Colectia de toamna-iarna 2005 (189)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Eu ii dau Nurofen si picaturi in nas daca nu face febra.
Stefan de ex a inceput cu o tuse...dar nik altceva si am incercat cu ceaiuri pe care nu a pus gura, deci am trecut la sirop de tuse si dupa 2 zile tuseste ceva mai bine.





Diana 32+ mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Ce de vesti triste...

Madau, multa putere iti doresc!

De acord cu propunerea de a redirectiona fondurile.



Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Mai eu zic ca ar fi bine ca banii stransi pentru Valea Plopului sa mearga acolo, ca si copii de acolo au nevoie, iar pentru micutul Sergiu sa strangem separat, o alta suma. Eu voi incerca sa mai mobilizez si din cunostintele mele pentru Sergiu, asa cum am incercat si pentru Valea Plopului. Insa daca voi decideti impreuna cu Anda sa se duca banii la Sergiu asa sa fie. Eu sunt gata sa dau si pentru Sergiu.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Neata!!!


Tare indignata sint vazind atitea nedreptati ,saracul Sergiu n-are nici o vina sa treaca prin toate astea iar nenorocitul de director merita sa plateasca ,in fata legii cat si financiar ...

Madau ,imi pare tare rau ca deja s-a pus problema divortului ,ca nu se mai poate face nimic ...,ai mai incercat sa vb cu el mai serios sau te evita??
Leea ,oscillo ,nurofen ,zyrtec ,vibrocil ,eu cam astea i le dau la raceala ,tinem pumnii sa nu faca febra ,sanatate multa !


Eu sint de acord ca banii strinsi sa ajunga la Sergiu ,din cate am inteles de bani si alimente se ocupa baietii de la 4x4??Stiu ca n-ar fi stricat si acolo dar pina ne mobilizam din nou /intilnim va mai dura ,mie sincer mi-e super greu sa stabilesc o intilnire ,sa merg undeva dat fiind ca's cu plodu 12/24 dar voi face si eu ce face restul lumii ,o sa ajut cum pot


Fetele legat de constipatie ,noi am scapat cu extract de merisor ,30 pic pe zi ,ni le-a recomandat dr homeopat si vad ca da mai rezultate ,face fi'miu zilnic si moale ,fara sa se mai chinuie cum facea mereu .


Noi plecam afara ,va pup ,sanatate multa !!!

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada



www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Of, Doamne, ce vesti triste !!!

Anda, am ramas socata de ceea ce povesteti tu!!!
O rugaciune pentru Sergiu!

Madau, imi pare sincer rau! Multa putere iti doresc!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

FELICIA...sa nu uit...ca o persoana care se ocupa de 2 saptamani deja de organizarea concediului n Turcia si stiu deja toate hotelurile pe dinafara...de ce taman acolo? Nu are pic de vegetatie si in nciun caz nu ai ce face cu copilul la Kempinski Belek. Mergi cu Ilinca dupa tine?Ai prins ceva suuuuuper-oferta? ca altfel nu pricep...

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

Joy,Dordia,Madutza multumesc! Hai ca am inceput cu oscilo si o sa cumpar si Zyrtec.Cre ca numa d-ala n-am in containerul cu medicamente.Dar deja se simte mai rau.Are o fatzisoara buhaita si umflata...e vizibil bolnavior.


Leea si Tudor David (19.12.2005)

iubire…in imagini
............................................................................
Vrei, te rog, sa iei putin mina de pe umarul meu?...Poate reusesc sa zbor.
Ce pacat!Intr-o zi,fiecare copil va invata ca nu tot ce se clatina e leagan...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Of, Leea, sanatate multa! Noi suntem pe la final acuma, iar de luat, am luat Nurofen de 3 ori pe zi si Ambroxol pentru tuse productiva.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

LEEA, sanatate multa frumosului bolnavior! . Il mai poate azuta Izoprinosine (o tableta pe zi, dizolvata in ceiut) timp de 10 zile. Mediacmentul se da 10 zile/luna cand da semne de raceala si, pt imunizare, 7 zile/luna, atunci cand nu e bolnavior.


ANDA vreau si eu sa-i trimit lui Sergiu niste bani. Poti sa-mi dai un SMS cu contul tau IBAN de card (daca nu te deranjeaza) sau, daca preferi alta metoda. In cazul in care mai merge si altcineva la Sergiu la spital, pot sa trimit pe cardul uneia dintre voi, ca sa nu o mai incurc pe Anda, si asa face destul de multe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

Cont curent RO29BRDE410SV42854804100 RON
Valuta contului : RON
Unitatea : 04100 B.R.D. - G.S.G.
Titular de cont : IONESCU (Tudor) ANDREEA ELENA

numele chiar asa sa-l scrieti pe ordinul de plata , am schimbat numele in baza lor de date din ionescu in tudor, dar pe card si in unele calculatoare, depinde sucursala, apare tot ionescu, au calculatoarele cam dubioase, deci sigur e sa treceti ambele nume, cu TUDOR intre paranteze, asa cum am scris eu


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput