Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (113)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Melania, multumesc!Asa cred si eu, ar fi
Mandarinuta, Dani,Bernix

Mandarinutza, tare dulce e Antonia, am admirat-o si noi!

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Nana
Bernixgasim si pt degetica maine un pretendent...hihi, o sa aiba de unde alege.

Anisia, cel mai bun reper Patinuarul Flamaropol se numeste parca
(Stadionul Lia Manoliu fostul 23 August)sau Metrou Muncii si de acolo parca 2 statii de tranvai...sa ma corecteze fetele daca gresesc.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

punct ochit punct lovit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

salutare si de la noi,

Irina si Vero

sa fiti sanatoase si fericite.



AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/user/afibebe?vhost=community


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Gata, s-a trezit pitica si iesim afara.
Pe diseara, la schimbul 3!

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

Maya
Tudor Constantin
Nathan
Mihnea Andrei
Raul




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/user/afibebe?vhost=community


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

quote:
Originally posted by myral

Afibebe, somn usor!
Vroiam sa te intreb daca in zilele cand ii dai calciu ii dai si fierul, eu parca nu i le-as da pe toate odata, ma gandesc sa le asimileze mai bine.
Noua ne-a zis sa-i dam fier zi de zi pana la un an, oare nu ar trebui totusi si o pauza?

Asa ma enerveaza pediatra asta dupa ce 6 luni nu ne-a dat nimic acum ni le da pe toate fier calciu si polivital. Si micuta mea nu mai deschide gurita la nimic nici vigantolul nu mai pot sa il dau, ma chinui o ora



Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)





Da Myral, i-am dat Ca odata cu fierul si D3.
Nu a avut nimic.





AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/user/afibebe?vhost=community


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Fetelor, va multumesc frumos, dar nu pricepusi nimic. Zonele alea de care ziceti voi, eu habar nu am pe unde sunt. Lasa ca ma lamureste B ce si cum. Eventual chiar ne aduce el. Pup fetele. Schimb bibicul, papat, imbracat si plecat in parc!!!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Am dat o tura pe afara ca nu ma mai intelegeam cu ea. A fost bine parca nu mai batea vantul asa tare ca zilele trecute. Si eu cred ca o sa iau locul babelor si o sa ma leg de mamicile ce tin copiii ffff imbracati si cu caciuli groase si unii chiar cu fular la gura, nu puteam crede ochilor.Afibebe multumesc.Cecilia multumesc.Mandarinutza am incercat si pe deget acum de cand ii dau vitamine parca e mai rau, nu mai e indiferenta, strange gurita.Nana ma bucur ca Andrei a inceput sa manance, sa fie din ce in ce mai bine.LA MULTI ANI, IRINA SI VEROBORODA!LA MULTI ANI MAYA, TUDOR CONSTANTIN, MIHNEA ANDREI, NATHAN, RAUL!Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

Va multumesc tuturor pentru urari.De asemenea urez si eu "La multi ani!" Irinei C si tuturor bebelusilor care azi implinesc un numar de lunite.
Am vazut o ultime de bebelusi frumosi, Antonia o frumoasa domnisorica, Ebonee super dulce, Eliza ochioasa, Rares si Luca (luca imi place de mor desi e cam marisor pentru noi)si bineinteles frumosul de Mario. Scuze daca am uitat vreun bebel, am vazut atatea poze ca nu mai stiu, care ce si cum.
Acum fug sa-i fac papica printesei.
Pupici
Mami de bebe Bianca Elena(29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Cecilia, cursul pe bune a fost execrabil, bataie de joc, nu merita sa stau. Cursul weekendului nimic mai mult decat un simplu ok. Imi pare rau ca am ratat vreo poza de a voastra, oricum era ciudat daca ma uitam dupa baieti pentru mine, nici chiar asa mici. Dar am vazut sportivul scumpic.

Teo, am fost mult mai cuminte decat crezi tu, cu tot ambientul si lipsa obligatiilor.

Luy, ma straduiesc sa fiu cat de relaxata pot. Pupam ochioasa frumoasa si expresiva.

Sabina, felicitari pianistei, foarte frumos, este exceptional si efortul ei dar si al vostru pentru ea. Ce era prima piesa? Pacat ca nu aveai cumva cum sa ii curprinzi fetisoara concentrata. Daca mai lasi filmuletul o sa il arat si Alexandrei diseara, ca ea nu mai vrea la lectiile de pian de la gradi, cica o cearta mereu. Asa o sa am un exemplu.

Mandarinutza, ce scumpica e Antonia si ce mandra in rochita noua!

Betty, ce bine sta Mario in fundulet! E tare chipes.

Gabitz, multa sanatate.

Nana, super vesti, cu rabdare va fi bine!

Nu mai prididesc cu pozele. Mai fac o pauza.








Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput