Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (114)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

eh.. uitasem.. Maruntescu, daca tu stai in Yaia pentru eclere.. io' zi sa-ti muti gandul... sau ma rog, poate tie sa-ti trimita din invidie pentru multele kg pierdute... Pe mine n-are de ce sa ma invideze.. inca
Oare ai scris cum o sa fie tortul? Ca am inteles ca special - doar e pentru draga de fata ta -.. da' ce inseamna specialul asta?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Gata am culcat fata, tare obosita dupa intalneala..... super de mamici si bebici unul mai frumos decat celalalt. A fost chiar placut desi cum a spus si Bernix nu am apucat nici eu sa vorbesc cu fiecare.
Alehiam multam de poze, tare dragute, ne-ai cam prins cu baieteii.
Acum descarc si eu poze, nici eu nu am apucat sa fac prea multe.



Eu am niste multumiri speciale si multi pt Rnico si Alessia .



Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Gata...ne-am adunat si noi de pe drumuri. Foarte frumoasa intalnirea si locatia a fost mult mai bine decat ultima oara. Imi pare rau ca nu am apucat sa socializez cu toata lumea. Dupa cum a-ti vazut Mario mi-a dat de lucru. Acum ca a ajuns acasa gangureste intr-o veselie. Asteptam poze...de la cele care au facut.

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

La intalneala Sofia cea talentata a desenat un superb ponei calarit de o printesa, pentru Alexandra. Alex a fost foarte incantata si pe aceasta cale multumeste Sofiei! Sincer! Se tot straduieste de altfel sa ii deseneze si ea Sofiei ceva, o invitatie,

Bernix, sa fiu sincera chiar voiam sa vorbesc cu tine. Despre multe lucruri, inclusiv despre framantarile mele de serviciu si sa iti spun deznodamantul povestirilor din ultima vreme. Ne auzim la telefon zilele urmatoare. Si mie mi-a parut rau ca nu ne-am luat la revedere.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Fetelor mi-a fost tare dor de voi . Am un fir de la cablul de internet rupt, asa ca scriu repejor ca nu stiu cat ma mai tine peticul facut de mine. Am si vreo 3 capitole de recuperat, iar din asta de acum n-am citit decat prima pagina, unde Nanita dadea vestile bune despre Andreiut. Asa ca n-am mai stat sa citesc, ca sa fiu sigura ca apuc sa felicit campionul si s-o pup pe mamica lui curajoasa si frumoasa.
Trimit repede ca sa n-am surprize. Va pup pe toate cu tot cu bebelusii vostri frumosi.

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Diwana te pupam si noi.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

ce frumos...bravos.
eu am mai dat o tura la policlinica cu eliza, i-au facut niste analize, aerosoli si dexametazona.mai trebuie sa merg si maine. mi-a dat tratament pentru 3 zile, dupa care iar la control. eu sper sa treaca cu tura asta de medicamente, ca nu mai rezist!
pupam fetele cochete si bebicii lor!

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Am venit si eu de la stomatologie, bineinteles ca am intarziat vreo 15 min.Am ajuns acasa de la intalnire si a trebuit sa-i dau papa lui Cristi care pana la masina adormise.
La intalnire a fost super, abia o astept pe cea din aprilie, poate ne vedem la baby expo, daca avem noroc de vreme...parca Aniast mai propunea asa ceva.


Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

punct ochit punct lovit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Pun si eu poze de la intalnire, multe au iesit rau din cauza ca m-a miscat fata, astea sunt singurele mai valabile:

http://good-times.webshots.com/photo/2147016460103069517BOdRQQ

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Mesajul trecut l-am inceput pe la 6......de atunci vb la telefon.......

Mad, multumim de poze....frumosi copilasi avem, sa fie sanatosi.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

punct ochit punct lovit

Mergi la inceput