Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (108)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

La mule lunite! sarbatoritilor zilei:

Gruia de ion easca
si Maria de danielaradu


Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

Buna dimi...pup bebei bolnaviori si mamici obosite si stresate.

Yaia felicitari pentru date tehnice bune...da de ce tii Vigantolul la frigider? trebuie? apropo de statul pe burta, nici al meu nu sta...daca-l pun atata se foieste pana se intoarce pe spate.

Mandarinutza...fotomodel Antonia si cumintica la vaccin.

Ramona...ma bucur ca ai revenit cu vesti, ma bucur ca Vlad e bine, lasa ca nu toti bebeii sunt grasi, banuiesc ca vomatul ala te indispune, bine ca nu sunt alte probleme

Sim imi pare rau, sa speram ca nu va fi nevoie de antibiotic.

Sabino...pune-i aspiratoru si batista bb-ului in mana, sa-l "chinuie" el...trimit tigai daca ai nevoie...si ale mele-s goale...mamica harnica ce-s...

Magda nu sunt facute cu aparatu` ala,era al prietenilor nostrii,Sony e pregatit in cutie, gata pentru "insuratoare", a zis sotu sa ne luam altul, am optat pentru Cannon a 550 era la oferta cu card de 1Gb+2acumulatori+minitrepied... azi imi soseste...mi asa dor sa fac poze...eram si obsedata de chestia asta...chiar ieri faceam un DVD cu pozele lui Darius, si are in 5 luni si ceva peste 600 poze









Rodica de Darius Filip 19 sept 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

Continuati aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

'neata!
ca prea buna nu prea e
de tigai nu mai am nevoie, slava Domnului
dar mie mi-e rau rau.
ameteala, greata, m-a usturat si gatul mai devreme, acuma nu.tensiune buna, 10 cu 6, dar cad cam negu in fata ochilor. daca stai culcata e si mai rau!
hmmmm.
Gheorghe tot mai trage cate o tuse uscata, dar mucii sunt aproape disparuti. A supt noaptea si de dimineata, dar dimineata au tot intrat in camera sa ma veroficie pe mine cand sotu cand sofia si i s-a distras atentia. oricum, e de bine la amandoi.

Rodica, o sa-ti placa Canonul ala:)

Sabinutza, lasa ca oricine mai si greseste. Sa nu va ia gripa, ca n-aveti nevoie!

betty, cum ami sunteti? cand a inceput sa ma usture gatul exact la tine m-am gandit.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput