem alta distractie, asta ca sa ma distraga pe mine din depresia care ma urmareste.
Mickyyy, felicitari si mie mi-ar fi placut sa am trei, dar cu Petra mi-a cam trecut pofta.
Laura, felicitari si mai povesteste-ne cum e.
Lavi, felicitari pentru casa sa o stapaniti sanatosi.
Clau, eu am inceput serviciul anul trecut in mai, inca putin si am un an de cand m-am intors si de cand Petra e la gradi.
Ela, bine ai revenit si tu in campul muncii.
Corina, cum stati cu zapezile? Stiu ca tu ai venit din Toronto, poate imi dai si mie niste sfaturi ca ma mananca in talpa sa incerc si eu altceva ca ma simt cam plafonata aici si din cauza francezei nici nu pot sa fac mai multe. Cum e Toronto comparabil cu Quebecul?
Va pup ca urla Petra.

si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Neata!

Teodora
Katja
Malina

Mickyyy, FELICITARIIIIIII!!!!!! Sa fie intr-un ceas bun si vorba Elei, sa fie baietel

Am avut si noi petrecerea care a fost o adevarata reusita



Votati-ne si pe noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=9" target="_blank">CataDragoste
si
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Papadia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Wow, Mickyyy ! Stiu ca fetele te-au felicitat, dar eu nu ma pot gandi decat "grea decizie"....evident gandesc din punctul meu de vedere. O sa iei decizia cea buna sunt sigura.

Ce faci tu ? Ce fac fetele ? Ati avut petrecerea in week end ?. La multi ani Malina, sa fii fericita si norocoasa.


La multi ani si copilasilor care si-au sarbatorit ziua de nastere si celor care isi serbeaza ziua azi:

Maria Cristina
Raul Andrei

La multi ani fericiti si sanatosi !

Clau, a crescut baiatul tau d ezici ca-l dai l ascoala maine ! Ptiu Ptiu sa nu-l deochi !





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Maria Cristina
Diana, sa-ti traiasca domnisoara, sa fie fericita si sanatoasa!
Diana, te asteptam pe aci cu drag

Laura, multumim de urari! Intradevar au crescut copilasii nostri, dar eu nu pot sa nu ma intreb cum si cnad a trecut timpul



Votati-ne si pe noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=9" target="_blank">CataDragoste
si
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Papadia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

LA MULTI ANI, cu bucurii si sanatate pentru sarbatoritii din ultimele zile: Malina, Maria, Raul si toti copilasii care au mai implinit un anisor!
Mamicilor mandre de copilasi de 4 ani, sper ca ati petrecut frumos si ca ati primit si voi cadouri
Clau - am reusit sa ma uit (in viteza, recunosc) pe pozele de la petrecerea voastra, mi s-a parut ca a fost mare distractie pe acolo si ca Raul se simtea in elementul lui, mandru ca e sarbatorit De mamica lui nu mai zic ce bine arata - ma intreb daca eu voi mai reusi vreodata sa dau kilele astea jos, of!

Summitul NATO ne-a cam zapacit programul pe aici si de parca nu era suficient, saptamana viitoare mai pleaca si sotul in delegatie, asa ca ma asteapta cateva zile tare aglomerate. Imi cer scuze anticipat daca voi intarzia (din nou ) cu urarile pentru sarbatoriti.
Va pupam si va dorim un weekend placut!

Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Daniel
Malina, sa va traiasca feciorul si sa va umple sufletul de bucurii!

Ela, asa a si fost...dar nu numai Raul a fost in elementul lui ci chiar si barbatii, carora le-am promis ca le tinem zilele de nastere tot acolo



Votati-ne si pe noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=9" target="_blank">CataDragoste
si
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Papadia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaviB spune:

[b]Claudelu si Malina sa va traiasca feciorii sa fiti fericite alaturi de ei si sa va aduca numai bucurii (si nurori cumsecade )
La multi ani copilasi!!!!


Felicitam si mamicutzelor gravidutze.

Mickyyy sa fie intr-un ceas bun si o sarcina usoara

Laura o burticutza acolo nu ne arati si noua?

Malina o "punem" de o intalnire hm?!

Ela[/b] spor la treburi.Ai avut curaj sa incepi asa repede.
Initial si eu vreu sa-mi lungesc activitatea (meream pana acu de trei ori pe sapt) insa se pare ca tre sa ma duc si restul zilelor nu de alta insa la rapiditaea cu care se construieste casa.....tre bani multi

Dragelor noi suntem bine insa pe forum intru tot mai rar ca....lipseste timpul cu desavarsire.
Casutza noastra a inceput sa ia din zi in zi forma.Pana acu o saptamana arata ceva dewww.flickr.com/photos/14494629@N06/2391134735/in/set-72157602576703835/" target="_blank"> genul acu deja am ferestre lawww.flickr.com/photos/14494629@N06/2391966498/in/set-72157602576703835/" target="_blank"> beci
Se misca totul cu o rapiditate ca nu apucam sa luam banii dintr-un loc si sa -i punem in altu pt a achita lucrarile.
Oricum e un super sentiment sa vezi cum iti creste "cel de-al trei-lea copil" cum ne numim noi casutza.

va pup pe toate si sper sa intru cat mai curand pe forum

paaaaaaaaaaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

LA MULTI ANI, DANI!
Malina, sa va traiasca!
LA MULTI ANI, LARA! Daniela, chiar nu o sa mai vorbesti niciodata cu noi?
LA MULTI ANI, Andreea! Sa fii sanatoasa, frumoasa si vesela 100 de ani de-acum inainte!
Lavi - ce ma bucur ca se ridica asa de repede casuta voastra, chiar daca inseamna sa faceti rost de bani repede-repede. Pe aici suntem obisnuiti sa dureze cel putin un an constructia, din variate motive, incepand de la autorizatii si terminand cu finisajele. Of, deci si tu va trebui sa mergi mai mult la lucru. Fetele ce parere au de viitorul camin si ce planuri isi fac?
Mikyyy - hai, zi-ne ceva de tine, ca stii ca suntem mereu prin preajma.
Laura - dar chiar asa, poze cu burtica nu ne dai? Ati aflat ce va fi? Daria ce isi doreste?
Clau - pai eu zic sa le organizati Ziua Barbatului acolo, la bile si tobogane Stiti ca exista o initiativa publica sa se stabileasca ziua barbatului/tatalui pe 5 mai si ca zilele de 8 martie si 5 mai sa fie libere? A fost publicata in Monitorul Oficial ca propunere legislativa.

La mine saptamana asta se anunta destul de aglomerata, dar tot o sa bag eu nasul pe aici, nu scapati de mine


Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Sunt singurele poze pe care le am....la serviciu; de la ziua dariei si de la ziua baietelului unui coleg. Nu-s fotogenica dar stiti deja asta


Va pup pe toate, din nou am auditul in birou.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Buna, si sorry ca trec atat de rar pe-aici, dar nu am dispozitia pentru stat la taclale.

La multi ani tuturor sarbatoritilor din ultimele zile, Daniel, Raul, Maria Cristina .

Uite si cateva poze noi, le gasiti in album 2008 poze.

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Mergi la inceput