Am nevoie sa ma asculte cineva

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

M-am ingrozit si eu si nu stiu ce sa va spun. Decat multa putere si un sfat.Faceti un tratament naturist. Incercati cat mai multe: cu span, cel de la Virginia Faur, la Belgrad, orice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns incognito spune:

Doamne-Dumnezeule sint tot in sala cu ea.Am vorbit acum cu sora ei.Doctorul Mitulescu este cel ce opereaza,am uitat sa va spun.
Ma uit ca au trecut deja 10 ore!
Doamne,sa fii linga ea!
Va multumesc ca va rugati pentru ea.

Incognito

mami de Ioan si Ioana-06.01.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns incognito spune:

Da...S-a iesit din sala pe la opt si jumatate.La momentul acesta este in reanimare,inconstienta,intubata oro-traheal inca si va ramine intubata pina miine se pare.Probabil asa trebuie dupa o astfel de interventie...ori sint alte motive...chiar nu cunosc.Sint amanunte pe care le-am primit prin telefon de la cealalta verisoara,sora ei.
Nu incerc decit un mare...dar mare gol in suflet.Si nu ma pot opri din plins.
Dumnezeu sa-i ajute si sa fie linga ea!


Incognito

mami de Ioan si Ioana-06.01.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:



Doamne da-i putere sa treaca peste aceasta incercare!

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Corina, ne rugam pt tine, insanatosire grabnica, si te asteptam printre noi,cat de repede,nu uita!
pupici tuturor!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Madalina, multa putere si nu va pierdeti speranta! Sa dea Domnul sa treaca peste hopul acesta si sa lupte in continuare!

Asteptam vesti, din suflet sper sa fie bune!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Poze botez Ana 02.03.2008
poze Luca nazdravan
poze Ana mica
Povestea nasterii Anei
**************************

Emma este iubire!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Multa putere ...e o lupta cumplita ....lupta cu cancerul ....oribila boala, cumplita boala

multa sanatate-i doresc Corinei
asteptam vesti incognito cand stii ceva te rugam sa ne zici si noua

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana15 spune:


Doamne ajut-o pe corina sa treaca peste tot greul si sa isi revina!!!
dimineata cand am citit m-a busit plansul.cat de cruda e viata uneori....
multa putere si credinta in Dumnezeu!!!
sanatate multa tuturor si sa invatam sa avem grija de noi atat cat ne sta in putere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Este atat de urat "ranjetul bolii" , cum ai spus Madalina, incat te lasa sleit si indurerat si iti dai seama cat de fragil este totul.
A suferit enorm verisoara ta,dar Dumnezeu este bun si o va ajuta sa isi recapete viata si sanatatea, chiar daca ea are o povara atat de grea de dus, iar pentru tine va aduce in sfarsit liniste si impacare.
Ma rog pentru voi.



"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata !...
In final, am inteles insa ca obstacolele reprezinta de fapt viata ." Alfred Souza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Incognito, a reusit operatia? Ce sanse sunt?
Mi se pare crunt cu ce se lupta ea acum, boala este destul de invaziva, dupa operatie poate incepeti un tratament naturist. Eu nici n-am inteles bine ce i-au facut la ultima operatie, totul imi suna SF.
Sa dea Dumnezeu sa fie bine.


Mergi la inceput