Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (111)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Degetzica mea e tare pofticioasa. Deschide guritza de fiecare data cand te vede mancand. Daca ar fi dupa capsorul ei cred ca ar manac si zacusca. Prin urmare Bobo, mandru nevoie mare de mancacioasa lui i-a dat asta seara pe la 6 mar cu cereale. Prima data cand a papat si de-astea. Se puna ca sunt 3 mase diversificate?
Io nu eram prin preajma, ma relaxam cu castle pe urechi si-a facut el o vitejie.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Luy, sarut manushitzele si degetzelele pricepute!!!! Ti-am scris si pe mess, am ales varianta cu de toate. Las' sa fie!!! Daca stiam ca iese atat de misto, nu-i mai luam si rochitza, ca o dau gata direct oricum... Hihihihihi!!!

Ma duc sa supraveghez shturlubaticul mic. Sta in poponetzul gol si se joaca, exact, cu olitza. Desigur ca e goala... Carpatina, la ce te gandeai??? Hihihihih...

Betty, iubita, sper ca totul e ok. Astept vesti cand te intorci. Pup o fetita speriata!!!!

Noapte buna fetelor!!!!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Nana draga, io vorbesc de mancacioasa mea si tu de lupti sa dai fluturasului 400 ml de lapte... Tare greu trebuie sa fie pentru tine sa-l vezi asa. Si zici ca cu toata nemancarea asta a lui e vioi si zambaret? De dormit - doarme?
Tare mult mi-as dori sa am un raspuns pentru problemele fluturasului, dar nu am. Nu pot decat sa ma rog sa se sfarseasca odata calvarul asta.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Azi n-am scos copilul afara, am dormit amandoua ca 2 scrofitze si se cunoaste. UIte ce fresh sunt si cu chef de vorba. Mai nasol ca n-am cu cine.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Sim, tu de unde cumperi scutece Libero? Am rascolit tot Berceniu si n-am gasit. N-au nici la Carrefour, iar la Selgross, de unde ne aprovizionam de obicei au ramas fara nr.4. Mai am 7 bucatzi sa gata. N-as vrea sa trec la altele.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Bernix, sunt si eu pe aici, cam carpita de somn ce-i drept. Dar nu ma duc la culcare ca mai am muuult de munca.

Betty, sper sa nu fie nimic. Tinem pumnii. Mama lui de ospamox... Noi suntem patiti.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by bernix

Azi n-am scos copilul afara, am dormit amandoua ca 2 scrofitze si se cunoaste. UIte ce fresh sunt si cu chef de vorba. Mai nasol ca n-am cu cine.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi




si noi vreo 2 ore , dar am iesit dupa o ora pana la piata si a venit fata mea cu o pofta de mancare ca nu papase decat fructe azi si laptic


poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Ultima data am luat Libero din Cora (Lujerului). Dar asta era cam acum o luna, ca am primit scutece sa-mi pun si-n cap si pe unde o mai fi nevoie. Cred ca mai am pentru o luna de acum incolo.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Ma duc sa bantui pe la alte subiecte ca aici slaba miscare.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Betty off mama lui de medicament, poate nu are nimic Mario, multa sanatate

Ana mamica obosita, ce mai face Mirunica?


fetele cum se testeaza siropurile?

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput