Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (96)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Devyllo, spune-mi cand ai avut depresia aia naspa in sarcina, ca mor aici cautand... Sa vedeti ce s-au schimbat unlele fete... Maternitatea asta...
De exemplu, Carpatina era tare panicata... Serioasa vere, de zici ca nu e ea... Mesaje lungi si linistite. Dupa ce a nascut, si-a luat o piatra de pe inima... Abia acum ne arata ce poate, draga de ea!!!
Luy a devenit sensibila rau abia dupa nascare. Poezia a descoperit-o recent. Hihihihihi!!!!
O gramada de fete au disparut din peisaj. Si unele scriau chiar des...
Alte fete abia acum ne-au descoperit...
E tare dragut sa faci o comparatie intre ce gandeam atunci si ce s-a intamplt cu adevarat. Imi vreau burticaaaa inapoi!!! Cu bebe in ea, ca burta o mai am inca...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

quote:
Originally posted by Annisia

Devyllo, spune-mi cand ai avut depresia aia naspa in sarcina, ca mor aici cautand... Sa vedeti ce s-au schimbat unlele fete... Maternitatea asta...
De exemplu, Carpatina era tare panicata... Serioasa vere, de zici ca nu e ea... Mesaje lungi si linistite. Dupa ce a nascut, si-a luat o piatra de pe inima... Abia acum ne arata ce poate, draga de ea!!!
Luy a devenit sensibila rau abia dupa nascare. Poezia a descoperit-o recent. Hihihihihi!!!!
O gramada de fete au disparut din peisaj. Si unele scriau chiar des...
Alte fete abia acum ne-au descoperit...
E tare dragut sa faci o comparatie intre ce gandeam atunci si ce s-a intamplt cu adevarat. Imi vreau burticaaaa inapoi!!! Cu bebe in ea, ca burta o mai am inca...


Micul Yannis creste mare



Ce depresie am avut nene?Ca pe cuvant daca mai tin minte...ce aberam?

La asta ma gandeam si eu...a trecut anu' de cand tot ne conversam.
Si eu vreau burtica inapoi...pe unde citesti?ce cap.?


Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:


Eu vad ca fac urarile de La Multi Ani o data la 3 zile.....sa ma scuzati, dar sunt mai imprastiata de fel....asa ca piticilor care au fost sarbatoriti pe 27, 28 si care sunt sarbatoriti pe 29 va urez LA MULTI ANI, multa sanatate, bucurii, o viata usoara, fecitita si plina de realizari


sarbatoritilor din 27:
Ana-Elena de bernix
Ioana de carpatina
Andrei de miaunici
Tudor Gabriel de carma
Dean de saphir
Tudor Ianis de doinidoini



sarbatoritilor din 28:
Alexandru de Oana MC
Hannah Patricia de Dantje
Eliza de gabitz78
Angelik Melany de icea



sarbatoritilor din 29:
Bianca Elena de Veroboroda
Sara Ioana de Gabriela77
Ana Martina de HaveF8
Teodora Ioana de jojo_miha
Andrei de daliaailad
Mircea Gabriel de Andries


Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

sa va zic ceva, da numa daca nu va suparati pe mine. promiteti?



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Am ajuns la capitolul 53. Tu te tratai de streptococi... Roxana ne spunea povestea ei de dragoste, eu coseam perdele la intrecere cu Iuli... Mirella 76, Teodoran, Alinus... Fetele active din veche garda...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

quote:
Originally posted by Sabina

sa va zic ceva, da numa daca nu va suparati pe mine. promiteti?



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




nu ne suparam....zi ca sunt curioasa

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Roxana, uite ce ma cearta Andrei, parca i-ai zis tu ca n-am sters ieri praful.....
http://www.flickr.com/photos/23756759@N04/2299351919/



Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Sabina, azi il scoti pe pici afara ? cu caciula sau fara ?

Si io-s curioasa, mai ales ca intreb aici ce-i cu Rodica si nu-mi raspunde nimeni ......

Tu imi zici, ca-s balanta nesuparacioasa mai !

Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

vroiam sa ma scuz cumva ca nu urez mereu la multi ani....dupa ce scriu atatea fete urarile, mai vine si Luy care ar trebuie sa-si deschida firma de gen,, imi vine greu sa mai zic ceva, eu nu prea dau importanta la chestiile astea, ma bucur pt fiecare papansh si dulcetica cand implineste o varsta frumoasa(uite, acuma la 6 luni e chiar important), da nu ma trage inima sa le urez si in scris....sa nu credeti ca nu ma gandesc la ei:)

La fel cu pozele! Am vazut acuma pe Erika, superba!! Am admirat-o pe Deetica, adfescut fantastic si e frumoasa rau! Pe Cristi la baita....da mi-e greu sa mentionez mereu.

Si imi dau seama ca nu prea fair, pt ca eu mai arunc asa cate o poza f rar si toata lumea zice ceva frumos...si imi dau seama ca daca nu ar zice m-as simti putin nebagata in seama...dar nu m-as supara pt ca ma gandesc la mine, care abia gasesc timp sa postez 3 vorbe cand mi se pare ceva intr-adevar grav si striagtor la cer (de exemplu, tabelu de crestere, LOL )

hai ca am ametit-o



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

il scot!! numa ca acuma doarmeeeee.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput