***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (55)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Fetelor am mai pus cateva pozici sa vedeti ce fata are STEFAN cand se trezeste!
INCEPAND DE AICI

CINE SE PLIMBA PRIN PARCUL TINERETULUI SI ARE NEVOIE DE COMPANIE NOI SUNTEM AMATORI ORICAND!!!!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

TRICOURI BUMBAC FETITE SI BAIETEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

am scris un mesaj lung si l-am pierdut...

reiau:

Mihamora , La multi ani! sa fii iubita si sa ai parte numai de bucurii; inca o mamica pestisor

Mica, Maya e o printesa si a crescut atat de mult; am vazt si filmuletele; cata ambitie are ea sa se urce in patul vostru.
Bravo, buna alegere cu turcia; am fost si noi in Lara in vacanta de vara din 2006; noi am stat la Barut hotel, tot 5 stele, ultra all inclusive; am platit 200 eur/noapte/camera dar a meritat din plin.
O sa va simtiti excelent.

Elteka, unde esti draga?

Ancamari, cum a fost la dr?

Liviana, te-ai intors de la LO?

Pepsi, mi-am adus baiatul acasa de tot, adica sta la noi, in timpul zilei vine soacra si sta cu el; sunt chiauna, noaptea se trezeste de zeci de ori, la 6:30 da trezirea si asa plec si eu la birou mai devreme , adica nu ma mai duc de la 11 ci de la 9, sperand ca termin si vin spre casa mai devreme ; da de unde!; imi ramane pentru mine, pe numarate, jumatate de ora libera, seara , dupa ce il culc; eu care ma duceam in pat la 2 noaptea, acum , la maxim 11 tre sa ma duc, ca altfel nu pot sta in picioare dimineata; si asa e greu, dimineata, de oboeala imi este greata.

Nu stiu cat o sa rezist in ritmul asta; doctora ne-a dat peritol pentru 2 saptamani ca sa-si faca obisnuinta de somn, dar ma incapatanez sa nu-i dau ; incerc totusi cu sedative PC de la Boiron, dar e frectie, se trezeste la fel; i se vad caninii in gingie, deci suntem in distractie maxima.
In weekend s-a trezit doar de 5 ori/noapte si m-am declarat fericita.

Fug la somn...
noapte buna!

, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motannel spune:

LA MULTI ANI, MIHAMORA!!!!

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR!!!


Asa creste Teodora-Iubita fotografii

Asa creste minunea noastra ticker

Motannel si Teodora Elena (07.05.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

Erika de Irinuca_usa
Maria deAddinel
Radu Andrei de Lavini( ce mult te a mai laudat mihaela biancai!te am vazut si n pozele facute in week end)

Mihamora

Michigan

PEPSI, EU AM VAZUT FILMUL;FRUMOS! E MAI MULT O LECTIE DE VIATA, DE OPTIMISM;incearca sa te invete sa reusesti in viata;

noi azi am fost la gradina zoo; a inteles ceva si bianca din ce era acolo; la urs se uita speriata cu ochii maaaaari, la maimuta radea; i a mai placut poneiul;a fost frumos azi,si am stat toata ziua afara; i am scos tarcul in curte; am stat pe paturica(pilota) la iarba verde, am jumulit iarba(n a bagat o in gura;se juca cu ea);

www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">de la o inima mare la inimioara Soniei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Mica -multumesc din suflet pentru urari.Inca nu m-am uitat la filmuletele cu Maya , dar abia astept

Laura, Doxinu,Madi, Addinel,Angela,Moko, Pepsi, Ella si Motanel - multumesc din tot sufletul pentru urari, va pup si va doresc si voua numai bine!
Am vazut foarte multe poze cu capsunile mari si frumoase ,am sa nominalizez in curand.


Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Multumesc mult Ckristina!

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamaria spune:

Mihamora LA MULTI ANI FERICITI si de la mine!
MICA ma bucur ca ai revenit! Am admirat si eu printesa!! Spune-mi si miede unde ai luat aparatorile de patut! Am vazut ca sunt mai inalte.... eu am unele destul de scurte si Rares baga piciorusele printre gratii!!
Ella am citit postul tau legat de algocalmin!! Chiar asa e??? Eu chiar nu stiam iar pediatra tocmai mi-a spus ca-i pot pune la nevoie supozitor novocalmin care e practic agocalmin!!!! Eu am incercat sa-i dau cateva seri Peritol dar fara succes asa ca am renuntat!! Sedatif pc este si pentru copii???

cristina cu Rares
rares
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">ajutor pentru sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Doxinu - multa sanatate! Tare dragalas Stefan, ii place fotbalul

Ali 25 - of saraca de tine, ce sperietura ai tras. pupam baiatul si ii dorim numai bine.

Angela - am vazut-o pe scumpa de Nicole si zapada de la voi.

Ninutza - multumesc pentru urari Foarte frumoase pozele, ce bine ca e cald la voi,ce frumos se joaca Miruna singurica si ce frumoasa e.

Pepsi - felicitari pentru ceea ce faci!Multumesc pentru cantare

Tudorcatalin - multumesc mult pentru urare

Mica - e superba Maya, ce mare s-a facut si cate stie ea sa faca

Moko - noi cred ca v-om merge in cipru in mai, cu tot cu bebe, desigur.Tare dragalas Stefanut.

Androix -am vazut si minunatiile tale, sunt foarte frumosi.

Madi - felicitari pentru dintisor, ce scumpa trebuie sa fie cand va imita ea.Am vazut pozele, e tare frumoasa.

Vali5 - am vazut si nazdravanul tau ce frumos merge.

Florentina - multa sanatate la toti!

Motanel, Cristinamaria - multumesc mult de urari .

Lauradi - bine ai revenit! Pupici lui Ducu cel scump.

Va multumesc din suflet tuturor pentru urari, sper sa nu fi uitat pe cineva


Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelabv spune:

Am culcat si eu copila,ma uit la American idol si citesc pe aici...

ELLA SI PENTRU TOATE MAMICILE stiu cum e cu somnul, cred ca e un subiect care e si va fi de actualitate...Am inceput sa citesc despre asta, sunt multe metode dar cel mai mult depinde de copil. Uite un site : www.askdrsears.com/html/7/T070100.asp" target="_blank">despre somn. Cartea e mai complexa dar acestea sunt principiile de baza.Si eu cind vine seara ma gindesc daca va reusi sa doarma bine Nicole...asta inseamna ca ma pot odihni si eu...Am mai intrebat eu despre asta dar daca aveti ceva sfaturi despre somn, poate ne spuneti si noua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninutza spune:

Andradap, pentru Antonio

Michigan

Pozici de martie
Pozici de februarie
Pozici de ianuarie
Filmuletze

Miruna Maria, 5 iunie 2007

Mergi la inceput