Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (29)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Mihuta...multam de raspuns!
BB...la ce te gandeeaaaai?

Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by ggaby
Cate sunteti in situatia mea???Cu sotul care pleaca dimineata la 9h-10h si se intoarce seara la 20h...!?



Al meu pleaca dimineata la 8 si vine seara la 20 sau chiar 21.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nov-Dec2007 spune:


CAP. 30

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany2007 spune:

quote:
Originally posted by anka.san

Salutare si de la noi!

Uf urata vreme si Andrei e azi marait de numa.... Cand nu doarme si nu mananca n-are chef de nimic. Si e si zgarcit cu zambetelele

Cami, sa stii ca nu eram sigura ca esti tu... si nici acum nu sunt... d-asta nu te-am salutat. Daca nu erai ce zicea tipa aia: uite-o si pe nebuna asta plus ca si mergea nene cu o viteza... zici ca vroia sa se inscrie cu carutul la raliuri
Da trimite si tu o poza cu tine sa te vad mai bine ca am zoom optic si nu bat prea departe

Lala, nu a fost vorba de nici o intalnire. Cu prima ocazie te anuntam . Dany2007 te luam si pe tine si pe cine mai sta prin Titan.

Despre ce magazin vorbiti cu hainute? Vreau si eu detalii.



quote:
Originally posted by anacami

Hello!
Anka,de ce sunt figura ? sa stii ca atunci chiar voiam sa gasesc o mamicuta cu care sa vorbesc...am stat ce am stat si am plecat; prima data in cel dinspre Libertatii, apoi am fost si in cel dinspre Ramnicu Sarat.Probabil ca eu eram; dar de unde ma stiai, ca nu prea v-am aratat poze de dupa a doua sarcina...?
Pussi, sunt saci de dormit cu lungime reglabila.Eu am unul de la Sebi (parca Bertoni); sunt niste capse cu care se "pliaza" o parte din lungime
Jasmin, la mine a ramas tonajul mai mare, de la care banuiesc ca ma dor gleznele- dimineata, cel putin, parca merg pe cioburi asa rau calc (am tendinta sa merg pe varfuri pt. ca ma doare rau in zona oului de la picior)



pentru cine are timp si chef, avem si noi poze noi


Camelia, Sebastian si Stefania



Anka, Sorin si Andrei (17.12.2007)

poze Andrei






Vreau si eu....
Astazi am fost in parc ne-a luat tati un marsupiu si am scos piticu la plimbare . Dar suny rupta de spate am stat cam 2 ore pana a inceput sa picure. Imi vine sa turbez cand vad bebici in caruturi si Luca nu suporta sa stea in el. Voi pe unde va plimbati??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Amy26
Dupa vaccin,nu are voie sa papa decat dupa 2 ore?



Da,daca a facut antipolio oral.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput