Mamici prin FIV (1)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Io ma inscriu ca mi-e tare dor de voi!!!!
Si vorbesc si cu Andrada poate vine si ea.
Cand si unde???

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=125dtbzf.4phg5fl3&x=0&y=kdca89" target="_blank">Leia&Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Pupici de la Ploiesti,

ioanacarmen, eu am avut pentru colici un siropel luat din Anglia, Infacol se numeste. Contine aceeasi substanta ca bonisanul si espumisanul dar se spune ca ar fi mai bun. Mie mi-a ramas un flacon, daca crezi ca te ajuta ti-l pot da cu placere. Ar mai fi bun si de efect Colic Baby de la Erbavita. Eu am prevenit colicii cu Debridat timp de 2 saptamani, de la o luna pana la o luna si jumatate si n-am avut probleme.
ciarli, gata, facem intalneala. Madalina n-a apucat sa spuna, noi venim cu copiii. Vii si tu cu fetele? Am vorbit eu cu Andrada astazi, zicea ca maine are echo si daca e totul in regula, vine si ea.
andicu, pupici si de la noi, la vara poate facem o intalnire pe litoral ca sa participati si voi.

Noi azi am fost la controlul de 7 luni, Vladi are 70 cm si 8.230 Kg. M-am bucurat tare mult de kilograme, se spune ca in luna cu diversificarea se ia mai putin in greutate. Ei, noi de la 5 la 6 luni am luat doar 250 g iar luna asta am luat 520 g deci foarte bine.

ciarli, n-am stabilit locul intalnirii, ma gandesc ca ar putea sa fie pe undeva pe langa parcul Tineretului (acolo e Baby Expo, nu?).. iar vis a vis de ora, chiar n-am idee. Noi suntem libere (relativ) dar fetele de la FIV lucreaza vinerea. Sa stabilim mai pe dupa amiaza? Luati voi legatura si cu fetele celelalte?

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Aniast, daca ne vedem mai devreme, gen in jurul pranzului, vin si cu buburuzele. Daca e pe dupa-amiaza, nu pot sa le iau ca fac cam 1 ora pana acolo si inapoi tot 1 ora, plus ca o sa inceapa sa chitaie, ca noi pe la 8 incepem chitaiala de nani. Deci o sa vin singura, daca il conving pe taica-su sa stea cu ele. Dar poate ne vedem ca de obicei prin Dorobanti (ca voi oricum va intoarceti pe aici).

Sa vedem ce zic si celelalte fete. O sa o sun si pe Cellu, daca e prin Dorobanti poate venim cu copiii. Poate la Quatro Stagioni, mai ales daca e cald putem sa stam afara.

Pupici

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=125dtbzf.4phg5fl3&x=0&y=kdca89" target="_blank">Leia&Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Wow se anunta intalneala mare cu bebei, burtici si fete curajoase.
toate fetele.

Madalina de Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

noi avem un dintisor !!!!

mami de Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

am citit bine? Teodoran e gravida cu gemeni natural??? Eu iti doresc sarcina usoara si sanatosi



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Mihuta felicitari pt dintisor.
toate fetele

Madalina de Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Fetelor se pare ca intalnirea va avea loc vineri la ora 18 la Dantes in Dorobanti.
toate fetele.

Madalina de Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

MADALINA28 Multumim pentru subiect.
Si eu sunt o mamica prin FIV. Daca se poate sa ne treci si pe noi pe listuta.
DARIUS NICOLAE 2500 gr, 49 cm, Apgar 10
CAIUS CONSTANTIN 2800gr, 50 cm, Apgar 10
ET:24.01.2005; DN:15.09.2005; cezariana, Spitalul Bega, Timisoara, dr.Marius CRAINA.
ANDICU, PUSSI, INTERNETSI PENTRU PITICI.


Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS si RARES

www.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Adaca bine ai venit la subiectul nostru,te-am trecut in listuta.

Madalina de Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...

Mergi la inceput