Inimioare de iulie - august 2005 (18)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:




Buna la toate fetele. Ma bucur ca ati petrecut sarbatorile asa cum v-ati dorit . Si maine e o zi de relas (1Mai) ... asa ca... sa petreceti frumos si maine.
Noi suntem bine... ne "odihnim"... Am zis sa mai fac si eu un pic prezenta pe aici ...
P.S.- am adaugat cateva pozute la albumul lui Robertel "cel tuns". Vizionare placuta. Pa.




www.flickr.com/photos/22910738@N06/sets/72157604024779088/" target="_blank">2008 - Ne-am tuns! ... Dar... ne mai si creste parul! ...

www.flickr.com/photos/22910738@N06/sets/72157603734115858/" target="_blank">Ma numesc Robertel! ...

Crestem mari!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valcampan spune:

Am adaugat si eu citeva poze cu David pe post de 'sofer', poze facute in duminica Pastelui. Maine voi fi libera, uaraa abea astept sa merg la un gratar. Sper sa fie vremea frumoasa si sa 'petrecem bine'.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valcampan spune:

Sa-i fie de bine cu noua frezura ! E frumusel foc Robert ! Cred ca la vara il voi tunde si eu pe David la fel de scurt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Multumesc frumos Valy pentru aprecierile aduse frezei lui Robert! Sunt sigura ca si David va fi la fel de scump cu o astfel de freza!

Relaxare placuta tuturor fetelor pentru ziua de azi!





www.flickr.com/photos/22910738@N06/sets/72157604024779088/" target="_blank">2008 - Ne-am tuns! ... Dar... ne mai si creste parul! ...

www.flickr.com/photos/22910738@N06/sets/72157603734115858/" target="_blank">Ma numesc Robertel! ...

Crestem mari!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Buna fete dragi si inimioare iubite!Am vazut poze cu noua frizura a lui Robert,un dulcel si am admitat si pe soferul David!
Noi suntem bine,ne pregatim de botez pentru duminica.Mergem la o verisoara ce-si boteaza fetita.Abia asteptam sa vedem micuta!!!Asa incat va dores de pe acum un week-end placut!
Si ce mai fac gravidutele noastre?Dar celelalte fete?Chiar nu aveti cateva minute sa ne mai spuneti despre voi?Sa mai vedem cate o poza noua cu evolutia inimiorelor?Haideti fetele,dati un semn de viata!Pupicei pentru toata lumea!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

ADEVARAT A INVIAT, nu mai stiu daca am zis, asa ca mai zic o data

A trecut si Pastele, care l-am facut in familie, si 1 mai, am fost la munte putin

Va pun si niste poze (sunt 2 albume noi)

http://community.webshots.com/user/albimik




Albinutzza& Luca bondarelu' 07 Iulie 2005 & Albimik Maria Antonia
1 Februarie 2007


The piano keys are black and white, but they sound like million colours in your mind (Katie Melua)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Buna! Ce mai faceti?
L-am vazut pe Robert. E tare dragutz cu noua freza. Asa a fost si Andrei, vara trecuta.

foarte frumoase pozele. Si ce mare e Maria... Sa le dea Dumnezeu sanatate si noroc, tuturor copiilor!

Am pus si eu poze cu Andrei aici: http://www.flickr.com/photos/71949445@N00/ sa vedeti ce par mare i-a crescut de cand foloseste un sampon magic.

Va pupicesc!

Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valcampan spune:

Ei am vazut noile poze, frumosi ca de obicei sunt copii nostrii. Sa le de-a Dumnezeu sanatate la toti!
Lulu la albumul tau nu m-am uitat pentru ca l-am vazut pe Andrei recent in carne si oase. E un sumo mic, blond, cu ochii incredibil de albastrii.
Noi suntem bine, simbata am sa ma duc la bunici sa-l aduc pe David acasa. Abea astept sa-l vad, mi-e asa dor de el. Vorbesc zilnic cu el la telefon dar nu e acelasi lucru, citeodata va invidiez pentru ca aveti copii pe linga voi. Ii merge tare bine la tara asta e singura mea alinare.
Noapte buna !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Mama mia pe a 3-a pagina...da unde sunteti fetelor>???

*** AniS ** 17+ ***



Iarina-Elisa *** inimioara mea mica*** (11 ianuarie 2007)***
Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005) ***
IUBIRILE MELE

"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonaci79 spune:

Buna ziua! Ne mai tineti minte si pe noi?

Stiu ca nu am mai intrat de foarte mult timp pe aici insa azi mi s-a facut tare dor de voi si am zis sa intru sa vad ce mai faceti! Vad ca va inmultiti... si va felicit pe aceasta cale pe toate gravidutele si va doresc sarcini usoare si copilasi sanatosi, norocosi si fericiti!!!!

Pupam si noi toti copilasii dragalasi.. imi cer scuze ca nu am avut timp sa vad si poze, poate data viitoare voi reusi... si va pupam cu drag si pe voi mamici iubitoare!

Mario..este tare nazdravan si incapatanat dar la fel de vesel cum era de mic...toata lumea se minuneaza ca nu stie decat sa rada, asta bineinteles cu exceptia momentelor rare ce-i drept cand are si el crize de personalitate.... In rest...stiti toate cum e cu nazdravanii astia, cu scutecele nu m-am ocupat deloc inca, sper sa reusesc si eu la vara pt ca la toamna as vrea sa il duc si eu la gradi....

Eu din pacate nu sunt chiar asa de bine...adica eu sunt bine insa a murit tatal meu acum 3 sapt...si acum incercam sa ne reintram in normal....

Va pup acum pe toate, le dorim sanatate puilor bolnavi, Crynei..mult succes si imi pare tare rau ca a tb sa treci prin asta, Diana (sunt convinsa ca deja ti-ai gasit alt ginere de cand nu am mai intrat eu pe aici... ) sper ca ai trecut cu succes de examen si tuturor mamicilor le doresc sa li se indeplineasca toate dorintele!!!!

Sper sa ma lase sa mai trimit mesajul, ca de cand nu am mai intrat poate mi-au dezactivat contul... Multi pupici si sper sa ne revedem curand!

Mergi la inceput